Štvrtok, 20. september, 2018 | Meniny má Ľuboslav(a)

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

V 6. kole uhádli Miroslav Oslanec a Štefan Valovič 9 zápasov. Poradie na čele: 38 - Daniel Mako, Čakajovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, atď.

Kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken pred týždňom vyhral Jozef Moder z Nitry.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 6. kola

FC ViOn - Dun. Streda 2:1 1
FK Pohronie - FC Nitra 2:0 1
ČFK Nitra - ViOn B/Volkovce 3:0 1
Nevidzany - Preseľany 1:2 2
Veľké Úľany - Nový Život 0:2 2
Sľažany - Lužianky 0:0 X
Rumanová - Veča 5:2 1
Žitavce - Vinodol 2:9 2
Nevidzany B - Č. Hrádok 1:0 1
Sereď B - Tomášikovo 2:1 1

Poradie po 6. kole

38 - Daniel Mako, Čakajovce, Vladimír Tasáry, Ivanka

37 - Milan Roško, Dyčka, František Čaniga, Dražovce, Jozef Andel, Vráble, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Nitra

Článok pokračuje pod video reklamou

36 - Lukáš Bíro, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Ivan Kozár, D. Krškany, Juraj Náhlovský, Nitra, Jozef Šercel, Váhovce

35 - Pavel Mihálik, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Richard Magušin, Nitra

34 - Slavomír Kotrla, Marián Grman, Nitra, Martina Baková, Vráble, Pavol Uher, Šaľa, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Matulník, Nové Sady, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Dalibor Greguš, Čab, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Hudec, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Valovič, Rišňovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Pecho, Beladice, Kristián Varga, Tešedíkovo

33 - Dušan Letko, Linda Ilinjová, Nitra, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Ladislav Molnár, Šaľa, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany, Ján Babčan, Zbehy, Marian Piterka, Svätoplukovo, Bohuš Baják, Lužianky, Cyril Slamka, Rišňovce, Marek Sabo, Rumanová, Vladimír Gálik, Jelenec, Jozef Homola, Hosťovce, Viera Bradáčová, Golianovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Dušan Petrovič, Obyce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Šebík, Topoľčianky, Jana Gálová, Žirany, Alexander Németh, Čechynce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

32 - Vlado Krajčovič, Ľuboš Mičík, Marián Mičík, Peter Kardoš, Dávid Said, Jarmila Saidová, Marián Benca, Pavel Dojčár, Ľubomír Turňa, Vladimír Nemšovský, Nitra, René Vincze, Peter Hipp, Šaľa, Mirko Benček, Ľubomír Novota, Viliam Matejov, Vladimír Kollati, Zl. Moravce, Michaela Benköová, Močenok, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Peter Trungel, Vráble, Zoltán Jancso, Vlčany, Vincent Hunka, Lužianky, Marian Pauk, Alexander Mikláš, Rumanová, Róbert Lipecký, Čakajovce, Slávko Mikula, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Andrej Maťo, Štefan Finta, Jarok, Jozef Gál, Žirany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Milan Fúska, Branč, Michal Čery, Jelenec, Peter Tuhý, Machulince, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Slíž, Beladice, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Tibor Horváth, Komjatice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Zara Čekey, Pohranice, Imrich Valent, Hosťovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Juraj Mészáros, Selice, Rudolf Kozma, Štitáre, Ondrej Matušica, Hájske

31 - Lucia Némethová, Vladimír Kompas, Štefan Matesko, Mária Königová, Ján Bernát, František Benc, Peter Pavelka, Mário Šándor, Roman Hradecký, Ľudovít Konečný, Jozef Ehrenhold, Nitra, Pavel Bachan, Patrik Pacher, Irena Petková, Marián Zlatňanský, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Oslanec, Imrich Struhár, Vráble, Juraj Bárek, Žirany, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Peter Rybanský, Kapince, Peter Lukáč, Lukáš Mesároš, Lehota, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Ján Šranko, Babindol, Marek Kováč, Čifáre, Filip Guzmický, Peter Lajda, Ivanka, Tomáš Minarovič, Silvester Lenčeš, Močenok, Marián Kapko, Komjatice, Emil Dubec, Žikava, Henrich Bíro, Čakajovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Filip Dobiáš, Čeľadice, Jozef Žemba, Roman Margetin, Rišňovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Michal Belan, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Pavol Török, V. Dolina, Štefan Mrllák, Šaľa, Andrej Vereš, Miroslav Kozlík, Golianovo, Imrich Hrdlica, Ján Lipovský, Báb, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Róbert Špánik, Šoporňa, Jana Dudonová, Sereď, Branislav Kapusta, Belince, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Anna Pacherová, Sľažany, Juraj Káčer, Čaradice, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce

30 - Jozef Čaládi, František Juhás, Jozef Kompas, Roman Sýkora, Vladimír Depeš, František Filo, René Daniš, Miloš Sýkora, Pavel Čvirik, Jozef Nemeš st., Vladimír Galas, Vladimír Zabák, Katarína Magová, Štefan Dekány, Miroslav Fábry, Erich Schober, Ľudovít Laca, Nitra, Eva Lahučká, Denis Novota, Stanislav Pacher, František Kunkel, Peter Rajnoha, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Baláž, Pavol Sedliačik, Šaľa, Daniel Ivančík, Albín Tóth, Čakajovce, Jozef Vodný, Babindol, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jaroslav Grman, Vráble, Jakub Kováčik, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Viktor Balko, Ľubomír Ballay, Milan Piovarči, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik, Rumanová, Milan Greguš, Pavol Králik, Stanislav Debnár, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Tomáš Snop, M. Lapáš, Peter Juhász, Kolíňany, Vladimír Miškolci, Lehota, Peter König, Ivanka, Július Michalička, Partizánske, Tomáš Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Minárik, Obyce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Margita Pavelková, Golianovo, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Anton Kazáň, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Chovanec, Čaradice, Andrejka Božiková, Hosťovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Török, Pata

29 - Boris Grežo, Viliam Halla ml., Juraj Urban, Ivan Lauko, Anton Slamka, Róbert Marinov, Štefan Zabák, Jozef Nosian, Ladislav Fazekaš, Jozef Paulík, Miro Raček, Dušan Novorolník, Jozef Prešinský, Milan Borovský, Ľuboš Rák, Daniel Tasáry, Ernest Szombath, František Hrnčiar st., Milan Vörös, Karol Ryba, Martin Peniaško, Ján Kuchtiak, Iveta Matejová, Ivanko Magdolen ml., Nitra, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jozef Zima, Ladislav Nagy, Vráble, Juraj Žiačko, Ján Martinek, Miroslav Mokráš, Jozef Lenčeš, Július Benkö st., Šaľa, Radoslav Henček, František Imre, Bartolomej Gulka, Branč, Peter Strieška, Volkovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, Juraj Vrábel, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Vrabec, Čakajovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Marek Kutak, Zuzana Zabáková, Lehota, Vladimír Kubala, Belince, Ľubomír Rybár, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Roman Vrábel, Ivanka, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Barát, Topoľčany, Juraj Valla, Juraj Števík, V. Zálužie, Peter Kišac, Nové Sady, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jana Fazekašová, Podhorany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Kolenčík, Alexander Kusý, Trnovec, Margita Pánisová, Pavol Holták, D. Krškany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Maxim Adam Amrich, Galanta, Martina Segíňová, Sľažany, Pavol Bradáč, Golianovo, Gabriel Galbavý, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ferko Valent, T. Mlyňany, Magda Čmaradová, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Kukliš, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Lena Kunkelová, Praha, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Čásar, Mojmírovce, Gašpar Gál, Žirany

28 - Pavel Búš, Lenka Königová, Viera Lauková, Mária Kóšová, Dajana Borovská, Ľubica Tasáryová, Jaroslav Andrášik, Peter Solčianský, Jozef Palkovič, Nitra, Ján Szöcs, Tibor Križovič st., Jozef Kučera, Šaľa, Viliam Félis, Víťazoslav Balko, Vráble, Pavel Sojka, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Nikodem, Katarína Macháčová, Rišňovce, Matúš Vajzer, Jaroslav Lazor, Báb, Peter Eliáš, Lúčnica, Adam Nadaský, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, František Finta, Jelenec, Pavel Kúsek, Žikava, Mária Mesárošová, Kristián Pekár, Lehota, Zolo Sabo, H. Kráľová, Martin Kornutij, V. Zálužie, Juraj Hamar, Klasov, Albert Lauro, Čeľadice, Juraj Holták, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Andrej Maťo ml., Jarok, Zuzana Beneová, František Maťo, D. Obdokovce, Ján Štepiansky, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Močol, Alekšince, Viliam Moravčík, Kajal, Marek Vlček, Šurianky, Boris Lacika, Zbehy, Martin Úradníček, Dvorníky, Marián Labai, Mankovce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Adam Bíro, Čakajovce, Juraj Segíň, Sľažany, Tibor Rakoncza, Eduard Kontár, H. Saliby, Mária Holečková, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Štefan Páleník, Prílepy, František Novák, Tešedíkovo, František Kóša, Branč, Lukáš Valent, Hosťovce

27 - Ladislav Nosian, Jozef Hudec st., Vlado Sásik, Michal Motúz, Štefan Bede, Ján Hnilica, Michal Garay, Igor Drotár, Ernest Mako, Juraj Hrnčár, Monika Skalická, Stanislav Billik, Ladislav Lopušan, Eduard Szabó, Nitra, Tibor Križovič ml., Marián Titka, Eva Ščepková, Peter Zeleňák, Tibor Odráška, Róbert Sedlák, Šaľa, Tibor Bene, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ján Golha, Karol Bujalko, Vráble, Roman Strieška, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Pavol Viskup, Báb, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marián Mateička, Behynce, Mirka Guzmická, Milan Pagáč, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Ivan Magdolen, Janíkovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Dušan Bogár, Galanta, Ján Árgyusi, Neded, Vlado Jánošík, Július Galo, D. Krškany, Juraj Németh, D. Lefantovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marián Czikora, Zvolen, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Emanuel Maňúch, Sandra Gálová, Žirany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., František Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ľudovít Valent, Košúty, Celestín Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Šidó, Veľká Mača, Ivan Tóth, Čakajovce, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ivan Lenický, H. Kráľová, Csaba Nagy, Žihárec, Juraj Barczi, František Laczko, Tešedíkovo, Michal Hájnik, Pusté Sady, Martin Ribarič, Velčice

26 - Ladislav Piška, Milan Petráš, Pavol Hrnčár, Dionýz Pecháček, Nitra, Marián Móri, Róbert Ščepka, Ladislav Héviz, Šaľa, Jozef Horňák, Peter Korec, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Peter Svitač, Telince, Jana Füleová, Č. Hrádok, Jozef Kováč ml., Čifáre, Ján Ligač, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Fiala, Branč, Jozef Filo, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Ján Frajtík, Vráble, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Kéry, Volkovce, Michaela Dobišová, Močenok, Zoltán Odráška, Ernest Lenický, H. Kráľová, Milan Šlosár, Čab, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Ivanko Vanko, Peter Bodi, Zbehy, Aurel Gál, Ján Kozla, Žirany, Ivan Bakyta, Jarok, Martin Šlezinger, Hosťovce, Jozef Guniš, Ludanice, Peter Zahnaš, Lužianky, Alexandra Andódiová, Dlhá n/V., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Milan Kukučka, Žitavany, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Drahovský, Pusté Sady

25 - Ján Hudec, Ján Kmeťo, Igor Kotora, Michal Lauko, Štefan Csampái, Roman Mrázik, Vladimír Papp, Milan Púčik, Miriama Ďurinová, Mária Sýkorová, Jozef Svitač, Pavol Krajčo, Nitra, Milan Bekéni, Juraj Csirik, Martina Hippová, Peter Jobbágy, Šaľa, Miroslav Kováč, Radek Kováčik, Vráble, Martin Petrovič, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Dušan Gál, Klasov, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Mário Macháč, Rišňovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Čenteš, Čakajovce, Pavol Lieskovský, Peter Sládeček, V. Zálužie, Ján Gál, Janka Gálová, Žirany, Július Miškovič, Veča, Alojz Jenis, Miloš Kukučka, Žitavany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Martiška, Dražovce, František Švihorík, Pusté Sady, Anton Barčák, Abrahám, Igor Tkáč, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Štefek, Čeľadice, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dodo Augustín, Topoľčianky, Miroslav Mihálka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Dušan Podhradský, D. Krškany

24 - František Dedič, František Grom, František Zelovič, Ján Doboš, Erik Zajac, Martin Kuchar, Nitra, Timea Meszárosová, Ján Révay, Ľuboš Plevka, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Matej Jánošík, Marcel Pánis, D. Krškany, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Janka Tóthová, Anna Duczová, Marián Straňák, H. Kráľová, Oskar Bíro, Čakajovce, Gabika Szökeová, Vráble, Miloš Remenár, Sereď, František Kausek, Klasov, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Marek Hlava, Praha, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Ladislav Vass, Baloň, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Július Szarka, Topoľnica, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Bogyo, V. Vozokany, Peter Struk, Zl. Moravce

23 - Jozef Kóša, Marek Husivarga, Peter Peciar, Denisa Bakošová, Ivana Palkovičová, Ľuboš Baranec, Ján Šimun, Alois Škvaril, Nitra, Róbert Pospiš, František Szolík, Karol Hlavatý, Roman Uher, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Ondrej Kozolka, Volkovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., František Chudý, Rišňovce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Alex Lovaš, H. Saliby, Marián Tkáč, Sereď, Róbert Graclík, Čeľadice, Ján Školník, Peter Čepček, Zl. Moravce, Alexander Repta, Andrea Bereczová, Branč, Karin Vajzerová, Vráble, Ladislav Tóth, Koniarovce

22 - František Bojda, Anton Dano, Peter Plandora, Ingrid Andrášiková, Dezider Zaujec, Janka Čambalová, Mirko Račko, Jozef Drobec, Nitra, Viktor Csizmadia, Gabriel Odráška, Šaľa, Jozef Tomek, Lúčnica, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Arpád Fazekaš, Neded, Ján Bíro, Čakajovce, František Andraško, Jelenec, Miloš Gál st., Žirany, Anton Majdiak, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Imrich Drozdák, Babindol, Matúš Vrábel, Katarína Vlčeková, Lužianky, Štefan Varga, Topoľnica, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Staňo, Miroslav Tonka, Sľažany, György Jakubecz, H. Saliby, Dušan Švehla, Sereď, Štefan Mravík, Ján Félis, Žitavany, Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Bradáč, Golianovo, Slavomír Sysel, H. Kráľová

21 - Marian Barta, Ivan Minárik, Ladislav Sládečka, Nitra, František Lörinc, Eva Eliášová, Lúčnica, Jozef Danada, Tatiana Mifková, Šaľa, Jakub Vojtek, Lukáš Vajzer, Vráble, Miroslav Kováč st., Žikava, Štefan Kúsek, Hostie, Kornel Gál, Žirany, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Karol Vrábel, Neverice, Ladislav Varga, Topoľnica, František Szustor, V. Cetín, Veronika Tonková, Sľažany, Tomáš Švec, Pohranice, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ján Kollár, Zbehy

20 - Martin Krajčír, Andrej Vallo, Jozef Gutai, Pavel König, Viliam Halla st., Pavol Ďurina, Štefan Verták, Miroslava Miháliková, Andrej Kudamik, Milan Ružička, Ľubomír Bartakovič, Michal Kucharovič, Ivan Marci, Nitra, Peter Lehocký, Margita Kališová, Marek Franko, Šaľa, Ľubomír Králik, Patrik Benček, Zl. Moravce, Pavel Períček, Rišňovce, Vladimír Gallis, Marián Valla, V. Zálužie, Roman Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Hamerlík, Jelka, Boris Mesároš, Lehota, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Mária Látečková, Svätoplukovo, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Tomáš Makáň, Sľažany

19 - Július Petrík, Peter Varga „Vinkel“, Ladislav Pindeš, Michal Hunka, Jožko Moder, Nitra, Tomáš Jobek, Sila, Jožko Černý, Rumanová, Vladimír Miklošík, Sereď, Pavol Prosnian, Lukáčovce, Slávka Švihoríková, Báb, Marcel Tokár, Vráble, Július Bradáč, Golianovo
18 - Ľudovít Kováč, Ján Ehrenhold, Peter Krajčo, Nitra, Jozef Paulovič, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, František Sabo, Vinodol, František Finta, Kolíňany, Ivan Berec „Putinko“, Miroslav Piovarči, Lužianky, Dávid Slíž, Dolná Streda, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Miroslav Havetta ml., Lovce
17 - Ladislav Skalický, Ján Palka, Nitra, Sebastián Sádovský, Melek, Samuel Mikle, Klasov, Štefan Peťovský, Lužianky, Ján Jambor, Rišňovce, Vojtech Borka, Trstice, Ján Gál ml., Žirany
16 - Ján Dubravský, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Andrej Repta, Branč, Helena Šabová, Žitavany, Slavo Kališ, Šaľa, Peter Duchoň, Ladislav Németh, Golianovo, Štefan Ambrus, Žihárec
15 - Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Tomáš Londák, Zl. Moravce, Filip Kučera, Šaľa, Miroslav Vajzer, Vráble, Salo Berecz, Branč, Štefan Šlosár, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota
14 - Peter Kluka, V. Lapáš, Roman Harčár, Šaľa, Michal Hitka, Martin n./Ž., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Eva Gombášová, Močenok, Anton Cibiry, Nitra, Jaroslav Petko, Piešťany, Marián Varga, Sľažany, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor
13 - Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Toman, D. Krškany
12 - Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Andrej Potměšil, Rišňovce, Milan Káčer, Čaradice, Radoslav Henček st., Branč
11 - Beáta Magdolenová, Marianna Letková, Nitra, Mário Fábry, Šurianky
10 - Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, Gitka Letková, Ivan Eliáš, Pavol Tkáčik, Nitra, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce
9 - Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
8 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Zdenko Pánsky, Podhorany, Martin Tomo, L. Mikuláš
7 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy
6 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Albert Malenčík, D. Krškany, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Pavol Hupka, Čakajovce, Jozef Bradáč, Golianovo, Marek Behúl, T. Mlyňany, Jolana Doktorová, Žihárec, Ivan Molnár, Ivanka
5 - Alexander Grell, Nitra, Andrej Švihorík, Báb, Marcel Hajaš, D. Krškany
4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Ľubica Homolová, Daniela Tasáryová, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ľubica Barčáková, Abrahám, Adam Lauko, Mário Látečka, Svätoplukovo, Jozef Mocný, Preseľany, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce
3 - Emília Hudecová, Matúš Turňa, Nitra, Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Dominika Turi Nagy, Galanta, Jozef Hitka, Martin n./Ž., Jojo Križan, Veľký Cetín, Július Benkö ml., Šaľa, Sára Selecká, Branč
2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Dušan Ďurinka, Kolta, Dušan Brňo ml., Lukáčovce
1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Nitra

V 6. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov, čo dokázali dvaja tipéri: Miroslav Oslanec z Vrábeľ a Štefan Valovič z Rišňoviec. Prosíme ich o vyjadrenie, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň (na tel. č. 0905 550 775). Osem zápasov uhádlo 15 čitateľov.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  2. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  3. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  4. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  5. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  6. Najužitočnejšia appka
  7. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  8. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  9. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  10. Zužitkovaním biologického odpadu šetríme prírodu aj náklady
  1. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  2. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  3. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  4. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  5. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  6. Dexis Slovakia má nového generálneho riaditeľa
  7. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  8. Stavebná fakulta hostila medzinárodnú konferenciu CSASC
  9. Cestárske kariérne dni 2018 na SvF
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 16 886
  2. Najužitočnejšia appka 15 975
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 13 680
  4. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 11 483
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 337
  6. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 042
  7. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 7 175
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 5 928
  9. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 4 731
  10. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu 2 396

Hlavné správy z MY Nitra

Mesto Šaľa začalo s výstavbou cyklotrasy do Dusla

Cyklistický chodník bude začínať v blízkosti večianskeho kostola a ukončený bude na parkovisku na bicykle pri spoločnosti Duslo.

Sprievodný program Divadelnej Nitry prinesie divadlo, hudbu aj diskusie

Počas Nitrianskej Bielej noci v sobotu 29. septembra budú nočné prehliadky vo výstavných sieňach v Nitrianskej galérii, Ponitrianskom múzeu a divadelné predstavenia v Synagóge v Nitre.

Matej Tóth sa nevychýlil z cesty, smeruje na olympiádu v Tokiu

Obvinenie z dopingu nabilo najrýchlejšieho chodca na planéte novou motiváciou.

Senior obvinený z vraždy suseda v Seredi ide do väzby

Dôvodom väzby je obava z úteku, ale aj obava z pokračovania v trestnej činnosti.

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Víťazom 7. kola je Vladimír Kováč st. z Loviec, ktorý uhádol 9 zápasov! Poradie na čele: 37 - Erik Šimák, D. Krškany; 35 - Ladislav Pindeš, Nitra, atď.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V nemocnici zomrela od smädu. Nemala ani sedem rokov

Prípad Niny Chuchelovej rieši už aj Generálna prokuratúra.

Ľudí znepokojujú nočné prelety vrtuľníkov

Obyvatelia zaregistrovali nočné prelety vrtuľníkov. Nevedia o čo ide. Vrtuľníky lietajú z neďalekého letiska pri Žiline.

Sanitka prišla neskoro, pacient leží vo vážnom stave v nemocnici

Vo februári sa zrušila rýchla lekársku služba v Kysuckom Novom Meste.

Pripravte sa na desaťdňové obmedzenia na frekventovanej ceste

Už od zajtra rátajte s dopravnými obmedzeniami, úsek medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji budú opravovať.

Vybrali SME

Už ste čítali?