Utorok, 17. júl, 2018 | Meniny má Bohuslav

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

V 5. kole siedmi tipéri uhádli sedem zápasov. Poradie na čele: 32 - Daniel Mako, Čakajovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, atď.

Správne tipy 5. kola

Šaľa - FK Pohronie 4:0 1
Sereď - Žilina B 1:1 X
Komárno - Vráble 0:2 2
Neded - Led. Rovne 1:2 2
ViOn B/Volkovce - Kolárovo 0:0 X
Močenok - Lapáš 0:4 2
Branč - Chrenová 1:1 X
Lukáčovce - Mojmírovce 2:0 1
Veľký Cetín - Lúčnica 7:0 1
Malá Mača - Sládkovičovo 6:4 1

Poradie po 5. kole

32 - Daniel Mako, Čakajovce, Vladimír Tasáry, Ivanka

31 - František Čaniga, Dražovce, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Andel, Vráble, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Nitra

30 - Milan Roško, Dyčka, Lukáš Bíro, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Juraj Dubeň, Lehota, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Richard Magušin, Nitra, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Šercel, Váhovce

Článok pokračuje pod video reklamou

29 - Pavel Mihálik, Milan Lazan, Pavol Uher, Július Benkö st., Šaľa, Ján Kóssi, Čifáre, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Peter Vranský, Zbehy, Bohuš Baják, Lužianky, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Vladimír Gálik, Jelenec, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Vincent Komačka, Topoľčany, Kristián Varga, Tešedíkovo

28 - Štefan Matesko, Vlado Krajčovič, Ľuboš Mičík, Juraj Náhlovský, Linda Ilinjová, Ľubomír Turňa, Marián Grman, Nitra, Peter Matulník, Nové Sady, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Matejov, Preseľany, Ján Babčan, Zbehy, Štefan Hudec, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Marek Vlček, Šurianky, Mário Pánis, D. Krškany, Michal Belan, Svätoplukovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Henrich Richter, Bratislava, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Silvester Lenčeš, Močenok, Vladimír Kollati, Zl. Moravce, Jana Gálová, Žirany, Peter Pecho, Beladice

27 - Lucia Némethová, Jozef Hudec st., Ján Bernát, Peter Kardoš, Peter Pavelka, Jarmila Saidová, Dušan Letko, Pavel Dojčár, Nitra, Štefan Mrllák, Ladislav Molnár, Šaľa, Peter Lukáč, Lukáš Mesároš, Lehota, Tibor Hamara, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Martina Baková, Vráble, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Dalibor Greguš, Čab, Emil Dubec, Žikava, Marian Pauk, Alexander Mikláš, Marek Sabo, Rumanová, Slavomír Tóth, Ivan Tóth, H. Kráľová, Marian Piterka, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Viera Bradáčová, Golianovo, Michal Čery, Jelenec, Mirko Benček, Zl. Moravce, Tibor Horváth, Komjatice, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Lipovský, Báb, Mário Slezák, Lukáčovce, Zara Čekey, Pohranice, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Dušan Petrovič, Obyce, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Finta, Jarok, Alexander Németh, Čechynce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Henrich Bíro, Čakajovce, Jozef Török, Pata

26 - František Filo, František Benc, Ernest Szombath, Pavel Čvirik, Marián Benca, Slavomír Kotrla, Katarína Magová, Milan Vörös, Miroslav Fábry, Jozef Ehrenhold, Miloš Sýkora, Nitra, Eva Lahučká, Viliam Matejov, Irena Petková, František Kunkel, Peter Rajnoha, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ladislav Szöke, Jaroslav Grman, Peter Trungel, Vráble, Jozef Sklenár, Pavol Sedliačik, Šaľa, Michaela Benköová, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Rybanský, Kapince, Jozef Vodný, Ján Šranko, Babindol, Peter Eliáš, Lúčnica, Marek Kováč, Čifáre, Milan Roman, Čab, Filip Guzmický, Peter König, Peter Lajda, Ľubor Kajaba, Ivanka, Anton Bábik, Filip Marinov, Rumanová, Zoltán Jancso, Vlčany, Marek Kutak, Zuzana Zabáková, Lehota, Martin Kornutij, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Vladimír Kubala, Belince, Róbert Lipecký, Čakajovce, Milan Greguš, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Filip Dobiáš, Čeľadice, Peter Juhász, Csaba Sándor, Kolíňany, Cyril Slamka, Jozef Žemba, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Gál, Žirany, Margita Pavelková, Golianovo, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ján Slíž, Beladice, Pavol Török, V. Dolina, Milan Piovarči, Lužianky, Maxim Adam Amrich, Galanta, Jozef Homola, Imrich Valent, Hosťovce, Imrich Hrdlica, Báb, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany, Juraj Káčer, Čaradice, Juraj Mészáros, Selice, Gabriel Lešš, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Ondrej Matušica, Hájske

25 - Jozef Čaládi, Roman Sýkora, Róbert Marinov, Mária Königová, René Daniš, Mária Kóšová, Dávid Said, Jozef Nemeš st., Vladimír Zabák, Štefan Dekány, Mário Šándor, Vladimír Nemšovský, Erich Schober, Ľudovít Konečný, Ľudovít Laca, Nitra, Ľubomír Novota, Patrik Pacher, Stanislav Pacher, Marta Kunkelová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Hipp, Miroslav Mokráš, Jozef Kučera, Šaľa, Juraj Bárek, Aurel Gál, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Daniel Ivančík, Albín Tóth, Peter Vrabec, Adam Bíro, Čakajovce, Jozef Hoppan, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Viktor Balko, Juraj Vrábel, Vincent Hunka, Ľubomír Ballay, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Marián Kapko, Komjatice, Mária Mesárošová, Vladimír Miškolci, Lehota, Jaroslav Fúska, Slávko Mikula, Pavol Králik, Zbehy, Tomáš Snop, M. Lapáš, František Imre, Anton Kazáň, Branč, Rudolf Macho, Kolíňany, Roman Vrábel, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Kubáň, Alekšince, Július Michalička, Partizánske, Tomáš Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Tuhý, Machulince, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Antal, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Štefák, Štefan Valovič, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Holečková, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Branislav Kapusta, Belince, Marián Blaho, Čeľadice, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Baťala, Peter Ondriaš, Žitavany, Jaroslav Skačan, Žihárec

24 - Boris Grežo, František Juhás, Juraj Urban, Pavel Búš, Ivan Lauko, Anton Slamka, Vlado Sásik, Marián Mičík, Jozef Nosian, Ladislav Fazekaš, Miro Raček, Dušan Novorolník, Jozef Prešinský, Viera Lauková, Štefan Bede, Ján Hnilica, Dajana Borovská, Milan Borovský, Ľuboš Rák, Daniel Tasáry, Vladimír Galas, Ernest Mako, Roman Hradecký, Ivanko Magdolen ml., Nitra, Juraj Žiačko, Ján Martinek, Tibor Križovič ml., Jozef Baláž, René Vincze, Eva Ščepková, Šaľa, Pavel Sojka, Pavel Bachan, Denis Novota, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Viliam Félis, Imrich Struhár, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Strieška, Volkovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, František Finta, Jelenec, Pavel Kúsek, Žikava, Zolo Sabo, H. Kráľová, Ľubomír Rybár, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Valla, V. Zálužie, Peter Kišac, Nové Sady, Juraj Kadlieček, Dražovce, Milan Fúska, Branč, Jana Fazekašová, Podhorany, Dušan Kolenčík, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Labai, Mankovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Martina Segíňová, Sľažany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Jozef Šidó, Veľká Mača, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Rišňovce, Kristián Pekár, Lehota, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Chovanec, Čaradice, Miroslav Drahoš, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Csaba Nagy, Žihárec, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavol Holták, D. Krškany

23 - František Dedič, Jozef Kompas, Vladimír Kompas, Viliam Halla ml., Vladimír Depeš, Štefan Zabák, Jozef Paulík, Vladimír Papp, Michal Garay, Ľubica Tasáryová, Milan Petráš, František Hrnčiar st., Peter Solčianský, Stanislav Billik, Ján Kuchtiak, Iveta Matejová, Nitra, Ján Golha, Jozef Zima, Karol Bujalko, Vráble, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Radoslav Henček, Bartolomej Gulka, Ivan Ďurický, František Kóša, Branč, Matúš Vajzer, Jaroslav Lazor, Báb, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marián Mateička, Behynce, Adam Nadaský, Peter Zahnaš, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Gabriel Fazekaš, Neded, Juraj Hamar, Klasov, Albert Lauro, Čeľadice, Juraj Holták, Vlado Jánošík, Margita Pánisová, Róbert Jánošík, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Dušan Bogár, Galanta, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Štepiansky, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany, Karol Čurgali st., Jozef Čásar, Mojmírovce, Juraj Števík, V. Zálužie, Miroslav Močol, Alekšince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ernest Lenický, Ivan Lenický, H. Kráľová, Viliam Moravčík, Kajal, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Emanuel Maňúch, Ján Kozla, Sandra Gálová, Žirany, Martin Úradníček, Dvorníky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., František Margetin, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Alexandra Andódiová, Dlhá n/V., Magda Čmaradová, Sereď, Milan Kukučka, Jozef Šabo, Žitavany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Héviz, Šaľa, Eduard Kontár, H. Saliby

22 - František Bojda, Ladislav Piška, Anton Dano, Ladislav Nosian, Michal Motúz, Michal Lauko, Jaroslav Andrášik, Juraj Hrnčár, Monika Skalická, Jozef Palkovič, Pavol Hrnčár, Karol Ryba, Martin Peniaško, Nitra, Milan Bekéni, Marián Móri, Marián Titka, Ján Szöcs, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Paukov, Roman Strieška, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Jozef Nikodem, Katarína Macháčová, Peter Korec, Rišňovce, Miroslav Oslanec, Miroslav Kováč, Víťazoslav Balko, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Kováč ml., Čifáre, Imrich Guzmický, Mirka Guzmická, Milan Pagáč, Ivanka, Jozef Filo, Mojmírovce, Karol Blažovič, Matúš Vrábel, Katarína Vlčeková, Lužianky, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Hegyi, Jelka, Michaela Dobišová, Močenok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ivan Magdolen, Janíkovce, Milan Šlosár, Čab, František Andraško, Jelenec, Ján Gál, Žirany, Július Miškovič, Veča, Marián Czikora, Zvolen, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Boris Lacika, Zbehy, Ľudovít Valent, Košúty, Pavol Bradáč, Golianovo, Celestín Berecz, Branč, Ladislav Holečka, Ladice, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Miloš Kukučka, Žitavany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marek Hlava, Praha, Štefan Tóth, Klasov, Dušan Podhradský, D. Krškany, Martin Ribarič, Velčice, Lukáš Valent, Hosťovce

21 - Ján Hudec, Igor Kotora, Roman Mrázik, Igor Drotár, Ladislav Lopušan, Dionýz Pecháček, Eduard Szabó, Nitra, Timea Meszárosová, Róbert Ščepka, Tibor Križovič st., Ján Révay, Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Jozef Lenčeš, Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Štefan Fiala, Alexander Repta, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Čenteš, Čakajovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Marcel Čerrman, D. Obdokovce, Ivanko Vanko, Zbehy, Peter Sládeček, V. Zálužie, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Janka Tóthová, H. Kráľová, Karol Vrábel, Neverice, Martin Šlezinger, Hosťovce, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Guniš, Ludanice, Gabika Szökeová, Jakub Vojtek, Vráble, Miloš Remenár, Sereď, Róbert Graclík, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Králik, T. Mlyňany, Mária Rajtárová, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Július Galo, D. Krškany, Juraj Barczi, František Laczko, Tešedíkovo, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ladislav Vass, Baloň

20 - Ján Kmeťo, Lenka Königová, Štefan Csampái, František Grom, Miriama Ďurinová, Peter Peciar, Denisa Bakošová, Mirko Račko, Ľuboš Baranec, Jozef Svitač, Pavol Krajčo, Nitra, Róbert Pospiš, Viktor Csizmadia, František Szolík, Karol Hlavatý, Peter Zeleňák, Marek Franko, Šaľa, Tibor Bene, Anton Bapčány, František Maťo, D. Obdokovce, Dušan Gál, František Kausek, Klasov, Peter Svitač, Telince, Jana Füleová, Č. Hrádok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Ján Ligač, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Mário Macháč, František Chudý, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb, Ján Frajtík, Karin Vajzerová, Vráble, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Kristián Krasňanský, Katka Kišacová, Nové Sady, Kornel Gál, Janka Gálová, Žirany, Ivan Bakyta, Jarok, Oskar Bíro, Čakajovce, Jozef Martiška, Dražovce, Anton Barčák, Abrahám, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Dodo Augustín, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Miroslav Mihálka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, František Novák, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Bodi, Zbehy, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Tomáš Makáň, Sľažany, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Drahovský, Pusté Sady

19 - Jozef Gutai, Peter Plandora, Milan Púčik, František Zelovič, Mária Sýkorová, Marek Husivarga, Ján Doboš, Alois Škvaril, Nitra, Juraj Csirik, Gabriel Odráška, Šaľa, Radek Kováčik, Vráble, Radoslav Mikle - Barát, N. Hrnčiarovce, Ján Bíro, Čakajovce, Matej Jánošík, D. Krškany, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Valla, V. Zálužie, Marián Straňák, H. Kráľová, Štefan Varga, Ladislav Varga, Topoľnica, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jozef Staňo, Veronika Tonková, Sľažany, György Jakubecz, Alex Lovaš, H. Saliby, František Švihorík, Pusté Sady, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Štefek, Čeľadice, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Andrea Bereczová, Branč, Ján Bogyo, V. Vozokany, Peter Struk, Zl. Moravce

18 - Marian Barta, Jozef Kóša, Dezider Zaujec, Janka Čambalová, Ivana Palkovičová, Jozef Drobec, Erik Zajac, Martin Kuchar, Nitra, Martina Hippová, Roman Uher, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Eva Eliášová, Lúčnica, Boris Mesároš, Lehota, Ivan Berec „Putinko“, Miroslav Piovarči, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Andódi, Dlhá n/V., Zuzana Belanová, Mária Látečková, Svätoplukovo, Dávid Slíž, Dolná Streda, Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Školník, Zl. Moravce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Anna Duczová, Slavomír Sysel, H. Kráľová

17 - Andrej Vallo, Ingrid Andrášiková, Miroslava Miháliková, Ladislav Skalický, Ján Šimun, Nitra, Jozef Danada, Tatiana Mifková, Šaľa, Peter Čepček, Patrik Benček, Zl. Moravce, Marcel Tokár, Lukáš Vajzer, Vráble, Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, František Lörinc, Lúčnica, Sebastián Sádovský, Melek, Samuel Mikle, Klasov, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Vladimír Gallis, V. Zálužie, Arpád Fazekaš, Neded, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Roman Obložinský, Ivanka, Anton Majdiak, Močenok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Peťovský, Lužianky, Marcel Pánis, D. Krškany, Ľudmila Verešová, Golianovo, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Ján Félis, Žitavany, Tomáš Švec, Pohranice, Ladislav Tóth, Koniarovce

16 - Martin Krajčír, Pavol Ďurina, Štefan Verták, Ladislav Pindeš, Michal Hunka, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Sládečka, Nitra, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Hamerlík, Jelka, František Szustor, V. Cetín, Vojtech Borka, Trstice, Štefan Mravík, Žitavany, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Slávka Švihoríková, Báb, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ivan Bradáč, Golianovo, Ján Kollár, Zbehy

15 - Pavel König, Peter Varga „Vinkel“, Viliam Halla st., Ján Ehrenhold, Milan Ružička, Ivan Minárik, Michal Kucharovič, Ivan Marci, Nitra, Tomáš Londák, Jozef Paulovič, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, Tomáš Jobek, Sila, František Sabo, Vinodol, Peter Lehocký, Šaľa, Vladimír Miklošík, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota

14 - Ľudovít Kováč, Andrej Kudamik, Nitra, František Finta, Kolíňany, Imrich Drozdák, Babindol, Roman Harčár, Margita Kališová, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Dalibor Bradáč, Golianovo
13 - Július Petrík, Jožko Moder, Nitra, Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Miroslav Kováč st., Žikava, Jozef Chovanec, Šurianky, Pavol Prosnian, Lukáčovce, Ján Dubravský, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Filip Kučera, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo, Ján Gál ml., Žirany, Helena Šabová, Žitavany
12 - Ján Palka, Anton Cibiry, Nitra, Jožko Černý, Rumanová, Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Miroslav Vajzer, Vráble, Andrej Potměšil, Rišňovce, Milan Káčer, Čaradice, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Slavo Kališ, Šaľa, Miroslav Havetta ml., Lovce
11 - Beáta Magdolenová, Marianna Letková, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Mário Fábry, Šurianky, Jozef Toman, D. Krškany, Eva Gombášová, Močenok, Marián Varga, Sľažany
10 - Ivan Eliáš, Pavol Tkáčik, Nitra, Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, Salo Berecz, Branč, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Štefan Ambrus, Žihárec
9 - Peter Krajčo, Nitra, Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Štefan Šlosár, Peter Duchoň, Ladislav Németh, Golianovo, Jaroslav Petko, Piešťany, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
8 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michal Hitka, Martin n./Ž., Zdenko Pánsky, Podhorany, Radoslav Henček st., Branč
7 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy
6 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Gitka Letková, Nitra, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Pavol Hupka, Čakajovce, Marek Behúl, T. Mlyňany
5 - Alexander Grell, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Andrej Švihorík, Báb
4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Peťo Krajčo, Ľubica Homolová, Daniela Tasáryová, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ľubica Barčáková, Abrahám, Adam Lauko, Mário Látečka, Svätoplukovo, Jozef Mocný, Preseľany
3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Dominika Turi Nagy, Galanta, Jozef Hitka, Martin n./Ž., Emília Hudecová, Nitra, Marcel Hajaš, D. Krškany, Martin Tomo, L. Mikuláš
2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Albert Malenčík, D. Krškany, Dušan Ďurinka, Kolta, Dušan Brňo ml., Lukáčovce
1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Nitra, Jozef Bradáč, Golianovo

V 5. kole bolo maximum 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali siedmi tipéri: František Čaniga, Dražovce, František Juhás, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Jarmila Saidová, Nitra, Juraj Németh, D. Lefantovce, František Hrnčiar st., Nitra, Jožko Moder, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  3. Zmrzlina z McDonald’s má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Pre
  4. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  5. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  6. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  7. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  8. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  9. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  1. Zmrzlina z McDonald’s má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Pre
  2. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  3. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  4. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  5. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  6. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  7. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  8. Salón architektov A0 – Coneco 2018
  9. Záhradný nábytok: aký materiál je najlepší?
  10. Životné jubileum prof. Ing. Jaroslava Valáška, PhD.
  1. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne 14 990
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 12 660
  3. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 9 495
  4. Ulovte si last minute dovolenku so zľavou do 70% 8 003
  5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 7 985
  6. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 6 529
  7. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia 4 744
  8. Iná tvár Mexika: Nocovanie s Indiánmi, dobrodružstvo v džungli 3 185
  9. Nie sme žiadni paštikári. Slováci už dovolenkujú inak 2 901
  10. 3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto 2 692

Hlavné správy z MY Nitra

Rekonštrukciu Univerzitného mosta opäť odsunuli. Práce ani v tomto roku nezačnú

Víťaza súťaže plánujú vybrať do konca kalendárneho roka. Naposledy sa hovorilo o júli.

Nitre chýbajú desaťtisíce ľudí, časť už ani nechodí na konkurzy

V Nitrianskom kraji sú tisícky voľných pracovných miest. Najväčší dopyt je po operátoroch a montéroch strojov a zariadení.

Víťaz Tesárskej penalty premenil 29 jedenástok

V Tesárskych Mlyňanoch sa v sobotu konal tretí ročník penaltovej súťaže.

Investor musí zbúrať celý Orbis, skelet nie je bezpečný

Statik neodporučil stáť pod stropom ani minútu. Má obavy, že spadne.

Vystavujú anglický maják, v ktorom videli ducha

Diorámy dopĺňajú lode. Najväčšia vystavená plachetnica má dĺžku 5,5 m, výškou sťažňov 9 m a hmotnosť 450 kg.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Investor musí zbúrať celý Orbis, skelet nie je bezpečný

Statik neodporučil stáť pod stropom ani minútu. Má obavy, že spadne.

Motorkár narazil na obrubník, zraneniam podľahol

Motorkár utrpel veľmi ťažký úraz hlavy, bol v bezvedomí. Po prevoze do nemocnice zraneniam podľahol.

Návrat do Fortuna ligy nevyšiel. Slovenský talent nevie, čo bude

Denis Baumgartner naplno trénuje so Samdoriou na sústredení.

Pohyby v FC Nitra

Prvý zápas s Trenčínom je odložený na neurčito. Na pozíciách v klube došlo k zmenám.

Vybrali SME

Už ste čítali?