Pondelok, 23. júl, 2018 | Meniny má Oľga

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

V 11. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali piati tipéri. Poradie na čele: 62 - Vladimír Tasáry, Ivanka, 60 - Jakub Baranec, Zl. Moravce, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 10. kola Vladimír Miškolci z Nitry.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 11. kola

FC ViOn - Žilina 4:0 1
Sereď - FC Nitra 2:0 1
Nové Mesto - Šaľa 2:1 1
ViOn B/Volkovce - Kalná n/H. 2:3 2
Močenok - Alekšince 0:1 2
Šoporňa - D. Saliby 0:1 2
Kolíňany - Výčapy-Opatovce 2:2 X
Žihárec - Rumanová 3:4 2
Nová Ves n/Ž. - Dyčka 0:1 2
Č. Hrádok - Skýcov 0:1 2

Poradie po 11. kole

62 - Vladimír Tasáry, Ivanka

60 - Jakub Baranec, Zl. Moravce

59 - Richard Magušin, Nitra, Vladimír Gálik, Jelenec, Ján Lipovský, Báb

58 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Kóssi, Čifáre, František Čaniga, Dražovce, Daniel Mako, Čakajovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Lazan, Šaľa, Jozef Šercel, Váhovce

Článok pokračuje pod video reklamou

57 - Lukáš Bíro, Čakajovce, Marek Sabo, Rumanová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Andrej Hudec, Čeľadice, Kristián Varga, Tešedíkovo

56 - Vladimír Kompas, Nitra, Jozef Sklenár, Ladislav Molnár, Šaľa, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Roman Vrábel, Ivanka, Jozef Andel, Vráble, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany

55 - Marián Mičík, Jozef Nemeš st., Ľubomír Turňa, Ľubomír Mikula, Nitra, Pavel Mihálik, Pavol Uher, Július Benkö st., Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jaroslav Grman, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Milan Roško, Dyčka, Ján Šranko, Babindol, Karol Blažovič, Lužianky, Emil Dubec, Žikava, Vladimír Kubala, Belince, Alexander Mikláš, Rumanová, Viera Pavelková, Golianovo, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Homola, Hosťovce, Henrich Richter, Bratislava, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kollati, Zl. Moravce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

54 - René Daniš, Peter Pavelka, Dušan Letko, Slavomír Kotrla, Nitra, Peter Trungel, Vráble, Viktor Balko, Vincent Hunka, Lužianky, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Marian Pauk, Rumanová, Ivan Kozár, D. Krškany, Peter Juhász, Csaba Sándor, Kolíňany, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ján Slíž, Beladice, Peter Hipp, Šaľa, Štefan Dubnička, Váhovce, Dušan Petrovič, Obyce, František Kunkel, Zl. Moravce, Pavol Králik, Zbehy, Jana Gálová, Žirany, Štefan Deák, Sľažany, Juraj Mészáros, Selice

53 - Pavel Dojčár, Ján Kuchtiak, Marián Grman, Nitra, Martina Baková, Jozef Zima, Vráble, Daniel Ivančík, Róbert Lipecký, Čakajovce, Peter Lukáč, Juraj Dubeň, Lehota, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Anton Bábik, Rumanová, Zoltán Jancso, Vlčany, Martin Kornutij, V. Zálužie, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Gál, Gašpar Gál, Žirany, Ľubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Michal Čery, Jelenec, Mário Pánis, D. Krškany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Štefan Valovič, Rišňovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Lýdia Augustínová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Páleník, Prílepy, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Pecho, Beladice, Štefan Tóth, Klasov, Gabriel Lešš, H. Kráľová

52 - Ivan Lauko, Vlado Krajčovič, František Benc, Daniel Tasáry, Juraj Náhlovský, Katarína Magová, Vladimír Nemšovský, Karol Ryba, Iveta Matejová, Ľudovít Konečný, Roman Hradecký, Nitra, Juraj Kadlieček, Dražovce, Mirko Benček, Roman Strieška, Zl. Moravce, Jozef Vodný, Babindol, Milan Minarovič, Behynce, Peter Tuhý, Machulince, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ivan Tóth, H. Kráľová, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ľubomír Ballay, Lužianky, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Finta, Jarok, Juraj Káčer, Čaradice, Andrejka Božiková, Hosťovce, Miroslav Mokráš, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Zara Čekey, Pohranice

51 - Pavel Búš, Roman Sýkora, Štefan Matesko, Štefan Zabák, Ľuboš Mičík, Jozef Nosian, Ľubica Tasáryová, Miroslav Fábry, Martin Peniaško, Nitra, René Vincze, Pavol Sedliačik, Šaľa, Denis Novota, Jozef Virág, Zl. Moravce, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Michaela Benköová, Silvester Lenčeš, Močenok, Jakub Kováčik, Juraj Valla, V. Zálužie, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Miškolci, Lehota, Peter König, Ivanka, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marcel Pánis, Róbert Jánošík, Július Galo, D. Krškany, Pavol Török, V. Dolina, Milan Piovarči, Lužianky, Tibor Horváth, Komjatice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Róbert Špánik, Šoporňa, Matúš Jančo, Jelenec

50 - Lucia Némethová, Jozef Kompas, Anton Slamka, Ján Bernát, Jozef Paulík, Ernest Szombath, Vladimír Galas, Eduard Szabó, Jarmila Saidová, Dávid Said, Nitra, Miroslav Oslanec, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Baláž, Štefan Mrllák, Šaľa, Ivan Magdolen, Janíkovce, Ľubomír Novota, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Albín Tóth, Čakajovce, Dušan Gál, Klasov, Peter Eliáš, Lúčnica, Marián Mateička, Behynce, Ján Dekan, Velčice, Peter Vranský, Slávko Mikula, Zbehy, Marian Piterka, Svätoplukovo, Bohuš Baják, Lužianky, Cyril Slamka, Roman Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Labuda, Solčany, Milan Fúska, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Margita Pánisová, D. Krškany, Imrich Hrdlica, Báb, Mária Holečková, Sereď, Ján Kozla, Žirany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Jaroslav Skačan, Žihárec

49 - Ján Hudec, Róbert Marinov, Jozef Prešinský, Vladimír Zabák, Juraj Hrnčár, Jozef Ehrenhold, Erich Schober, Nitra, Eva Lahučká, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Marián Zlatňanský, Jozef Masár, Zl. Moravce, Viliam Félis, Víťazoslav Balko, Vráble, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Rybanský, Kapince, Ľubomír Sako, Kolíňany, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Mária Mesárošová, Lehota, Henrich Bíro, Čakajovce, Ján Babčan, Zbehy, František Andraško, Jelenec, Marián Czikora, Zvolen, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Roman Bilický, Preseľany, Jana Dudonová, Sereď, Milan Kukučka, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Matejov, Preseľany, Ivan Bakyta, Jarok, Marek Kováč, Čifáre, Slavomír Sysel, H. Kráľová

48 - František Bojda, František Juhás, Viliam Halla ml., František Filo, Pavel Čvirik, Marián Benca, Jaroslav Andrášik, Stanislav Billik, Ľudovít Laca, Mária Sýkorová, Nitra, Juraj Žiačko, Tibor Križovič st., Peter Zeleňák, Šaľa, Michal Kaplán, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Horňák, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb, Milan Roman, Dalibor Greguš, Čab, František Finta, Jelenec, Tibor Panyik, Matúškovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Milan Macho, M. Ripňany, Albert Lauro, Marián Blaho, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ivanko Vanko, Zbehy, Juraj Števík, V. Zálužie, Viliam Moravčík, Kajal, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Pavel Bachan, Zl. Moravce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Pavol Bradáč, Viera Bradáčová, Golianovo, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Magda Čmaradová, Sereď, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Šabo, Žitavany, Alexander Repta, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Török, Pata, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ondrej Matušica, Hájske, Pavol Holták, D. Krškany

47 - Juraj Urban, Vlado Sásik, Michal Motúz, Mária Königová, Peter Kardoš, Dušan Novorolník, Viera Lauková, Július Michalička, Linda Ilinjová, Milan Vörös, Pavol Krajčo, Nitra, Marián Titka, Róbert Ščepka, Šaľa, Ján Golha, Imrich Struhár, Vráble, Peter Svitač, Telince, Peter Strieška, Volkovce, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Zolo Sabo, Slavomír Tóth, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Milan Greguš, Zbehy, František Imre, Bartolomej Gulka, František Kóša, Branč, Tomáš Karácsony, Váhovce, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jana Fazekašová, Podhorany, Július Miškovič, Veča, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jozef Moravčík, V. Zálužie, Kristián Pekár, Lehota, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce, Alexander Németh, Čechynce, František Novák, Tešedíkovo, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda

46 - Ladislav Piška, František Dedič, Jozef Hudec st., Vladimír Depeš, Štefan Csampái, Ľuboš Rák, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Nitra, Rudolf Kéri, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Tibor Bene, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Hoppan, Gabika Andelová Szökeová, Vráble, Peter Kišac, Nové Sady, Adam Nadaský, Juraj Vrábel, Lužianky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Rudolf Macho, Kolíňany, Vladimír Kertész, Michal Belan, Svätoplukovo, Jozef Barát, Topoľčany, Miroslav Močol, Alekšince, Juraj Csirik, Šaľa, Marek Vlček, Šurianky, Martina Segíňová, Sľažany, Andrej Vereš, Golianovo, Anton Barčák, Abrahám, Jozef Baťala, Peter Ondriaš, Žitavany, Jozef Čásar, Mojmírovce, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Rudolf Kozma, Štitáre, Jozef Kováč ml., Čifáre, Milan Pagáč, Ivanka

45 - Boris Grežo, Ladislav Nosian, Lenka Königová, Michal Lauko, Štefan Bede, Michal Garay, Miriama Ďurinová, František Hrnčiar st., Ernest Mako, Monika Skalická, Pavol Hrnčár, Mário Šándor, Nitra, Ján Martinek, Tibor Križovič ml., Peter Jobbágy, Róbert Sedlák, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Miroslav Kováč, Vráble, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Peter Matulník, Nové Sady, Ján Hegyi, Jelka, Gabriel Fazekaš, Neded, Marek Kutak, Lehota, Anton Bapčány, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Korec, Rišňovce, Boris Lacika, Stanislav Debnár, Zbehy, Anton Kazáň, Branč, Alojz Jenis, Žitavany, Ľudovít Valent, Košúty, Peter Zahnaš, Lužianky, Ferko Valent, T. Mlyňany, Alexandra Andódiová, Dlhá n/V., František Švihorík, Michal Hájnik, Pusté Sady, Irena Petková, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Alexander Kusý, Trnovec

44 - Ján Kmeťo, Roman Mrázik, Vladimír Papp, Milan Púčik, Milan Borovský, Ivanko Magdolen ml., Nitra, Ľuboš Plevka, Ladislav Héviz, Tibor Odráška, Šaľa, Jaromír Slíž, Beladice, Tomáš Minarovič, Močenok, Pavel Kúsek, Žikava, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Zoltán Odráška, Janka Tóthová, Ivan Lenický, H. Kráľová, Milan Šlosár, Čab, Jozef Žemba, Rišňovce, Andrej Maťo ml., Ján Štepiansky, Štefan Kúsek, Hostie, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jaroslav Lazor, Báb, Mária Látečková, Svätoplukovo, Dušan Švehla, Sereď, Dodo Augustín, Topoľčianky, Sandra Gálová, Žirany, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ladislav Tóth, Koniarovce

43 - Július Petrík, Pavel König, Ladislav Fazekaš, Ján Hnilica, Jozef Palkovič, Nitra, Marián Móri, Eva Ščepková, Jozef Lenčeš, Šaľa, Matúš Vajzer, Báb, Miroslav Kováč st., Žikava, Jožko Černý, Rumanová, Jozef Čenteš, Oskar Bíro, Čakajovce, Juraj Hamar, Klasov, Peter Náhlik, Nové Sady, Roman Obložinský, Ivanka, Ján Árgyusi, Neded, Marián Labai, Mankovce, František Margetin, Rišňovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Jozef Martiška, Dražovce, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Chovanec, Čaradice, Marek Hlava, Praha, Lukáš Vajzer, Vráble, Anna Duczová, H. Kráľová, Patrik Benček, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Tomáš Švec, Pohranice

42 - Miro Raček, Ingrid Andrášiková, Dajana Borovská, Denisa Bakošová, Peter Solčianský, Štefan Dekány, Ladislav Lopušan, Ján Šimun, Milan Ružička, Ivan Minárik, Erik Zajac, Nitra, Martin Petrovič, Jozef Jamrich, Peter Struk, Zl. Moravce, Martina Hippová, Ján Révay, Šaľa, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Imrich Guzmický, Ivanka, Jaroslav Fúska, Zbehy, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Ernest Lenický, H. Kráľová, Gustáv Molnár, P. Kesov, Juraj Segíň, Miroslav Tonka, Sľažany, Miloš Remenár, Igor Tkáč, Sereď, Lena Kunkelová, Praha, František Laczko, Tešedíkovo

41 - Jozef Čaládi, Igor Drotár, Peťo Krajčo, Nitra, Jozef Danada, Róbert Pospiš, Šaľa, Pavel Sojka, Ján Školník, Zl. Moravce, Jana Füleová, Č. Hrádok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Katarína Macháčová, Rišňovce, Štefan Fiala, Branč, Marián Kapko, Komjatice, Ladislav Kéry, Volkovce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Ladislav Nagy, Vráble, Ján Gál, Žirany, Adam Bíro, Čakajovce, Štefan Mravík, Žitavany, Eduard Kontár, H. Saliby, Ladislav Vass, Baloň

40 - Milan Petráš, Janka Čambalová, Alois Škvaril, Michal Kucharovič, Nitra, Timea Meszárosová, Roman Uher, Jozef Kučera, Šaľa, Radoslav Henček, Branč, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Mirka Guzmická, Roman Guzmický, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Andódi, Dlhá n/V., Marián Straňák, H. Kráľová, Alex Lovaš, H. Saliby, Branislav Kapusta, Belince, František Kausek, Klasov, Marek Rajtár, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Peter Čepček, Zl. Moravce, Janka Gálová, Žirany, Dušan Podhradský, D. Krškany

39 - Andrej Vallo, František Grom, František Zelovič, Nitra, Viktor Csizmadia, Gabriel Odráška, Šaľa, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., František Sabo, Vinodol, Boris Mesároš, Lehota, Marián Valla, V. Zálužie, Katarína Vlčeková, Lužianky, František Chudý, Rišňovce, Ladislav Holečka, Ladice, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ján Félis, Žitavany, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce

38 - Pavol Ďurina, Mária Kóšová, Dezider Zaujec, Ladislav Skalický, Ladislav Pindeš, Jozef Svitač, Jozef Drobec, Ladislav Sládečka, Ján Palka, Nitra, Radek Kováčik, Karin Vajzerová, Vráble, František Szolík, Karol Hlavatý, Šaľa, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Peter Hamerlík, Jelka, Imrich Drozdák, Babindol, Ondrej Kozolka, Volkovce, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Katka Kišacová, Nové Sady, Kornel Gál, Žirany, Miroslav Havetta ml., Lovce

37 - Ivana Palkovičová, Ľuboš Baranec, Ivan Marci, Nitra, Matej Jánošík, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Miloš Gál st., Žirany, Tibor Glovenský, Košúty, Slavo Kališ, Šaľa, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor

36 - Jozef Kóša, Marek Husivarga, Andrej Kudamik, Ján Ehrenhold, Nitra, Jozef Nikodem, Mário Macháč, Ján Jambor, Rišňovce, Tomáš Jobek, Sila, Ján Frajtík, Vráble, Dušan Bogár, Galanta, Vladimír Miklošík, Sereď, Margita Kališová, Šaľa, Július Szarka, Topoľnica, Ivan Bradáč, Golianovo, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Ján Kollár, Zbehy

35 - Peter Lehocký, Tatiana Mifková, Šaľa, Pavel Períček, Rišňovce, Ján Bíro, Čakajovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Varga, Topoľnica, Ľudmila Verešová, Štefan Šlosár, Golianovo, Veronika Tonková, Sľažany, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Aurel Gál, Žirany, Ján Bogyo, V. Vozokany

34 - Marian Barta, Nitra, František Lörinc, Lúčnica, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Martin Šlezinger, Hosťovce, Július Bradáč, Golianovo, Jaroslav Petko, Piešťany

33 - Gitka Letková, Dionýz Pecháček, Nitra, František Finta, Kolíňany, Anton Majdiak, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Lajda, Ivanka, Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Staňo, Marián Varga, Sľažany, György Jakubecz, H. Saliby, Pavol Prosnian, Lukáčovce, Marián Tkáč, Sereď, Peter Bodi, Zbehy

32 - Maxim Adam Amrich, Galanta, Zuzana Zabáková, Vojtech Mesároš, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Miroslav Vajzer, Vráble, Anton Cibiry, Jožko Moder, Nitra

31 - Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Peter Plandora, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, Vojtech Borka, Trstice, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Martin Ribarič, Velčice, Helena Šabová, Žitavany

30 - Igor Kotora, Štefan Verták, Nitra, Arpád Fazekaš, Neded, Tomáš Snop, M. Lapáš, Ladislav Varga, Topoľnica, Ján Dubravský, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Štefan Ambrus, Žihárec
29 - Ľudovít Kováč, Peter Varga „Vinkel“, Viliam Halla st., Marianna Letková, Nitra, Eva Eliášová, Lúčnica, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Ján Gál ml., Žirany, Radoslav Henček st., Branč
28 - Martin Krajčír, Martin Kuchar, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Martin Úradníček, Dvorníky
27 - Karol Bujalko, Vráble, Celestín Berecz, Branč, Róbert Graclík, Čeľadice, Jolana Doktorová, Žihárec
26 - Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Guniš, Ludanice, Tomáš Makáň, Sľažany, Ladislav Németh, Golianovo
25 - Jozef Gutai, Mirko Račko, Pavol Tkáčik, Nitra, Pavol Patkolo, Lúčnica, Milan Bekéni, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Szustor, V. Cetín, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, Marcel Hajaš, D. Krškany
24 - Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Andrej Repta, Branč
23 - Ivan Berec „Putinko“, Lužianky, Peter Peciar, Nitra, Marcel Tokár, Vráble, Andrea Bereczová, Branč, Peter Duchoň, Golianovo
22 - Anton Dano, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Paukov, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Dávid Slíž, Dolná Streda, Jeremiáš Vnuk, Vráble
21 - Karol Vrábel, Neverice, Filip Kučera, Šaľa, Jakub Vojtek, Vráble, Eva Gombášová, Močenok
20 - Miroslava Miháliková, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Marek Franko, Šaľa
19 - Slávka Švihoríková, Báb, Michal Hunka, Nitra, Pavol Hamada, D. Krškany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
18 - Miroslav Piovarči, Lužianky
17 - Sebastián Sádovský, Melek, Samuel Mikle, Klasov, Martin Tomo, L. Mikuláš
16 - Beáta Magdolenová, Nitra
15 - Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Tomáš Londák, Zl. Moravce, Salo Berecz, Branč, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
14 - Roman Harčár, Šaľa
13 - Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Chovanec, Šurianky, Sára Selecká, Branč
12 - Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ivan Eliáš, Ľubica Homolová, Nitra, Andrej Potměšil, Rišňovce, Milan Káčer, Čaradice
11 - Mário Fábry, Šurianky, Jozef Bradáč, Golianovo
10 - Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jozef Hitka, Martin n./Ž.
9 - Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Alexander Grell, Nitra
8 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Zdenko Pánsky, Podhorany, Ivan Kupec, Pavol Hupka, Čakajovce, Jojo Križan, Veľký Cetín, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Ivan Molnár, Matej Kuzmický, Ivanka, Michal Borovský, Martin Hrnčár, Lukáš Schrober, Nitra
7 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy
6 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Albert Malenčík, D. Krškany, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Marek Behúl, T. Mlyňany, Mária Krasňanská, Nové Sady
5 - Andrej Švihorík, Báb, Milan Žitný, D. Krškany, Michal Rajčáni, Cabaj Čápor
4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Daniela Tasáryová, Viera Hudecová, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Ľubica Barčáková, Abrahám, Adam Lauko, Mário Látečka, Svätoplukovo, Jozef Mocný, Preseľany
3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Dominika Turi Nagy, Galanta, Emília Hudecová, Matúš Turňa, Ľudevít Galgóci, Nitra, Július Benkö ml., Šaľa, Juraj Hruška, Veľký Cetín, Radovan Polák, Topoľčianky
2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Dušan Ďurinka, Kolta, Dušan Brňo ml., Lukáčovce, Ján Borkovič, Topoľnica, Roland Bárek, Žirany, Zuzana Barancová, Žihárec
1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Ivan Čapkovič, Nitra
0 - Mária Virágová, Zl. Moravce

V 11. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali piati tipéri: Vladimír Kompas, Nitra, Miro Raček, Nitra, Ľubomír Turňa, Nitra, Ján Szöcs, Šaľa, Vladimír Žilka, J. Kostoľany. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. S dobrým pivom leto chutí
  2. Gopass-dovolenka, ktorá sa oplatí
  3. Koľko peňazí pribaliť deťom na tábor
  4. Mercedes prináša revolúciu v správe firemných úžitkových áut
  5. Marketing Art – online marketingová agentúra z Trenčína
  6. Na Slovensko dorazil až po 30 rokoch. Big Mac oslavuje pol storo
  7. Vieme, ako si vybrať tú správnu klimatizáciu
  8. Špeciálna príloha: Krížovky na leto
  9. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska
  10. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  1. Spomaľovači internetu v mobile – 5 tipov ako s nimi zatočíte
  2. Create your own map in a new museum
  3. Ako bojovať proti plesniam v interiéri
  4. Vieme, ako si vybrať tú správnu klimatizáciu
  5. Koľko peňazí pribaliť deťom na tábor
  6. Mercedes prináša revolúciu v správe firemných úžitkových áut
  7. Na Slovensko dorazil až po 30 rokoch. Big Mac oslavuje pol storo
  8. Marketing Art – online marketingová agentúra z Trenčína
  9. S dobrým pivom leto chutí
  10. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska
  1. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo? 25 218
  2. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne 23 999
  3. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska 22 510
  4. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 10 519
  5. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 8 016
  6. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť 5 521
  7. Špeciálna príloha: Krížovky na leto 4 055
  8. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 3 209
  9. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku 2 963
  10. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 2 957

Hlavné správy z MY Nitra

Festival kresťanského divadla v Močenku odštartuje cyklotúra do Trnavy

Okrem predstavení nebude chýbať prezentácia loveckého tábora slovanského vladyku, vystúpenie šermiarov a sokoliarov a ochutnávka pokrmov z dobovej kuchyne.

Muzikanti na Zobore hrali aj spomínali

Programom z bývalého repertoáru Lúče potvrdili svoju stabilnú hudobnú kvalitu. Hlas speváčky Edity Nozdrovickej nestratil nič na svojej farbe a kvalite.

Letné prázdniny mu zmenili život. Objavil v sebe niečo výnimočné

Svojej lásky na prvé počutie sa nevzdal. Napriek až odmietavému postoju časti pedagógov odbor doštudoval a dnes je jediným slovenských kontratenoristom. V septembri sa chystá na ďalšie štúdium do Haagu.

Vodič Hondy nezvládol zákrutu, nehodu neprežil. Mladá spolujazdkyňa je ťažko zranená

Vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky a svojim schopnostiam, nezvládol prejazd zákrutou a vyletel z cesty.

Výsuvný stĺpik v parku sa zdvihol, keď nad ním prechádzalo auto

Stĺp je poškodený, no funguje. Auto je nepojazdné.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Aktualizované: Pre zrážku vlaku s kamiónom je zavedená náhradná autobusová doprava

V Zemianskych Kostoľanoch sa dnes dopoludnia zrazil osobný vlak s kamiónom. Vo vlaku bolo takmer šesťdesiat cestujúcich. Vodiča nákladiaku museli z vozidla vystrihávať.

V Limbašskej doline odhalili vinníkov čiernych skládok

Jedným z vinníkov je operný spevák z Bratislavy.

Na Oravskej priehrade pribudne ostrov, postavia ho pre vtáky

Ostrov vybuduje Chránená krajinná oblasť Horná Orava a bude slúžiť ako útočište pre vtáky. Nemajú kde hniezdiť.

Vybrali SME

Už ste čítali?