Utorok, 23. január, 2018 | Meniny má Miloš
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Vo 4. kole štyria tipujúci uhádli 9 zápasov: A. Kobza, F. Filo, Z. Čekey a J. Drahovský. Na čele je Vladimír Tasáry z Ivanky s 27 bodmi.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel Ľudovít Konečný, víťaz 3. kola.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 4. kola

Žilina B - FC Nitra 1:1 X
Borčice - Sereď 3:0 1
Topoľčany - Veľký Meder 0:2 2
ČFK Nitra - Tvrdošovce 2:1 1
Zbehy - Alekšince 2:1 1
Jarok - Veča 1:4 2
Cabaj-Čápor - Rumanová 1:3 2
Hosťovce - Obyce 0:5 2
Sládkovičovo - Šintava 2:2 X
Galanta - Senica 1:2 2

Poradie po 4. kole

27 - Vladimír Tasáry, Ivanka

26 - Richard Magušin, Nitra, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Milan Roško, Dyčka, Lukáš Bíro, Daniel Mako, Čakajovce, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Andel, Vráble, Vincent Komačka, Topoľčany

25 - Lucia Némethová, Marián Grman, Ľubomír Mikula, Nitra, Juraj Dubeň, Lehota, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Pavol Uher, Šaľa, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Štefan Finta, Jarok, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Šercel, Váhovce, Kristián Varga, Tešedíkovo

24 - Štefan Matesko, Vlado Krajčovič, Ľubomír Turňa, Nitra, Mirko Benček, Tibor Szekér, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Pavel Mihálik, Milan Lazan, Šaľa, Martina Baková, Vráble, František Čaniga, Dražovce, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Alexander Kobza, Čechynce, Peter Vranský, Zbehy, Marek Sabo, Rumanová, Viera Pavelková, Golianovo, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Vladimír Gálik, Jelenec, Marek Vlček, Šurianky, Imrich Hrdlica, Ján Lipovský, Báb, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jana Gálová, Žirany, Peter Pecho, Beladice

23 - Ľuboš Mičík, František Benc, Štefan Bede, Peter Pavelka, Juraj Náhlovský, Pavel Dojčár, Ľudovít Laca, Nitra, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Jaroslav Grman, Vráble, Vladimír Kollati, Jozef Virág, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lukáš Mesároš, Lehota, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Mária Lintnerová, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Ján Šranko, Babindol, Milan Roman, Dalibor Greguš, Čab, Anton Bábik, Alexander Mikláš, Rumanová, Slavomír Tóth, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Henrich Bíro, Čakajovce, Jozef Matejov, Preseľany, Ján Babčan, Zbehy, Marian Piterka, Michal Belan, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Hudec, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Peter Lajda, Terka Tasáryová, Ivanka, Mário Pánis, D. Krškany, Pavol Török, V. Dolina, Roman Margetin, Rišňovce, Henrich Richter, Bratislava, Dušan Petrovič, Obyce, Silvester Lenčeš, Močenok, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Alexander Németh, Čechynce, Juraj Mészáros, Selice, Július Benkö st., Šaľa

22 - Pavel Búš, Jozef Hudec st., František Filo, Róbert Marinov, Peter Kardoš, René Daniš, Dušan Letko, Linda Ilinjová, Marián Benca, Slavomír Kotrla, Ľudovít Konečný, Nitra, Štefan Mrllák, Ladislav Molnár, Šaľa, Eva Lahučká, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Juraj Bárek, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Sabo, Marian Pauk, Filip Marinov, Rumanová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Rybanský, Kapince, Peter Eliáš, Lúčnica, Marek Kováč, Čifáre, Peter Matulník, Nové Sady, Peter Vrabec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Zoltán Jancso, Vlčany, Tomáš Minarovič, Močenok, Emil Dubec, Žikava, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marek Kutak, Mária Mesárošová, Lehota, Vincent Hunka, Bohuš Baják, Lužianky, Martin Kornutij, V. Zálužie, Vladimír Kubala, Belince, Milan Macho, M. Ripňany, František Imre, Branč, Jozef Žemba, Rišňovce, Július Michalička, Partizánske, Margita Pavelková, Viera Bradáčová, Golianovo, Michal Čery, Jelenec, Peter Tuhý, Machulince, Ivan Tóth, H. Kráľová, Dušan Kolenčík, Trnovec, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Maxim Adam Amrich, Galanta, Jozef Homola, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Zara Čekey, Pohranice, Alexandra Andódiová, Dlhá n/V., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Mária Holečková, Jana Dudonová, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Jozef Chovanec, Čaradice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Török, Pata, Ondrej Matušica, Hájske

21 - Ivan Lauko, Anton Slamka, Roman Sýkora, Ján Bernát, Jozef Nosian, Miro Raček, Jozef Prešinský, Pavel Čvirik, Vladimír Galas, Vladimír Zabák, Ernest Mako, Štefan Dekány, Mário Šándor, Vladimír Nemšovský, Jozef Ehrenhold, Nitra, Patrik Pacher, Marta Kunkelová, František Kunkel, Jozef Masár, Zl. Moravce, Juraj Žiačko, Peter Hipp, Ján Szöcs, Pavol Sedliačik, Šaľa, Michaela Benköová, Močenok, Albín Tóth, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Vodný, Babindol, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Viktor Balko, Ľubomír Ballay, Lužianky, Filip Guzmický, Peter König, Roman Vrábel, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marián Kapko, Tibor Horváth, Komjatice, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jaroslav Fúska, Milan Greguš, Slávko Mikula, Pavol Králik, Zbehy, Tomáš Snop, M. Lapáš, Filip Dobiáš, Čeľadice, Peter Juhász, Kolíňany, Andrej Maťo, Jarok, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Valla, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Jana Fazekašová, Podhorany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Margita Pánisová, Pavol Holták, D. Krškany, Ján Slíž, Beladice, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Martina Segíňová, Štefan Deák, Sľažany, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Šidó, Veľká Mača, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Valovič, Rišňovce, Gabriel Galbavý, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Juraj Káčer, Čaradice, Andrejka Božiková, Hosťovce, Jozef Čásar, Mojmírovce, Alexander Kusý, Trnovec, Eduard Kontár, H. Saliby, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce

20 - Boris Grežo, Vladimír Kompas, Vladimír Depeš, Vlado Sásik, Lenka Königová, Mária Königová, Marián Mičík, Dušan Novorolník, Vladimír Papp, Mária Kóšová, Dávid Said, Jarmila Saidová, Miloš Sýkora, Dajana Borovská, Daniel Tasáry, Ernest Szombath, Jozef Nemeš st., Katarína Magová, Milan Vörös, Miroslav Fábry, Ján Kuchtiak, Iveta Matejová, Roman Hradecký, Erich Schober, Ivanko Magdolen ml., Nitra, Jozef Sklenár, Ján Martinek, Tibor Križovič ml., Timea Meszárosová, Eva Ščepková, Miroslav Mokráš, Marek Franko, Šaľa, Denis Novota, Irena Petková, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ľuboš Modzga „Šuker“, Viliam Félis, Jozef Zima, Peter Trungel, Vráble, Michal Kaplán, Jana Füleová, Č. Hrádok, Milan Minarovič, Behynce, Adam Nadaský, Juraj Vrábel, Matúš Vrábel, Milan Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Pavel Kúsek, Žikava, Zolo Sabo, Ivan Lenický, H. Kráľová, Juraj Holták, Róbert Jánošík, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab, Cyril Slamka, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Rišňovce, Vladimír Miškolci, Kristián Pekár, Lehota, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Kubáň, Alekšince, František Andraško, Matúš Jančo, Jelenec, Andrej Maťo ml., Jarok, Dušan Bogár, Galanta, Jozef Gál, Aurel Gál, Emanuel Maňúch, Ján Kozla, Žirany, Peter Kišac, Nové Sady, Bartolomej Gulka, Milan Fúska, Anton Kazáň, František Kóša, Branč, Juraj Kadlieček, Dražovce, Juraj Števík, V. Zálužie, Marián Labai, Mankovce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Adam Bíro, Čakajovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Branislav Kapusta, Belince, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Baťala, Peter Ondriaš, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Stanislav Debnár, Zbehy, Csaba Nagy, Jaroslav Skačan, Žihárec

19 - Ján Hudec, Jozef Čaládi, Ladislav Piška, František Dedič, Jozef Kompas, Viliam Halla ml., Juraj Urban, Štefan Zabák, Ladislav Fazekaš, Michal Lauko, Viera Lauková, Ján Hnilica, Mária Sýkorová, Milan Borovský, Ľuboš Rák, Milan Petráš, Stanislav Billik, Karol Ryba, Jozef Svitač, Nitra, Pavel Bachan, Martin Petrovič, Ľubomír Novota, Stanislav Pacher, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Oslanec, Ján Golha, Miroslav Kováč, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Baláž, René Vincze, Marián Titka, Ladislav Héviz, Róbert Sedlák, Šaľa, Daniel Ivančík, Čakajovce, Radoslav Henček, Celestín Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Kováč ml., Čifáre, Marián Mateička, Behynce, Imrich Guzmický, Ivanka, Radoslav Mikle - Barát, N. Hrnčiarovce, František Finta, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Árgyusi, Neded, Ján Štepiansky, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Miroslav Močol, Alekšince, Ernest Lenický, H. Kráľová, Viliam Moravčík, Kajal, Gustáv Molnár, P. Kesov, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jaroslav Lazor, Báb, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Štefák, Rišňovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, György Jakubecz, H. Saliby, Magda Čmaradová, Sereď, Róbert Špánik, Šoporňa, Marián Blaho, Čeľadice, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Milan Kukučka, Jozef Šabo, Žitavany, Sandra Gálová, Žirany, Július Galo, Dušan Podhradský, D. Krškany, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Valent, Hosťovce

18 - František Bojda, Anton Dano, Jozef Gutai, Jozef Paulík, Roman Mrázik, Denisa Bakošová, Jaroslav Andrášik, Peter Solčianský, Ľuboš Baranec, Nitra, Milan Bekéni, Róbert Pospiš, Jozef Kučera, Šaľa, Pavel Sojka, Roman Strieška, Zl. Moravce, Karol Bujalko, Ladislav Nagy, Vráble, Matúš Vajzer, Báb, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ľubomír Sako, Kolíňany, Katarína Macháčová, František Margetin, Rišňovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Karol Blažovič, Ivan Berec „Putinko“, Lužianky, Ladislav Kéry, Volkovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Ivan Magdolen, Janíkovce, Albert Lauro, Čeľadice, Marcel Čerrman, D. Obdokovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Gál, Žirany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Július Miškovič, Veča, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marián Czikora, Zvolen, Karol Vrábel, Neverice, Boris Lacika, Zbehy, Martin Úradníček, Dvorníky, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Guniš, Ludanice, Marek Rajtár, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marek Hlava, Praha, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Tóth, Klasov, Milan Pagáč, Ivanka, Martin Ribarič, Velčice

17 - Ján Kmeťo, František Juhás, Ladislav Nosian, Michal Motúz, Štefan Csampái, Michal Garay, Igor Drotár, Marek Husivarga, Ľubica Tasáryová, Juraj Hrnčár, Miroslava Miháliková, Monika Skalická, Mirko Račko, Dionýz Pecháček, Pavol Krajčo, Eduard Szabó, Nitra, Gabriel Odráška, Róbert Ščepka, Karol Hlavatý, Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Jozef Lenčeš, Šaľa, Víťazoslav Balko, Gabika Szökeová, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Horňák, Rišňovce, Samuel Mikle, Dušan Gál, Juraj Hamar, Klasov, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Mirka Guzmická, Ivanka, Štefan Fiala, Alexander Repta, Branč, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Hegyi, Jelka, Zoltán Odráška, Janka Tóthová, H. Kráľová, Ján Bíro, Oskar Bíro, Čakajovce, Matej Jánošík, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Náhlik, Kristián Krasňanský, Katka Kišacová, Nové Sady, Stanislav Hanták, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Milan Šlosár, Čab, Ivanko Vanko, Peter Bodi, Zbehy, Štefan Kúsek, Hostie, Kornel Gál, Žirany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Martin Šlezinger, Hosťovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany, Ľudovít Valent, Tibor Glovenský, Košúty, Pavol Bradáč, Golianovo, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Martiška, Dražovce, Miloš Remenár, Sereď, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Dodo Augustín, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Lena Kunkelová, Praha, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Juraj Barczi, Tešedíkovo, Michal Hájnik, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ladislav Vass, Baloň

16 - Igor Kotora, František Grom, František Zelovič, Peter Peciar, František Hrnčiar st., Jozef Palkovič, Pavol Hrnčár, Martin Peniaško, Ján Doboš, Nitra, Viktor Csizmadia, Tibor Križovič st., Ján Révay, Peter Zeleňák, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Jamrich, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Jozef Nikodem, Mário Macháč, Peter Korec, František Chudý, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Tomek, Lúčnica, Peter Svitač, Telince, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Pavol Viskup, Báb, Michaela Dobišová, Močenok, Anton Bapčány, František Maťo, D. Obdokovce, Marián Valla, V. Zálužie, Ivan Bakyta, Jarok, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Švihorík, Pusté Sady, Anton Barčák, Abrahám, Igor Tkáč, Sereď, Róbert Graclík, Čeľadice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miloš Kukučka, Ján Félis, Žitavany, Miroslav Mihálka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Janka Gálová, Žirany, František Laczko, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Tomáš Makáň, Sľažany

15 - Andrej Vallo, Miriama Ďurinová, Janka Čambalová, Ladislav Lopušan, Erik Zajac, Nitra, Jozef Danada, Juraj Csirik, František Szolík, Roman Uher, Šaľa, Tibor Bene, D. Obdokovce, Eva Eliášová, Pavol Patkolo, Lúčnica, Ján Ligač, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Frajtík, Vráble, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Čenteš, Čakajovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Alex Lovaš, H. Saliby, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Štefek, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Veronika Tonková, Sľažany, Bartolomej Szabó, František Novák, Tešedíkovo, Ján Bogyo, V. Vozokany, Peter Struk, Zl. Moravce, Marián Straňák, H. Kráľová, Pavol Holták, D. Krškany

14 - Marian Barta, Peter Plandora, Milan Púčik, Jozef Kóša, Pavol Ďurina, Dezider Zaujec, Ladislav Skalický, Ladislav Pindeš, Ján Šimun, Michal Hunka, Alois Škvaril, Martin Kuchar, Nitra, Marián Móri, Tatiana Mifková, Roman Harčár, Martina Hippová, Šaľa, Radek Kováčik, Karin Vajzerová, Vráble, Sebastián Sádovský, Melek, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Vladimír Gallis, V. Zálužie, Zuzana Lovászová, Anna Duczová, H. Kráľová, Roman Obložinský, Ivanka, Miroslav Piovarči, Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Dávid Slíž, Dolná Streda, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ján Jambor, Rišňovce, Marián Tkáč, Sereď, František Kausek, Klasov, Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Školník, Zl. Moravce, Slávka Švihoríková, Báb, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Július Szarka, Topoľnica, Andrea Bereczová, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda

13 - Peter Varga „Vinkel“, Štefan Verták, Jozef Drobec, Ladislav Sládečka, Nitra, Tomáš Londák, Peter Čepček, Zl. Moravce, Pavel Períček, Rišňovce, Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., František Sabo, Vinodol, Miroslav Jančár, Komjatice, Miroslav Kováč st., Žikava, Arpád Fazekaš, Neded, Miloš Gál st., Žirany, Anton Majdiak, Močenok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Chovanec, Šurianky, Karol Čurgali ml., Jelenec, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Stano, Sľažany, Tomáš Švec, Pohranice

12 - Martin Krajčír, Pavel König, Ingrid Andrášiková, Viliam Halla st., Ivana Palkovičová, Milan Ružička, Ivan Minárik, Ľubomír Bartakovič, Michal Kucharovič, Nitra, Ľubomír Králik, Jozef Paulovič, Patrik Benček, Zl. Moravce, František Lörinc, Lúčnica, Jožko Černý, Rumanová, Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Vladimír Miklošík, Sereď, Vojtech Borka, Trstice, Štefan Mravík, Žitavany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Lukáš Vajzer, Vráble, Milan Káčer, Čaradice, Ivan Bradáč, Golianovo, Ladislav Tóth, Koniarovce

11 - Július Petrík, Ľudovít Kováč, Ján Ehrenhold, Nitra, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Kluka, V. Lapáš, Mário Fábry, Šurianky, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, Vojtech Mesároš, Lehota, Ján Kollár, Zbehy

10 - Marianna Letková, Ivan Eliáš, Pavol Tkáčik, Ivan Marci, Nitra, Margita Kališová, Filip Kučera, Šaľa, Tomáš Jobek, Sila, Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, František Finta, Kolíňany, Imrich Drozdák, Babindol, František Szustor, V. Cetín, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Andrej Repta, Salo Berecz, Branč

9 - Andrej Kudamik, Ján Palka, Nitra, Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Štefan Varga, Topoľnica, Pavol Prosnian, Lukáčovce, Miroslav Vajzer, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Július Bradáč, Golianovo, Ján Gál ml., Žirany, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Eva Gombášová, Močenok, Helena Šabová, Žitavany

8 - Anton Cibiry, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Dubravský, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n./Ž., Marcel Tokár, Vráble, Zdenko Pánsky, Podhorany, Andrej Potměšil, Rišňovce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa

7 - Beáta Magdolenová, Nitra, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Repa, Prílepy, Miroslav Havetta ml., Lovce

6 - Gitka Letková, Jožko Moder, Peter Krajčo, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Anton Kostoláni, V. Lapáš, Pavol Hupka, Čakajovce, Marián Varga, Sľažany, Marek Behúl, T. Mlyňany, Štefan Ambrus, Žihárec

5 - Alexander Grell, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Štefan Šlosár, Peter Duchoň, Golianovo, Jaroslav Petko, Piešťany, Andrej Švihorík, Báb, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Marián Rajtár, Martin n./Ž.

4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Peťo Krajčo, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ľubica Barčáková, Abrahám, Adam Lauko, Svätoplukovo, Ladislav Németh, Golianovo, Jozef Mocný, Preseľany, Radoslav Henček st., Branč

3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Dominika Turi Nagy, Galanta, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Emília Hudecová, Nitra, Marcel Hajaš, D. Krškany, Martin Tomo, L. Mikuláš

2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Albert Malenčík, D. Krškany, Dušan Ďurinka, Kolta, Alexandra Gálová, Žirany

1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Nitra, Jozef Bradáč, Golianovo

Vo 4. kole bolo maximum 9 uhádnutých zápasov, čo dokázali štyria tipéri: Alexander Kobza, Čechynce, František Filo, Nitra, Zara Čekey, Pohranice, Jozef Drahovský, Pusté Sady. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Dôchodca mal pri sebe heroín za 7200 eur Foto 6 015
  2. Pomoci od firmy, ktorá prepúšťa stovky ľudí, sa zamestnanci zatiaľ nedočkali 1 138
  3. Posledný potlesk pre Vladimíra Bartoňa 1 137
  4. Pamiatkový úrad: Lanovka na Nitriansky hrad je prípustná Foto 568
  5. Štyri góly Mareka Fábryho do vrábeľskej siete 487
  6. Prišli Kuzma a Penksa 445
  7. Zelenský chce vytvoriť konkurenciu 435
  8. V hokeji je husto. Nitra trvá na uzávierke 31. januára 416
  9. Rýgl: Modernejší štadión by privítali aj fanúšikovia hokeja 382
  10. Predá mesto svoje domy v súťaži alebo dražbe? Rozhodne zrejme prokurátor 346

Najčítanejšie správy

Nitra

Dôchodca mal pri sebe heroín za 7200 eur

Podozrivý sa pred policajtmi zabarikádoval v aute.

Pomoci od firmy, ktorá prepúšťa stovky ľudí, sa zamestnanci zatiaľ nedočkali

Jeden z pracovníkov sa o hromadných výpovediach a skončení závodu dozvedel z médií. Považuje to za nehoráznosť.

Posledný potlesk pre Vladimíra Bartoňa

Pre kolegov bol herec každým cólom profesionál a džentlmen, s ktorým hrať na jednom javisku bola radosť i česť.

Pamiatkový úrad: Lanovka na Nitriansky hrad je prípustná

Požiadavky pamiatkarov sú podľa biskupstva splniteľné.

Štyri góly Mareka Fábryho do vrábeľskej siete

Pozrite si sumár výsledkov prípravných zápasov futbalistov za minulý týždeň.

Blízke regióny

Obnova stanice ide do finále, cestujúcich čaká rok obmedzení

Podchod pri pošte už uzavreli, od marca sa naplno rozbehne kompletná rekonštrukcia frekventovaného druhého nástupišťa, ktorá uzavrie obnovu trnavskej stanice.

O osude vodiča z tragickej nehody autobusu rozhodne súd v marci

Okresný súd v Trnave odsúdil Milana H. na šesť rokov väzenia, ani po viac ako roku rozsudok nie je právoplatný.

Prípravky Topoľčian medzi najlepšími družstvami

Topoľčianske futbalové prípravky zbierajú poháre po turnajoch.

Ocenená kanonierka Laura

V 54 zápasoch nastrieľala 93 gólov.

Mládežnícky tréner Šatana, Hecla, či Višňovského zasvätil život hokeju a pivu. Povestný bol tvrdými tréningami

Jozef Nemec dlhé roky trénoval topoľčianskych hokejistov, ktorí pod jeho vedením hľadali premožiteľa len ťažko. Mnohí ho poznajú aj ako tvár topoľčianskeho pivovaru.

Všetky správy

Trebišov, mesto syfilisu. Už osem rokov sa mu nedarí nad chorobou zvíťaziť

Syfilis šíria nezriedka detské prostitútky, ktoré majú len osem rokov. Za sexuálne služby si pýtajú iba päť eur.

Urazili ste môjho priateľa, pán premiér

Viem, nemenovali ste ho. Ale označili ste ho jeho náboženským vyznaním. A to je nesmierne citlivá vec.

Valach: So stratou manželky sa nevyrovnáte. Treba sa s tým naučiť žiť

Hokej je jediné, čo viem. Musím ním uživiť svoje deti, tvrdí slovenský hokejista.

Vlhová spravila chybu, v obrovskom slalome o pódium nebojovala

Víťazkou obrovského slalomu sa stala Nemka Viktoria Rebensburgová.

Ďalší úder pre Rusov. Prišli takmer o všetky hviezdy a znovu hovoria o bojkote

Medzinárodný olympijský výbor vydal zoznam ruských športovcov, ktorí môžu štartovať v Pjongčangu. Chýbajú na ňom mnohé medailové nádeje.