Štvrtok, 20. september, 2018 | Meniny má Ľuboslav(a)

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

V 12. kole dvaja tipéri uhádli 7 zápasov, čo bolo maximom. Poradie na čele: 65 - Vladimír Tasáry, Ivanka, Vladimír Gálik, Jelenec, atď.

Víťaz 11. kola Ľubomír Turňa s kartónom piva Corgoň.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 12. kola

Šaľa - Borčice 0:3 2
Neded - Veľký Meder 2:2 X
Želiezovce - ČFK Nitra 0:3 2
V. Zálužie - Lapáš nedohrali (zápas sa nerátal)
Šoporňa - Nový Život 1:1 X
Sľažany - Ivanka 4:1 1
Lukáčovce - Čakajovce 6:2 1
D. Krškany - Hosťová 2:1 1
Tek. Nemce - Machulince 1:4 2
Sereď B - Mostová 2:4 2
Veľké Lovce - Čeľadice 1:0 1

Poradie po 12. kole

65 - Vladimír Tasáry, Ivanka, Vladimír Gálik, Jelenec

63 - František Čaniga, Dražovce, Richard Magušin, Nitra, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Jozef Šercel, Váhovce

Článok pokračuje pod video reklamou

62 - Ján Kóssi, Čifáre, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Lazan, Šaľa

61 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Karol Blažovič, Lužianky

60 - Alexander Kobza, Čechynce, Tibor Szekér, František Kunkel, Zl. Moravce, Ján Lipovský, Báb, Kristián Varga, Tešedíkovo

59 - Vladimír Kompas, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Pavel Mihálik, Šaľa, Emil Dubec, Žikava, Vladimír Kubala, Belince, Daniel Mako, Čakajovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marek Sabo, Rumanová, Zuzana Beneová, D. Obdokovce

58 - Slavomír Kotrla, Ľubomír Mikula, Nitra, Martina Baková, Jaroslav Grman, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Milan Roško, Dyčka, Viktor Balko, Lužianky, Lukáš Bíro, Čakajovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Ivan Kozár, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Michal Čery, Jelenec, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Homola, Hosťovce, Henrich Richter, Bratislava, Miroslav Kozlík, Golianovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kollati, Zl. Moravce, Andrej Hudec, Čeľadice, Csaba Sándor, Kolíňany, Štefan Deák, Sľažany, Július Benkö st., Šaľa

57 - Marián Mičík, René Daniš, Daniel Tasáry, Jozef Nemeš st., Ľubomír Turňa, Nitra, Jozef Sklenár, Ladislav Molnár, Šaľa, Peter Trungel, Jozef Andel, Vráble, Daniel Ivančík, Čakajovce, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Anton Bábik, Marian Pauk, Alexander Mikláš, Rumanová, Zoltán Jancso, Vlčany, Marian Piterka, Svätoplukovo, Peter Juhász, Kolíňany, Viera Pavelková, Golianovo, Roman Vrábel, Ľubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Daniel Lörincz, Branč, Ján Slíž, Peter Pecho, Beladice, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Páleník, Prílepy, Jana Gálová, Žirany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Róbert Jánošík, D. Krškany

56 - Vlado Krajčovič, Dušan Letko, Vladimír Nemšovský, Karol Ryba, Ján Kuchtiak, Iveta Matejová, Roman Hradecký, Ľudovít Konečný, Nitra, Peter Hipp, Pavol Sedliačik, Šaľa, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jozef Zima, Vráble, Ján Šranko, Babindol, Vincent Hunka, Štefan Hudec, Lužianky, Róbert Lipecký, Čakajovce, Tibor Šmitala, Čab, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Dušan Petrovič, Obyce, Lýdia Augustínová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Juraj Káčer, Čaradice, Pavol Králik, Zbehy, Štefan Tóth, Klasov, Juraj Mészáros, Selice, Gašpar Gál, Žirany

55 - Štefan Matesko, Peter Pavelka, Ľubica Tasáryová, Pavel Dojčár, Nitra, Pavol Uher, Štefan Mrllák, Miroslav Mokráš, Šaľa, Stanislav Pacher, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota, Jozef Vodný, Babindol, Peter Vranský, Zbehy, Peter König, Ivanka, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Tuhý, Machulince, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Pavol Török, V. Dolina, Ľubomír Ballay, Lužianky, Pavol Bradáč, Golianovo, Štefan Valovič, Rišňovce, Jana Dudonová, Sereď, Andrejka Božiková, Imrich Valent, Hosťovce, Zara Čekey, Pohranice

54 - Ivan Lauko, František Benc, Juraj Náhlovský, Ernest Szombath, Marián Grman, Nitra, Juraj Bárek, Jozef Gál, Žirany, Michaela Benköová, Močenok, Juraj Sabo, Rumanová, Dušan Gál, Klasov, Peter Eliáš, Lúčnica, Jakub Kováčik, Juraj Valla, V. Zálužie, Milan Minarovič, Behynce, Vladimír Bielik, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Maťo, Štefan Finta, Jarok, Juraj Minárik, Obyce, Juraj Kadlieček, Dražovce, René Vincze, Šaľa, Ivan Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Piovarči, Lužianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Matúš Jančo, Jelenec, Denis Novota, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Török, Pata

53 - Pavel Búš, Roman Sýkora, Štefan Zabák, Jozef Nosian, Jozef Paulík, Dávid Said, Jarmila Saidová, Vladimír Galas, Nitra, Ľubomír Novota, Roman Strieška, Zl. Moravce, Miroslav Oslanec, Ladislav Szöke, Vráble, Marián Mateička, Behynce, Jozef Matejov, Preseľany, Ján Babčan, Slávko Mikula, Zbehy, František Imre, Milan Fúska, Branč, Juraj Dubeň, Vladimír Miškolci, Lehota, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Labuda, Solčany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Kolenčík, Trnovec, Marcel Pánis, D. Krškany, Roman Margetin, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Rišňovce, Viera Bradáčová, Golianovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Silvester Lenčeš, Močenok, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ondrej Matušica, Hájske, Slavomír Sysel, H. Kráľová

52 - František Juhás, Jozef Kompas, Juraj Urban, Ľuboš Mičík, František Hrnčiar st., Juraj Hrnčár, Katarína Magová, Miroslav Fábry, Martin Peniaško, Erich Schober, Nitra, Mirko Benček, Eva Lahučká, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Jozef Virág, Zl. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Rybanský, Kapince, Albín Tóth, Čakajovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Kováč, Čifáre, Ľubomír Sako, Kolíňany, Tibor Panyik, Matúškovo, Mária Mesárošová, Lehota, Filip Marinov, Rumanová, Ivan Magdolen, Janíkovce, Bohuš Baják, Lužianky, Víťazoslav Balko, Vráble, Ivanko Vanko, Zbehy, František Andraško, Jelenec, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Baláž, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Imrich Hrdlica, Báb, Vincent Komačka, Topoľčany, Ladislav Čekey, Pohranice, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Holečková, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Ján Kozla, Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Milan Kukučka, Žitavany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Alexander Repta, Ivan Ďurický, Branč, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jaroslav Skačan, Žihárec, Milan Pagáč, Ivanka, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Peter Frajka, Vieska n./Ž.

51 - Róbert Marinov, Ján Bernát, Mária Sýkorová, Ľuboš Rák, Pavel Čvirik, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Laca, Eduard Szabó, Nitra, Juraj Žiačko, Tibor Križovič ml., Ján Szöcs, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Milan Roman, Dalibor Greguš, Čab, Filip Guzmický, Ivanka, Ján Dekan, Velčice, František Finta, Jelenec, Lukáš Mesároš, Lehota, Milan Greguš, Zbehy, Albert Lauro, Čeľadice, Cyril Slamka, Rišňovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Emanuel Maňúch, Žirany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Andrej Vereš, Golianovo, Róbert Špánik, Šoporňa, Pavol Holták, D. Krškany

50 - Ján Hudec, Lucia Némethová, František Bojda, Viliam Halla ml., Anton Slamka, Michal Motúz, Lenka Königová, Jaroslav Andrášik, Vladimír Zabák, Monika Skalická, Milan Vörös, Nitra, Marián Titka, Tibor Križovič st., Peter Zeleňák, Šaľa, Marta Kunkelová, Irena Petková, Jozef Masár, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Gabika Andelová Szökeová, Vráble, Jozef Horňák, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb, Peter Matulník, Peter Kišac, Nové Sady, Adam Nadaský, Juraj Vrábel, Lužianky, Jozef Filo, Mojmírovce, Henrich Bíro, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Macho, M. Ripňany, Bartolomej Gulka, Branč, Miroslav Močol, Alekšince, Viliam Moravčík, Kajal, Marián Czikora, Zvolen, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Králik, T. Mlyňany, Alexander Németh, Čechynce

49 - Jozef Hudec st., František Filo, Peter Kardoš, Dušan Novorolník, Jozef Prešinský, Viera Lauková, Július Michalička, Miloš Sýkora, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Svitač, Telince, Peter Strieška, Volkovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Kováč ml., Čifáre, Ján Hegyi, Jelka, Gabriel Fazekaš, Neded, Slavomír Tóth, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Jozef Čenteš, Čakajovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Žemba, Rišňovce, Jozef Barát, Topoľčany, Margita Pavelková, Golianovo, Július Miškovič, Veča, Anton Kazáň, Branč, Alojz Jenis, Jozef Šabo, Žitavany, Ľudovít Valent, Košúty, Magda Čmaradová, Sereď, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Stanislav Debnár, Zbehy, František Novák, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Michal Hájnik, Pusté Sady, Rudolf Kozma, Štitáre

48 - Boris Grežo, Vlado Sásik, Mária Königová, Ladislav Fazekaš, Štefan Csampái, Štefan Bede, Marián Benca, Ernest Mako, Stanislav Billik, Pavol Hrnčár, Nitra, Róbert Ščepka, Peter Jobbágy, Tibor Odráška, Šaľa, Ján Golha, Vráble, Peter Vrabec, Čakajovce, Marek Kutak, Kristián Pekár, Lehota, Zolo Sabo, H. Kráľová, Vladimír Kertész, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Marcel Čerman, František Maťo, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vlado Jánošík, D. Krškany, Juraj Števík, V. Zálužie, Boris Lacika, Zbehy, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Ferko Valent, T. Mlyňany, Alexandra Pavlačková Andódiová, Dlhá n/V., František Švihorík, Pusté Sady, Marián Blaho, Čeľadice, Miloš Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Čásar, Mojmírovce, Sandra Gálová, Žirany, Csaba Nagy, Žihárec, František Laczko, Tešedíkovo, František Kóša, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda

47 - Ján Kmeťo, Ladislav Piška, Ladislav Nosian, Vladimír Depeš, Pavel König, Michal Lauko, Roman Mrázik, Vladimír Papp, Milan Púčik, Michal Garay, Miriama Ďurinová, Dajana Borovská, Linda Ilinjová, Ján Doboš, Pavol Krajčo, Nitra, Jaromír Slíž, Beladice, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Pavel Kúsek, Miroslav Kováč st., Žikava, Roman Obložinský, Ivanka, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Štepiansky, Štefan Kúsek, Hostie, Jana Fazekašová, Podhorany, Juraj Csirik, Šaľa, Marek Vlček, Šurianky, Peter Korec, Rišňovce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Peter Zahnaš, Lužianky, Marek Hlava, Praha, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Alexander Kusý, Trnovec, Dalibor Bradáč, Golianovo

46 - Július Petrík, František Dedič, Ingrid Andrášiková, Ján Hnilica, Milan Borovský, Nitra, Martina Hippová, Eva Ščepková, Ľuboš Plevka, Jozef Lenčeš, Šaľa, Jozef Hoppan, Miroslav Kováč, Lukáš Vajzer, Vráble, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ján Martinek, Michal Belan, Svätoplukovo, Adam Bíro, Čakajovce, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Šidó, Veľká Mača, Alex Lovaš, H. Saliby, Anton Barčák, Abrahám, Igor Tkáč, Sereď, Štefan Mravík, Peter Ondriaš, Žitavany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Anna Duczová, H. Kráľová, Peter Struk, Zl. Moravce, Tomáš Švec, Pohranice

45 - Miro Raček, Igor Drotár, Jozef Palkovič, Mário Šándor, Milan Ružička, Ivan Minárik, Nitra, Marián Móri, Ján Révay, Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Jamrich, Ján Školník, Patrik Benček, Zl. Moravce, Matúš Vajzer, Jaroslav Lazor, Báb, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., František Sabo, Vinodol, Imrich Guzmický, Ivanka, Ladislav Kéry, Volkovce, Jožko Černý, Rumanová, Zuzana Lovászová, Janka Tóthová, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Milan Šlosár, Čab, Ladislav Nagy, Vráble, Gustáv Molnár, P. Kesov, Marián Labai, Mankovce, František Margetin, Rišňovce, Oskar Bíro, Čakajovce, Jozef Martiška, Dražovce, Miroslav Tonka, Sľažany, Jozef Chovanec, Čaradice, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ladislav Tóth, Koniarovce

44 - Denisa Bakošová, Janka Čambalová, Ladislav Lopušan, Ivanko Magdolen ml., Erik Zajac, Nitra, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Štefan Fiala, Branč, Tomáš Minarovič, Močenok, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Juraj Hamar, Klasov, Róbert Pospiš, Ladislav Héviz, Šaľa, Ján Gál, Žirany, Marián Straňák, H. Kráľová, Ladislav Holečka, Ladice, Dušan Švehla, Miloš Remenár, Sereď, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Ján Félis, Žitavany

43 - Mária Kóšová, František Zelovič, Milan Petráš, Peter Solčianský, Štefan Dekány, Ján Šimun, Michal Kucharovič, Nitra, František Szolík, Roman Uher, Jozef Kučera, Šaľa, Jana Füleová, Č. Hrádok, Peter Náhlik, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Kornel Gál, Žirany, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., František Chudý, Rišňovce, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ladislav Vass, Baloň, Lukáš Valent, Hosťovce

42 - Andrej Vallo, Pavol Ďurina, Ladislav Skalický, Ľuboš Baranec, Alois Škvaril, Nitra, Jozef Danada, Timea Meszárosová, Šaľa, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Katarína Macháčová, Rišňovce, Roman Guzmický, Ivanka, Pavol Lieskovský, Marián Valla, V. Zálužie, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ernest Lenický, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, František Kausek, Klasov, Tibor Glovenský, Košúty, Peter Čepček, Zl. Moravce, Janka Gálová, Žirany, Eduard Kontár, H. Saliby

41 - Jozef Čaládi, František Grom, Peťo Krajčo, Nitra, Radek Kováčik, Karin Vajzerová, Vráble, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Mirka Guzmická, Ivanka, Peter Hamerlík, Jelka, Marián Kapko, Komjatice, Miloš Gál st., Aurel Gál, Žirany, Katka Kišacová, Nové Sady, Viktor Csizmadia, Šaľa, Katarína Vlčeková, Lužianky, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Branislav Kapusta, Belince, Ján Kollár, Zbehy

40 - Dezider Zaujec, Ivana Palkovičová, Jozef Svitač, Ladislav Sládečka, Ján Palka, Nitra, Radoslav Henček, Branč, Ondrej Kozolka, Volkovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Gabriel Odráška, Karol Hlavatý, Slavo Kališ, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Vladimír Miklošík, Sereď, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Július Szarka, Topoľnica, Jaroslav Petko, Piešťany

39 - Marek Husivarga, Ladislav Pindeš, Ján Ehrenhold, Jozef Drobec, Ivan Marci, Nitra, Tomáš Jobek, Sila, Mário Macháč, Rišňovce, Boris Mesároš, Lehota, Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Peťovský, Lužianky, Ľudmila Verešová, Július Bradáč, Golianovo, Margita Kališová, Šaľa, Veronika Tonková, Sľažany, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Miroslav Havetta ml., Lovce

38 - Marian Barta, Andrej Kudamik, Nitra, František Lörinc, Lúčnica, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Tatiana Mifková, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Marián Tkáč, Sereď, Štefan Šlosár, Golianovo

37 - Jozef Kóša, Gitka Letková, Nitra, František Finta, Kolíňany, Ján Bíro, Čakajovce, Matej Jánošík, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Anton Majdiak, Močenok, Peter Lehocký, Šaľa, Pavol Prosnian, Lukáčovce, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Marián Varga, Sľažany

36 - Jozef Nikodem, Pavel Períček, Rišňovce, Igor Kotora, Nitra, Ján Frajtík, Vráble, Dušan Bogár, Galanta

35 - Jozef Toman, D. Krškany, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Bogyo, V. Vozokany, Helena Šabová, Žitavany, Vojtech Mesároš, Lehota

34 - Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ján Dubravský, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jožko Moder, Nitra

33 - Peter Lajda, Ivanka, Jozef Staňo, Sľažany, György Jakubecz, H. Saliby, Dionýz Pecháček, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Ivan Bradáč, Golianovo, Štefan Ambrus, Žihárec

32 - Ľudovít Kováč, Marianna Letková, Anton Cibiry, Nitra, Ladislav Varga, Topoľnica, Maxim Adam Amrich, Galanta, Zuzana Zabáková, Lehota, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor

31 - Peter Plandora, Viliam Halla st., Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Juraj Holták, D. Krškany, Vojtech Borka, Trstice, Martin Ribarič, Velčice, Radoslav Henček st., Branč, Jolana Doktorová, Žihárec

30 - Arpád Fazekaš, Neded, Tomáš Snop, M. Lapáš, Štefan Verták, Nitra
29 - Eva Eliášová, Lúčnica, Peter Varga „Vinkel“, Nitra, Ján Gál ml., Žirany, Marcel Hajaš, D. Krškany, Ladislav Németh, Golianovo
28 - Martin Krajčír, Martin Kuchar, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Martin Úradníček, Dvorníky
27 - Karol Bujalko, Vráble, Celestín Berecz, Branč, Róbert Graclík, Čeľadice, Pavol Tkáčik, Nitra
26 - Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Guniš, Ludanice, Tomáš Makáň, Sľažany, Peter Duchoň, Golianovo
25 - Jozef Gutai, Mirko Račko, Nitra, Pavol Patkolo, Lúčnica, Milan Bekéni, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Szustor, V. Cetín, Andrej Repta, Branč, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Pavel Ščepka, Zl. Moravce
24 - Judita Bužíková, Cabaj-Čápor
23 - Ivan Berec „Putinko“, Lužianky, Peter Peciar, Nitra, Marcel Tokár, Vráble, Andrea Bereczová, Branč, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
22 - Anton Dano, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Paukov, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Dávid Slíž, Dolná Streda
21 - Karol Vrábel, Neverice, Filip Kučera, Šaľa, Jakub Vojtek, Vráble, Eva Gombášová, Močenok
20 - Miroslava Miháliková, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Pavol Hamada, D. Krškany
19 - Slávka Švihoríková, Báb, Michal Hunka, Nitra
18 - Miroslav Piovarči, Lužianky
17 - Sebastián Sádovský, Melek, Samuel Mikle, Klasov, Martin Tomo, L. Mikuláš
16 - Beáta Magdolenová, Ivan Eliáš, Nitra
15 - Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Tomáš Londák, Zl. Moravce, Salo Berecz, Branč, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
14 - Roman Harčár, Šaľa, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce
13 - Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Chovanec, Šurianky, Sára Selecká, Branč
12 - Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Andrej Potměšil, Rišňovce, Milan Káčer, Čaradice, Ľubica Homolová, Nitra
11 - Mário Fábry, Šurianky, Jozef Hitka, Martin n./Ž., Jozef Bradáč, Golianovo
10 - Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce
9 - Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Alexander Grell, Michal Borovský, Ľudevít Galgóci, Nitra
8 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Zdenko Pánsky, Podhorany, Ivan Kupec, Pavol Hupka, Čakajovce, Jojo Križan, Veľký Cetín, Ivan Molnár, Matej Kuzmický, Ivanka, Martin Hrnčár, Lukáš Schober, Nitra, Michal Rajčáni, Cabaj Čápor
7 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy
6 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Albert Malenčík, D. Krškany, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Marek Behúl, T. Mlyňany, Mária Krasňanská, Nové Sady
5 - Andrej Švihorík, Báb, Milan Žitný, D. Krškany
4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Daniela Tasáryová, Viera Hudecová, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Ľubica Barčáková, Abrahám, Adam Lauko, Mário Látečka, Svätoplukovo, Jozef Mocný, Preseľany, Štefan Behúl, Zl. Moravce
3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Dominika Turi Nagy, Galanta, Emília Hudecová, Matúš Turňa, Nitra, Július Benkö ml., Šaľa, Juraj Hruška, Veľký Cetín, Radovan Polák, Topoľčianky, Miroslav Benček, Zl. Moravce
2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Dušan Ďurinka, Kolta, Dušan Brňo ml., Lukáčovce, Ján Borkovič, Topoľnica, Roland Bárek, Žirany, Zuzana Barancová, Žihárec
1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Ivan Čapkovič, Nitra
0 - Mária Virágová, Zl. Moravce

V 12. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali dvaja tipéri: Marian Piterka, Svätoplukovo, Pavol Bradáč, Golianovo. Prosíme ich, aby nám dali vedieť na tel. č. 0905 550 775, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň, alebo máme žrebovať.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  2. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  3. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  4. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  5. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  6. Najužitočnejšia appka
  7. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  8. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  9. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  10. Zužitkovaním biologického odpadu šetríme prírodu aj náklady
  1. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  2. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  3. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  4. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  5. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  6. DEXIS SLOVAKIA má nového generálneho riaditeľa
  7. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  8. Stavebná fakulta hostila medzinárodnú konferenciu CSASC
  9. Cestárske kariérne dni 2018 na SvF
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 19 226
  2. Najužitočnejšia appka 15 775
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 13 649
  4. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 007
  5. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 9 260
  6. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 8 680
  7. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 7 147
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 5 787
  9. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 5 165
  10. Zmenky a dlhopisy s fixným výnosom 5 – 6,6 % p.a. 2 636

Hlavné správy z MY Nitra

Vodič narazil do áut a ušiel. Na mieste nechal značku

Nehoda sa stala v pondelok o piatej ráno.

Koncert na ležanie lieči netradičnými zvukmi

Relaxačný workshop v Trafačke bude v sobotu 22. septembra.

Klavír, husle aj violončelo. Začína sa cyklus komorných koncertov

Projekt Galéria hudby sa zameriava na hlbšie spoznávanie vážnej hudby všetkých historických období.

Výstava Shut up! Hlas demokracie v ohrození reaguje na vraždu Jána Kuciaka

Zajtra ju sprístupnia ju vo foyer Divadla Andreja Bagara.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V nemocnici zomrela od smädu. Nemala ani sedem rokov

Prípad Niny Chuchelovej rieši už aj Generálna prokuratúra.

Sanitka prišla neskoro, pacient leží vo vážnom stave v nemocnici

Vo februári sa zrušila rýchla lekársku služba v Kysuckom Novom Meste.

Pripravte sa na desaťdňové obmedzenia na frekventovanej ceste

Už od zajtra rátajte s dopravnými obmedzeniami, úsek medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji budú opravovať.

Vybrali SME

Už ste čítali?