Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

V 8. kole uhádli Alexej Pavlov a Zoltán Odráška 8 zápasov. Vedie Daniel Mako z Čakajoviec so 47 bodmi.

V 7. kole vyhral kartón piva Lukáš Vajzer, prišiel poň jeho otec Miroslav.V 7. kole vyhral kartón piva Lukáš Vajzer, prišiel poň jeho otec Miroslav. (Zdroj: (KI))

Správne tipy 8. kola

Senec - Šaľa 2:0 1
Neded - Nové Zámky 2:0 1
ČFK Nitra - Dvory n/Ž. 2:3 2
Želiezovce - Čeľadice 1:3 2
Váhovce - Nový Život 2:2 X
Sľažany - Žitavany 2:3 2
Cabaj-Čápor - Čakajovce 1:0 1
Dyčka - Vinodol 1:2 2
Machulince - T. Mlyňany 0:0 X
Čierna Voda - Tomášikovo 1:0 1

Poradie po 8. kole

47 - Daniel Mako, Čakajovce

46 - František Čaniga, Dražovce, Jozef Andel, Vráble, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vladimír Gálik, Jelenec, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jakub Baranec, Zl. Moravce

45 - Richard Magušin, Juraj Náhlovský, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce, Marian Piterka, Svätoplukovo, Milan Lazan, Šaľa, Anna Pacherová, Sľažany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Šercel, Váhovce

Skryť Vypnúť reklamu

44 - Martina Baková, Vráble, Ivan Kozár, D. Krškany, Juraj Dubeň, Lehota, Tibor Szekér, Zl. Moravce

43 - Dušan Letko, Linda Ilinjová, Marián Grman, Ľubomír Mikula, Nitra, Pavel Mihálik, Pavol Uher, Šaľa, Peter Lukáč, Lehota, Milan Roško, Dyčka, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Emil Dubec, Žikava, Filip Dobiáš, Čeľadice, Mário Pánis, D. Krškany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Henrich Richter, Bratislava, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Dušan Petrovič, Obyce

42 - Jozef Nemeš st., Slavomír Kotrla, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Matejov, Preseľany, Peter Vranský, Zbehy, Peter König, Terka Tasáryová, Ivanka, Marek Sabo, Rumanová, Štefan Hudec, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Jozef Homola, Hosťovce, Ján Lipovský, Báb, Róbert Špánik, Šoporňa, Silvester Lenčeš, Močenok, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Pecho, Beladice, Juraj Mészáros, Selice, Kristián Varga, Tešedíkovo, Július Benkö st., Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

41 - Jozef Čaládi, Vladimír Kompas, Ľuboš Mičík, René Daniš, Peter Pavelka, Daniel Tasáry, Katarína Magová, Ľubomír Turňa, Vladimír Nemšovský, Roman Hradecký, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Hipp, Ladislav Molnár, Šaľa, Ján Šranko, Babindol, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vincent Hunka, Bohuš Baják, Lužianky, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Ján Slíž, Beladice, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Štefan Finta, Jarok, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jana Gálová, Žirany, Csaba Sándor, Kolíňany, Zara Čekey, Pohranice

40 - Viliam Halla ml., Pavel Búš, Ivan Lauko, Štefan Matesko, Ján Bernát, Marián Mičík, Jozef Nosian, František Benc, Marián Benca, Pavel Dojčár, Nitra, František Kunkel, Vladimír Kollati, Zl. Moravce, Juraj Bárek, Žirany, Daniel Ivančík, Henrich Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Peter Trungel, Vráble, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Viktor Balko, Lužianky, Tomáš Minarovič, Močenok, Lukáš Mesároš, Lehota, Alexander Mikláš, Rumanová, Peter Juhász, Kolíňany, Viera Pavelková, Golianovo, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Michal Čery, Jelenec, René Vincze, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jaroslav Skačan, Žihárec

Skryť Vypnúť reklamu

39 - Lucia Némethová, Roman Sýkora, Vlado Krajčovič, Jarmila Saidová, Ľubica Tasáryová, Stanislav Billik, Milan Vörös, Ján Kuchtiak, Ľudovít Konečný, Nitra, Miroslav Oslanec, Jaroslav Grman, Imrich Struhár, Vráble, Ján Martinek, Jozef Baláž, Šaľa, Ľubomír Novota, Jozef Virág, Zl. Moravce, Michaela Benköová, Močenok, Juraj Sabo, Marian Pauk, Rumanová, Albín Tóth, Čakajovce, Marek Kováč, Čifáre, Peter Matulník, Nové Sady, Milan Minarovič, Behynce, Dalibor Greguš, Čab, Karol Blažovič, Ľubomír Ballay, Lužianky, Zoltán Jancso, Vlčany, Slávko Mikula, Zbehy, Cyril Slamka, Jozef Žemba, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Gál, Žirany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Pavol Török, V. Dolina, Tibor Horváth, Komjatice, Viera Bradáčová, Miroslav Kozlík, Golianovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Káčer, Čaradice, Andrejka Božiková, Hosťovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Alexander Németh, Čechynce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Alexander Kusý, Trnovec, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce

38 - Michal Motúz, Peter Kardoš, Dávid Said, Ernest Szombath, Vladimír Galas, Mário Šándor, Karol Ryba, Martin Peniaško, Iveta Matejová, Jozef Ehrenhold, Eduard Szabó, Nitra, Mirko Benček, Pavel Bachan, Eva Lahučká, Denis Novota, Patrik Pacher, Stanislav Pacher, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Štefan Mrllák, Pavol Sedliačik, Miroslav Mokráš, Šaľa, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Filip Guzmický, Roman Vrábel, Ivanka, Juraj Vrábel, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Vrabec, Ivan Tóth, Čakajovce, Anton Bábik, Rumanová, František Finta, František Andraško, Jelenec, Marek Kutak, Lehota, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ján Babčan, Zbehy, František Imre, Milan Fúska, Branč, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Labuda, Solčany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Kolenčík, Trnovec, Margita Pánisová, Marcel Pánis, Róbert Jánošík, Július Galo, D. Krškany, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Roman Bilický, Preseľany, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marián Blaho, Čeľadice, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Chovanec, Čaradice, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Tóth, Klasov, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Gašpar Gál, Žirany, Ondrej Matušica, Hájske

37 - František Bojda, František Juhás, Jozef Kompas, Juraj Urban, Anton Slamka, Ladislav Fazekaš, Jozef Prešinský, Pavel Čvirik, František Hrnčiar st., Miroslav Fábry, Ivanko Magdolen ml., Nitra, Rudolf Kéri, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Horňák, Roman Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Rybanský, Kapince, Jozef Vodný, Babindol, Dušan Gál, Klasov, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Peter Eliáš, Lúčnica, Pavol Viskup, Imrich Hrdlica, Báb, Ján Dekan, Velčice, Martin Kornutij, V. Zálužie, Ivan Magdolen, Janíkovce, Milan Greguš, Pavol Králik, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Rudolf Macho, Kolíňany, Vladimír Miškolci, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Žiačko, Šaľa, Bartolomej Gulka, Ivan Ďurický, Branč, Miroslav Močol, Alekšince, Jana Fazekašová, Podhorany, Peter Tuhý, Machulince, Marián Labai, Mankovce, Pavol Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Magda Čmaradová, Sereď, Branislav Kapusta, Belince, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Török, Pata, Rudolf Kozma, Štitáre

36 - Boris Grežo, Vladimír Depeš, Róbert Marinov, Štefan Zabák, Lenka Königová, Jozef Paulík, Miloš Sýkora, Vladimír Zabák, Monika Skalická, Pavol Krajčo, Ľudovít Laca, Nitra, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Viliam Félis, Ján Golha, Jozef Zima, Vráble, Roman Strieška, Viliam Matejov, Irena Petková, Zl. Moravce, Marián Titka, Jozef Lenčeš, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Tibor Panyik, Matúškovo, Marián Kapko, Komjatice, Mária Mesárošová, Kristián Pekár, Lehota, Filip Marinov, Rumanová, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Vladimír Kertész, Michal Belan, Svätoplukovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Július Michalička, Partizánske, Dušan Bogár, Galanta, Juraj Minárik, Obyce, Peter Kišac, Nové Sady, Margita Pavelková, Golianovo, Viliam Moravčík, Kajal, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Emanuel Maňúch, Ján Kozla, Žirany, Anton Pánis st., Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jaroslav Lazor, Báb, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Matúš Jančo, Jelenec, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Čásar, Mojmírovce, František Novák, Tešedíkovo, Pavol Holták, D. Krškany

35 - Ladislav Piška, Ladislav Nosian, Vlado Sásik, František Filo, Mária Königová, Dušan Novorolník, Milan Borovský, Ľuboš Rák, Juraj Hrnčár, Nitra, Tibor Križovič st., Peter Zeleňák, Jozef Kučera, Šaľa, Miroslav Kováč, Víťazoslav Balko, Vráble, Jaromír Slíž, Beladice, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Tomek, Lúčnica, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ľubomír Sako, Kolíňany, Milan Roman, Čab, Marián Mateička, Behynce, Adam Nadaský, Lužianky, Jozef Filo, Mojmírovce, Ján Hegyi, Jelka, Gabriel Fazekaš, Neded, Slavomír Tóth, Ivan Lenický, H. Kráľová, Juraj Hamar, Klasov, Jaroslav Fúska, Zbehy, Jozef Barát, Topoľčany, Juraj Német, D. Lefantovce, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Hrúzik, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Marek Vlček, Šurianky, Anton Kazáň, František Kóša, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Rišňovce, Mária Holečková, Sereď, Jozef Štefek, Čeľadice, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Milan Kukučka, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Szöcs, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Csaba Nagy, Žihárec, Michal Hájnik, Pusté Sady, František Maťo, D. Obdokovce

34 - Ján Hudec, František Dedič, Jozef Hudec st., Viera Lauková, Mária Kóšová, Mária Sýkorová, Ernest Mako, Jozef Palkovič, Štefan Dekány, Pavol Hrnčár, Erich Schober, Nitra, Pavel Sojka, Marta Kunkelová, Jozef Jamrich, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Tibor Križovič ml., Róbert Ščepka, Ján Révay, Ladislav Héviz, Šaľa, Tibor Bene, Anton Bapčány, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Peter Strieška, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Frajtík, Vráble, Zolo Sabo, H. Kráľová, Peter Náhlik, Nové Sady, Albert Lauro, Čeľadice, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Ján Štepiansky, Hostie, Július Miškovič, Veča, Marián Czikora, Zvolen, Peter Korec, František Margetin, Rišňovce, Ľudovít Valent, Košúty, Juraj Segíň, Sľažany, Ferko Valent, T. Mlyňany, František Švihorík, Pusté Sady, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Stanislav Debnár, Zbehy, František Laczko, Tešedíkovo, Eduard Kontár, H. Saliby, Ladislav Vass, Baloň, Milan Pagáč, Ivanka

33 - Roman Mrázik, Vladimír Papp, Štefan Bede, Milan Púčik, Michal Garay, Igor Drotár, Dajana Borovská, Jaroslav Andrášik, Dionýz Pecháček, Nitra, Juraj Csirik, Martina Hippová, Eva Ščepková, Roman Uher, Róbert Sedlák, Šaľa, Ladislav Nagy, Gabika Andelová Szökeová, Lukáš Vajzer, Vráble, Jozef Nikodem, Mário Macháč, Rišňovce, Peter Svitač, Telince, Jozef Kováč ml., Čifáre, Imrich Guzmický, Mirka Guzmická, Peter Lajda, Ivanka, Pavel Kúsek, Žikava, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Michaela Dobišová, Močenok, Ivanko Vanko, Boris Lacika, Peter Bodi, Zbehy, Ivan Bakyta, Jarok, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Alojz Jenis, Žitavany, Adam Bíro, Čakajovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Peter Zahnaš, Lužianky, Dušan Švehla, Sereď, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Lukáš Valent, Hosťovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová

32 - Ján Kmeťo, Pavel König, Michal Lauko, Štefan Csampái, Milan Petráš, Peter Solčianský, Erik Zajac, Nitra, Marián Móri, Karol Hlavatý, Tibor Odráška, Šaľa, Radoslav Henček, Branč, Jana Füleová, Č. Hrádok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Katarína Macháčová, Rišňovce, Vladimír Kubala, Belince, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Milan Šlosár, Čab, Andrej Maťo ml., Jarok, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Maxim Adam Amrich, Galanta, Alexandra Andódiová, Dlhá n/V., Zuzana Zabáková, Lehota, Miloš Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Lena Kunkelová, Praha, Janka Gálová, Sandra Gálová, Žirany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ladislav Tóth, Koniarovce

31 - Andrej Vallo, Peter Plandora, Ján Hnilica, Miriama Ďurinová, Ladislav Lopušan, Ján Doboš, Nitra, Róbert Pospiš, Gabriel Odráška, Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Šaľa, Martin Petrovič, Ján Školník, Peter Čepček, Zl. Moravce, Radek Kováčik, Karin Vajzerová, Vráble, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Jožko Černý, Rumanová, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Juraj Holták, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Ján Gál, Žirany, Ernest Lenický, Marián Straňák, Anna Duczová, H. Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Oskar Bíro, Čakajovce, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Martiška, Dražovce, Anton Barčák, Abrahám, Miloš Remenár, Igor Tkáč, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Dodo Augustín, Topoľčianky, Marek Hlava, Praha, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Alexander Repta, Branč, Ján Jacsa, Žihárec, Martin Ribarič, Velčice

30 - Július Petrík, Igor Kotora, Ingrid Andrášiková, František Zelovič, Dezider Zaujec, Denisa Bakošová, Ivan Minárik, Peťo Krajčo, Nitra, Timea Meszárosová, František Szolík, Šaľa, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Miroslav Kováč st., Žikava, Boris Mesároš, Lehota, Arpád Fazekaš, Neded, Jozef Čenteš, Čakajovce, Matej Jánošík, Dušan Podhradský, D. Krškany, Tomáš Snop, M. Lapáš, Roman Obložinský, Ivanka, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Valla, V. Zálužie, Aurel Gál, Žirany, Martin Šlezinger, Hosťovce, György Jakubecz, H. Saliby, František Kausek, Klasov, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Vladimír Gombáš ml., Močenok, Július Szarka, Topoľnica, Patrik Benček, Peter Struk, Zl. Moravce, Tomáš Švec, Pohranice
29 - Miro Raček, František Grom, Ľuboš Baranec, Jozef Svitač, Ján Šimun, Milan Ružička, Alois Škvaril, Ladislav Sládečka, Nitra, Ján Bíro, Čakajovce, Miloš Gál st., Kornel Gál, Žirany, Anton Majdiak, Močenok, Michal Palka, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Peter Andódi, Dlhá n/V., Janka Tóthová, H. Kráľová, František Chudý, Rišňovce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Staňo, Sľažany, Ľudmila Verešová, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ján Félis, Žitavany, Ján Bogyo, V. Vozokany
28 - Marek Husivarga, Jozef Drobec, Martin Kuchar, Nitra, Viktor Csizmadia, Tatiana Mifková, Šaľa, Štefan Fiala, Branč, Ondrej Kozolka, Volkovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Martin Úradníček, Dvorníky, Alex Lovaš, H. Saliby, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Ivan Bradáč, Golianovo
27 - Jozef Kóša, Pavol Ďurina, Janka Čambalová, Andrej Kudamik, Ján Ehrenhold, Ján Palka, Nitra, František Lörinc, Lúčnica, Karol Bujalko, Vráble, František Sabo, Vinodol, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Danada, Šaľa, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol, Katka Kišacová, Nové Sady, Celestín Berecz, Branč, Vladimír Miklošík, Marián Tkáč, Sereď, Róbert Graclík, Čeľadice, Miroslav Tonka, Sľažany, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo
26 - Marian Barta, Martin Krajčír, Peter Varga „Vinkel“, Štefan Verták, Ivana Palkovičová, Ladislav Pindeš, Michal Kucharovič, Ivan Marci, Nitra, Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Lehocký, Margita Kališová, Šaľa, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Guniš, Ludanice, Tomáš Makáň, Sľažany, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Jaroslav Petko, Piešťany, Ján Kollár, Zbehy
25 - Jozef Gutai, Viliam Halla st., Mirko Račko, Nitra, Tomáš Jobek, Sila, Pavol Patkolo, Lúčnica, Vladimír Gallis, V. Zálužie, František Finta, Kolíňany, Milan Bekéni, Šaľa, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Szustor, V. Cetín, Pavol Prosnian, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Veronika Tonková, Sľažany, Ján Dubravský, Zl. Moravce, Július Bradáč, Golianovo, Miroslav Havetta ml., Lovce
24 - Ladislav Skalický, Anton Cibiry, Nitra, Eva Eliášová, Lúčnica, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Judita Bužíková, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor
23 - Peter Peciar, Jožko Moder, Nitra, Ivan Berec „Putinko“, Lužianky, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Paulovič, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Michal Hitka, Martin n./Ž., Marcel Tokár, Miroslav Vajzer, Vráble, Andrea Bereczová, Branč, Štefan Šlosár, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa
22 - Anton Dano, Ľudovít Kováč, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Dávid Slíž, Dolná Streda, Marián Varga, Sľažany, Štefan Ambrus, Žihárec
21 - Peter Kluka, V. Lapáš, Karol Vrábel, Neverice, Jakub Vojtek, Vráble, Ján Gál ml., Žirany, Eva Gombášová, Močenok, Helena Šabová, Žitavany, Vojtech Mesároš, Lehota
20 - Miroslava Miháliková, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Ladislav Németh, Golianovo
19 - Slávka Švihoríková, Báb, Filip Kučera, Šaľa, Michal Hunka, Nitra
18 - Miroslav Piovarči, Lužianky, Gitka Letková, Marianna Letková, Nitra, Andrej Repta, Radoslav Henček st., Branč, Jeremiáš Vnuk, Vráble
17 - Sebastián Sádovský, Melek, Samuel Mikle, Klasov, Jolana Doktorová, Žihárec
16 - Beáta Magdolenová, Nitra, Marcel Hajaš, D. Krškany, Peter Duchoň, Golianovo
15 - Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Tomáš Londák, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Pavol Tkáčik, Nitra, Salo Berecz, Branč, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
14 - Roman Harčár, Šaľa, Martin Tomo, L. Mikuláš
13 - Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Chovanec, Šurianky
12 - Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ivan Eliáš, Nitra, Andrej Potměšil, Rišňovce, Milan Káčer, Čaradice
11 - Mário Fábry, Šurianky, Jozef Bradáč, Golianovo
10 - Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Pavol Hamada, D. Krškany
9 - Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Alexander Grell, Ľubica Homolová, Nitra
8 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Zdenko Pánsky, Podhorany, Jojo Križan, Veľký Cetín, Sára Selecká, Branč, Ivan Molnár, Ivanka
7 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy
6 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Albert Malenčík, D. Krškany, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Pavol Hupka, Čakajovce, Marek Behúl, T. Mlyňany, Mária Krasňanská, Nové Sady, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
5 - Jozef Hitka, Martin n./Ž., Andrej Švihorík, Báb
4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Daniela Tasáryová, Viera Hudecová, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Ľubica Barčáková, Abrahám, Adam Lauko, Mário Látečka, Svätoplukovo, Jozef Mocný, Preseľany, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce
3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Dominika Turi Nagy, Galanta, Emília Hudecová, Matúš Turňa, Nitra, Július Benkö ml., Šaľa, Juraj Hruška, Veľký Cetín
2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Dušan Ďurinka, Kolta, Dušan Brňo ml., Lukáčovce, Michal Borovský, Martin Hrnčár, Nitra
1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Nitra

V 8. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to dvaja tipéri: Alexej Pavlov z N. Vsi n/Ž. a Zoltán Odráška z H. Kráľovej. Prosíme ich, aby sa vyjadrili, či súhlasia s rozdelením kartóna piva Corgoň (tel. 0905 550 775, e-mail: martin.kilian@petitpress.sk).
Ak vám nesedia body, napíšte na rovnaký e-mail.
Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  4. Pomáhajte čítaním
  5. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  6. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  8. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 28 091
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 224
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 243
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 753
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 686
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 861
  7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 853
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 005
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 797
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 208
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Viliam Turan na archívnej fotografii.

V Nitre zohnali stany, testovať budú aj ľudí z auta

V piatok sa už testovať nebude, len cez víkend.

Primátor koordinuje rozhodnutia s armádou.

Galéria i múzeum sú zatvorené, niektoré aktivity presunuli na internet

Online budú k dispozícii aktuálne výstavy i projekt pre deti.

Nitrianska galéria.

Sú pozitívni a chodia na nákupy, tvrdia susedia

Primátor Zlatých Moraviec reaguje, že situácia je pod kontrolou.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Tu sú výsledky víkendového testovania na Orave. Prečo ste boli vy?

Za tri dni otestovali odberové tímy 91 505 ľudí. Do karantény poslali 3 904 infikovaných.

Už ste čítali?