Pondelok, 21. október, 2019 | Meniny má Uršuľa

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

V 9. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali až 12 tipéri. Novým lídrom je Vladimír Tasáry s 53 bodmi.

V minulom kole si kartón piva Corgoň rozdelili dvaja tipéri Alexej Pavlov a Zoltán Odráška. Na snímke je Alexej Pavlov (vľavo) s otcom Júliusom.V minulom kole si kartón piva Corgoň rozdelili dvaja tipéri Alexej Pavlov a Zoltán Odráška. Na snímke je Alexej Pavlov (vľavo) s otcom Júliusom.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 9. kola

Šaľa - FC Nitra 1:2 2
Trnava jun. - Sereď 2:0 1
ViOn B/Volkovce - Levice 1:1 X
Tešedíkovo - Alekšince 1:0 1
Jelka - D. Saliby 1:6 2
Branč - Klasov 1:1 X
Selice - Lehota 0:1 2
Čakajovce - Rumanová 2:4 2
Lukáčovce - Veča 2:2 X
Martin n/Ž. - Velčice 0:2 2

Poradie po 9. kole

53 - Vladimír Tasáry, Ivanka

52 - František Čaniga, Dražovce, Jakub Baranec, Zl. Moravce

51 - Daniel Mako, Čakajovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Lazan, Šaľa

50 - Jozef Andel, Vráble, Richard Magušin, Nitra

Článok pokračuje pod video reklamou

49 - Lukáš Bíro, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Šercel, Váhovce

48 - Juraj Náhlovský, Ľubomír Mikula, Nitra, Pavel Mihálik, Jozef Sklenár, Šaľa, Ján Kóssi, Čifáre, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Marek Sabo, Rumanová, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Henrich Richter, Bratislava, Ján Sikoriak, Tek. Nemce

47 - Peter Pavelka, Dušan Letko, Linda Ilinjová, Katarína Magová, Nitra, Tibor Hamara, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Martina Baková, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Emil Dubec, Žikava, Filip Dobiáš, Andrej Hudec, Čeľadice, Ivan Kozár, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Juhász, Kolíňany, Juraj Dubeň, Lehota, Daniel Lörincz, Branč, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Pecho, Beladice, Kristián Varga, Tešedíkovo

46 - Vladimír Kompas, Štefan Matesko, Ján Bernát, Ľuboš Mičík, Marián Mičík, René Daniš, Daniel Tasáry, Jozef Nemeš st., Pavel Dojčár, Slavomír Kotrla, Marián Grman, Nitra, Pavol Uher, Peter Hipp, Ladislav Molnár, Július Benkö st., Šaľa, Peter Lukáč, Lehota, Viktor Balko, Vincent Hunka, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Viera Pavelková, Golianovo, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Juraj Kadlieček, Dražovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Ján Slíž, Beladice, Jozef Homola, Hosťovce, Ján Lipovský, Báb, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Róbert Špánik, Šoporňa, Vladimír Kollati, Zl. Moravce, Juraj Mészáros, Selice

45 - Pavel Búš, Ivan Lauko, Vladimír Nemšovský, Roman Hradecký, Nitra, Ján Šranko, Babindol, Jaroslav Grman, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Kubala, Belince, Róbert Lipecký, Čakajovce, Marian Piterka, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michal Čery, Jelenec, Silvester Lenčeš, Močenok, Jozef Virág, Zl. Moravce, Pavol Králik, Zbehy, Jana Gálová, Žirany, Dalibor Greguš, Čab, Csaba Sándor, Kolíňany

44 - Jozef Nosian, František Benc, Ľubica Tasáryová, Marián Benca, Ľubomír Turňa, Ján Kuchtiak, Nitra, Ľubomír Novota, Denis Novota, Zl. Moravce, René Vincze, Pavol Sedliačik, Šaľa, Juraj Bárek, Žirany, Daniel Ivančík, Henrich Bíro, Čakajovce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Peter Trungel, Vráble, Zoltán Jancso, Vlčany, Tomáš Minarovič, Močenok, Jozef Matejov, Preseľany, Alexander Mikláš, Rumanová, Peter Vranský, Slávko Mikula, Zbehy, Roman Vrábel, Ivanka, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Finta, Jarok, Jozef Šebík, Topoľčianky, Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Deák, Sľažany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Zara Čekey, Pohranice

43 - Lucia Némethová, Vlado Krajčovič, Stanislav Billik, Martin Peniaško, Ľudovít Konečný, Nitra, Mirko Benček, Stanislav Pacher, Jozef Masár, Zl. Moravce, Juraj Sabo, Marian Pauk, Rumanová, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Pavol Viskup, Báb, Peter Matulník, Nové Sady, Lukáš Mesároš, Lehota, Martin Kornutij, V. Zálužie, Tibor Šmitala, Čab, Bohuš Baják, Lužianky, Juraj Minárik, Obyce, Milan Fúska, Branč, Jozef Baláž, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Dušan Kolenčík, Trnovec, Margita Pánisová, Marcel Pánis, Róbert Jánošík, D. Krškany, Emanuel Maňúch, Žirany, Pavol Török, V. Dolina, Tibor Horváth, Komjatice, Roman Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Vladimír Malý, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Tóth, Klasov, Jaroslav Skačan, Žihárec

42 - Jozef Kompas, Roman Sýkora, Róbert Marinov, Ernest Szombath, Miroslav Fábry, Karol Ryba, Iveta Matejová, Jozef Ehrenhold, Eduard Szabó, Nitra, Patrik Pacher, František Kunkel, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ján Martinek, Štefan Mrllák, Miroslav Mokráš, Šaľa, Miroslav Oslanec, Jozef Zima, Vráble, Michaela Benköová, Močenok, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Albín Tóth, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Vodný, Babindol, Peter Eliáš, Lúčnica, Marek Kováč, Čifáre, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice, František Finta, František Andraško, Matúš Jančo, Jelenec, Milan Greguš, Ján Babčan, Zbehy, Cyril Slamka, Jozef Žemba, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Gál, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Németh, D. Lefantovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľubomír Ballay, Milan Piovarči, Lužianky, Pavol Bradáč, Viera Bradáčová, Golianovo, Imrich Hrdlica, Báb, Magda Čmaradová, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Jozef Kukliš, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Andrejka Božiková, Hosťovce, Július Galo, D. Krškany

41 - Jozef Čaládi, František Bojda, František Juhás, Viliam Halla ml., Juraj Urban, Anton Slamka, František Filo, Jozef Paulík, Peter Kardoš, Jozef Prešinský, Dávid Said, Vladimír Galas, Vladimír Zabák, Milan Vörös, Pavol Krajčo, Nitra, Eva Lahučká, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Juraj Žiačko, Peter Zeleňák, Šaľa, Peter Rybanský, Kapince, Jozef Tomek, Lúčnica, Dušan Gál, Klasov, Ján Golha, Vráble, Marián Mateička, Behynce, Juraj Vrábel, Lužianky, Tibor Panyik, Matúškovo, Mária Mesárošová, Vladimír Miškolci, Lehota, Ivan Magdolen, Janíkovce, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Labuda, Solčany, Margita Pavelková, Golianovo, Jana Fazekašová, Podhorany, Peter Tuhý, Machulince, Marián Labai, Mankovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Martina Segíňová, Sľažany, Ladislav Čekey, Pohranice, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jana Dudonová, Sereď, Ján Kozla, Žirany, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Chovanec, Čaradice, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Alexander Németh, Čechynce, Alexander Kusý, Trnovec, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ivan Ďurický, Branč, Ondrej Matušica, Hájske

40 - Boris Grežo, Vlado Sásik, Štefan Zabák, Michal Motúz, Dušan Novorolník, Jarmila Saidová, Juraj Hrnčár, Monika Skalická, Pavol Hrnčár, Mário Šándor, Erich Schober, Ivanko Magdolen ml., Nitra, Ladislav Szöke, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Imrich Struhár, Víťazoslav Balko, Vráble, Pavel Bachan, Roman Strieška, Zl. Moravce, Jozef Horňák, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Filip Guzmický, Ivanka, Marek Kutak, Lehota, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Milan Macho, M. Ripňany, Albert Lauro, Čeľadice, František Imre, František Kóša, Branč, Vladimír Kertész, Michal Belan, Svätoplukovo, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ivan Bakyta, Jarok, Viliam Moravčík, Kajal, Marek Vlček, Šurianky, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Holečková, Sereď, Branislav Kapusta, Belince, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Milan Kukučka, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Čásar, Mojmírovce, František Novák, Tešedíkovo, Rudolf Kozma, Štitáre

39 - Ján Hudec, Ladislav Piška, František Dedič, Jozef Hudec st., Vladimír Depeš, Július Michalička, Ľuboš Rák, Pavel Čvirik, Jaroslav Andrášik, František Hrnčiar st., Ľudovít Laca, Nitra, Marián Titka, Ján Szöcs, Tibor Križovič st., Jozef Lenčeš, Šaľa, Pavel Sojka, Irena Petková, Zl. Moravce, Jaromír Slíž, Beladice, Alexej Pavlov, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Peter Strieška, Volkovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ľubomír Sako, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Filo, Mojmírovce, Marián Kapko, Komjatice, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Anton Bapčány, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ivanko Vanko, Zbehy, Bartolomej Gulka, Anton Kazáň, Branč, Miroslav Močol, Alekšince, Jaroslav Lazor, Báb, Jozef Šidó, Veľká Mača, Kristián Pekár, Lehota, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Török, Pata, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce

38 - Ladislav Nosian, Lenka Königová, Mária Königová, Viera Lauková, Štefan Bede, Miloš Sýkora, Milan Borovský, Jozef Palkovič, Štefan Dekány, Nitra, Tibor Križovič ml., Róbert Ščepka, Jozef Kučera, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Hoppan, Gabika Andelová Szökeová, Vráble, Matúš Vajzer, Báb, Peter Svitač, Telince, Jozef Kováč ml., Čifáre, Milan Roman, Milan Šlosár, Čab, Adam Nadaský, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Slavomír Tóth, Ivan Lenický, H. Kráľová, Juraj Hamar, Klasov, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Barát, Topoľčany, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Kišac, Nové Sady, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Július Miškovič, Veča, Marián Czikora, Zvolen, Alojz Jenis, Žitavany, František Margetin, Rišňovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, František Švihorík, Michal Hájnik, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Štefek, Čeľadice, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Stanislav Debnár, Zbehy, Eduard Kontár, H. Saliby, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Milan Pagáč, Ivanka

37 - Ladislav Fazekaš, Roman Mrázik, Vladimír Papp, Milan Púčik, Miriama Ďurinová, Mária Sýkorová, Dajana Borovská, Ernest Mako, Nitra, Marta Kunkelová, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Róbert Sedlák, Šaľa, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ján Hegyi, Jelka, Pavel Kúsek, Žikava, Zolo Sabo, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Peter Náhlik, Nové Sady, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Štepiansky, Hostie, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Korec, Rišňovce, Ľudovít Valent, Košúty, Adam Bíro, Čakajovce, Juraj Segíň, Sľažany, Anton Barčák, Abrahám, Miloš Remenár, Sereď, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Alexander Repta, Branč, Csaba Nagy, Žihárec, Lukáš Valent, Hosťovce, Pavol Holták, D. Krškany, Ladislav Tóth, Koniarovce

36 - Ján Kmeťo, Pavel König, Michal Lauko, Štefan Csampái, Michal Garay, Mária Kóšová, Erik Zajac, Nitra, Juraj Csirik, Martina Hippová, Eva Ščepková, Roman Uher, Ján Révay, Peter Jobbágy, Ladislav Héviz, Šaľa, Ján Frajtík, Ladislav Nagy, Lukáš Vajzer, Vráble, Jozef Nikodem, Rišňovce, Jana Füleová, Č. Hrádok, Imrich Guzmický, Mirka Guzmická, Ivanka, Miroslav Kováč st., Žikava, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jaroslav Fúska, Boris Lacika, Zbehy, Peter Sládeček, V. Zálužie, Dušan Bogár, Galanta, Štefan Kúsek, Hostie, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, František Laczko, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Ladislav Vass, Baloň, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Anna Duczová, H. Kráľová

35 - Ján Hnilica, Igor Drotár, Peter Solčianský, Ján Doboš, Nitra, Marián Móri, Ľuboš Plevka, Šaľa, Ján Školník, Peter Čepček, Zl. Moravce, Radoslav Henček, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Katarína Macháčová, Rišňovce, Boris Mesároš, Lehota, Michaela Dobišová, Močenok, Jozef Čenteš, Čakajovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ján Gál, Sandra Gálová, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Peter Zahnaš, Lužianky, Alexandra Andódiová, Dlhá n/V., Igor Tkáč, Sereď, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Mravík, Žitavany, Lena Kunkelová, Marek Hlava, Praha, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany

34 - Július Petrík, Andrej Vallo, Milan Petráš, Denisa Bakošová, Milan Ružička, Ivan Minárik, Peťo Krajčo, Nitra, Radek Kováčik, Vráble, Róbert Pospiš, Karol Hlavatý, Šaľa, Martin Petrovič, Patrik Benček, Peter Struk, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Jožko Černý, Rumanová, Roman Obložinský, Ivanka, Janka Tóthová, H. Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Martin Šlezinger, Hosťovce, František Chudý, Rišňovce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Oskar Bíro, Čakajovce, Jozef Martiška, Dražovce, Dalibor Bradáč, Golianovo

33 - Ingrid Andrášiková, František Zelovič, Ladislav Lopušan, Dionýz Pecháček, Ján Šimun, Nitra, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Mário Macháč, Rišňovce, Štefan Fiala, Branč, Jozef Danada, Šaľa, Pavol Lieskovský, Marián Valla, V. Zálužie, Peter Lajda, Ivanka, Kornel Gál, Žirany, Ladislav Holečka, Ladice, György Jakubecz, H. Saliby, František Kausek, Klasov, Tibor Glovenský, Košúty, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Július Szarka, Topoľnica, Tomáš Švec, Pohranice, Ivan Bradáč, Golianovo

32 - Dezider Zaujec, Ľuboš Baranec, Alois Škvaril, Ladislav Sládečka, Nitra, Timea Meszárosová, Gabriel Odráška, František Szolík, Šaľa, František Sabo, Vinodol, Zuzana Lovászová, Marián Straňák, H. Kráľová, Miloš Gál st., Aurel Gál, Janka Gálová, Žirany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Maxim Adam Amrich, Galanta, Ľudmila Verešová, Golianovo, Alex Lovaš, H. Saliby, Zuzana Zabáková, Lehota, Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Félis, Žitavany, Karin Vajzerová, Vráble

31 - Peter Plandora, František Grom, Pavol Ďurina, Marek Husivarga, Andrej Kudamik, Jozef Svitač, Michal Kucharovič, Nitra, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Roman Guzmický, Ivanka, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ján Bíro, Čakajovce, Juraj Holták, D. Krškany, Anton Majdiak, Močenok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Staňo, Sľažany, Vladimír Miklošík, Marián Tkáč, Sereď, Margita Kališová, Šaľa, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Martin Ribarič, Velčice, Ján Kollár, Zbehy

30 - Marian Barta, Igor Kotora, Janka Čambalová, Ivana Palkovičová, Ján Ehrenhold, Jozef Drobec, Nitra, Viktor Csizmadia, Šaľa, Arpád Fazekaš, Neded, Matej Jánošík, D. Krškany, Tomáš Snop, M. Lapáš, Imrich Drozdák, Babindol, Katka Kišacová, Nové Sady, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ján Jambor, Rišňovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Miroslav Havetta ml., Lovce

29 - Miro Raček, Jozef Kóša, Štefan Verták, Ladislav Skalický, Ladislav Pindeš, Ivan Marci, Ján Palka, Nitra, Pavel Períček, Rišňovce, František Lörinc, Eva Eliášová, Lúčnica, Vladimír Gallis, V. Zálužie, František Finta, Kolíňany, Peter Hamerlík, Jelka, Tatiana Mifková, Šaľa, Ladislav Varga, Topoľnica, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Veronika Tonková, Sľažany, Pavol Kozma, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Ján Bogyo, V. Vozokany
28 - Martin Krajčír, Martin Kuchar, Anton Cibiry, Nitra, Tomáš Jobek, Sila, Ladislav Babóti, Vlčany, Martin Úradníček, Dvorníky, Pavol Prosnian, Lukáčovce, Ján Dubravský, Zl. Moravce, Július Bradáč, Štefan Šlosár, Golianovo, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Slavo Kališ, Šaľa
27 - Peter Varga „Vinkel“, Jožko Moder, Nitra, Karol Bujalko, Vráble, Jozef Toman, D. Krškany, Celestín Berecz, Branč, Róbert Graclík, Čeľadice, Jaroslav Petko, Piešťany
26 - Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Guniš, Ludanice, Tomáš Makáň, Sľažany, Michal Hitka, Martin n./Ž., Vojtech Mesároš, Lehota, Štefan Ambrus, Žihárec
25 - Ľudovít Kováč, Jozef Gutai, Viliam Halla st., Mirko Račko, Nitra, Pavol Patkolo, Lúčnica, Milan Bekéni, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Szustor, V. Cetín, Miroslav Vajzer, Vráble, Marián Varga, Sľažany, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, Ladislav Németh, Golianovo
24 - Peter Kluka, V. Lapáš, Gitka Letková, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor
23 - Ivan Berec „Putinko“, Lužianky, Peter Peciar, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Marcel Tokár, Vráble, Andrea Bereczová, Branč
22 - Anton Dano, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Dávid Slíž, Dolná Streda, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Helena Šabová, Žitavany
21 - Karol Vrábel, Neverice, Filip Kučera, Šaľa, Jakub Vojtek, Vráble, Ján Gál ml., Žirany, Eva Gombášová, Močenok, Peter Duchoň, Golianovo
20 - Marianna Letková, Miroslava Miháliková, Pavol Tkáčik, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Radoslav Henček st., Branč, Jolana Doktorová, Žihárec
19 - Slávka Švihoríková, Báb, Andrej Repta, Branč, Michal Hunka, Nitra
18 - Miroslav Piovarči, Lužianky, Marcel Hajaš, D. Krškany
17 - Sebastián Sádovský, Melek, Samuel Mikle, Klasov, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Martin Tomo, L. Mikuláš
16 - Beáta Magdolenová, Nitra
15 - Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Tomáš Londák, Zl. Moravce, Salo Berecz, Branč, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
14 - Roman Harčár, Šaľa, Pavol Hamada, D. Krškany
13 - Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Chovanec, Šurianky
12 - Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ivan Eliáš, Nitra, Andrej Potměšil, Rišňovce, Milan Káčer, Čaradice
11 - Mário Fábry, Šurianky, Jozef Bradáč, Golianovo, Ľubica Homolová, Nitra
10 - Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
9 - Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Alexander Grell, Nitra
8 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Zdenko Pánsky, Podhorany, Jojo Križan, Veľký Cetín, Sára Selecká, Branč, Ivan Molnár, Ivanka, Martin Hrnčár, Nitra
7 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy, Pavol Hupka, Čakajovce
6 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Albert Malenčík, D. Krškany, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Jozef Hitka, Martin n./Ž., Marek Behúl, T. Mlyňany, Mária Krasňanská, Nové Sady
5 - Andrej Švihorík, Báb, Milan Žitný, D. Krškany
4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Daniela Tasáryová, Viera Hudecová, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Ľubica Barčáková, Abrahám, Adam Lauko, Mário Látečka, Svätoplukovo, Jozef Mocný, Preseľany, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Matej Kuzmický, Ivanka
3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Dominika Turi Nagy, Galanta, Emília Hudecová, Matúš Turňa, Nitra, Július Benkö ml., Šaľa, Juraj Hruška, Veľký Cetín
2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Dušan Ďurinka, Kolta, Dušan Brňo ml., Lukáčovce, Michal Borovský, Lukáš Schrober, Nitra, Ján Borkovič, Topoľnica
1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Ivan Čapkovič, Nitra
0 - Mária Virágová, Zl. Moravce

V 9. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali až 12 tipéri: Milan Minarovič, Anton Bábik, Vladimír Kubala, Jozef Sklenár, Peter Juhász, Juraj Minárik, Vlado Jánošík, Ivan Bakyta, Juraj Németh, Vladimír Tasáry, Emanuel Maňúch, Štefan Páleník. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte e-mail na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nestarnú, ale dozrievajú
  2. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  3. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)
  4. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch
  5. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo
  6. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  7. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  8. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie
  9. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 %
  10. Rýchlejšie doma. Už čoskoro.
  1. Kvalitné Vianočné osvetlenie
  2. Unikát medzi značkami. CUPRA
  3. A new, ultra - modern logistics park with an ideal location
  4. Bezpečnosť pri práci je priorita, pomáhajú i moderné technológie
  5. Pripojte sa na nový internet už aj v oblasti Gemera a Novohradu
  6. Na Kysuciach budete môcť surfovať na internete rýchlejšie
  7. Na Orave dobre aj s novým optickým internetom
  8. Aj do Liptovského Mikuláša dorazí nová optická sieť
  9. Najnovšia ponuka optického internetu na Spiši
  10. V oblasti Prešova budete môcť využiť nový optický internet
  1. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo 16 780
  2. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie 16 293
  3. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope 15 103
  4. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti) 10 088
  5. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 8 648
  6. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch 8 477
  7. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 7 270
  8. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 6 686
  9. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov? 6 401
  10. Tieto signály prezradia nesprávne zateplenie strechy 5 722

Hlavné správy z SME | MY Nitra - aktuálne správy

Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim

BILLA rozširuje rady svojich zamestnancov a ponúka im radu zaujímavých benefitov

Nitra zrušila silvestrovský ohňostroj. Zmeny budú aj vo vianočnom mestečku

Definitívny vzhľad námestia počas vianočných trhov ešte dolaďujú na útvare hlavného architekta.

Stánky odviezli začiatkom roka na Agrokomplex. Dnes sú uskladnené na bývalých kasárňach. Na námestie sa vrátia v novembri.

Vianočný MY Moget Cup: Chystá sa 28. ročník, uctíme si Jozefa Husárika

Najväčší futbalový turnaj na Slovensku napíše na konci roka ďalšiu kapitolu, na Klokočine sa uskutoční jeho 28. ročník.

V mestskej hale sa na konci decembra opäť stretnú futbalisti z mnohých mužstiev na obľúbenom turnaji.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Trnave horí skládka, hasenie komplikuje vietor

Na mieste stále zasahujú hasiči, ktorí sa požiar snažia uhasiť.

Jazdíte v strednom pruhu na diaľnici? Hrozí vám pokuta

Polícia upozorňuje vodičov, že „zlatá stredná cesta“ na diaľnici neplatí

Odlomený konár v Nitre zabil chlapca, strom pre zlý stav vyrúbu

Mesto dalo posúdiť stromy vo viacerých lokalitách.

Vybrali SME

Už ste čítali?