Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

Víťazom 13. kola je Radoslav Henček, ktorý uhádol 9 zápasov. Osem bodov si pripísalo 27 tipérov. Poradie na čele: 72 - Vladimír Gálik, 71 - Vladimír Tasáry, Jakub Baranec, atď.

V 12. kole si kartón piva Corgoň rozdelili Marian Piterka zo Svätoplukova (na snímke) a Pavol Bradáč z Golianova.V 12. kole si kartón piva Corgoň rozdelili Marian Piterka zo Svätoplukova (na snímke) a Pavol Bradáč z Golianova. (Zdroj: (KI))

Správne tipy 13. kola

Borčice - FC Nitra 1:0 1
Nové Mesto - Sereď 2:0 1
ČFK Nitra - Šurany 1:0 1
Močenok - H. Kráľová 0:3 2
Golianovo - Žitavany 3:0 1
Branč - Výčapy-Opatovce 0:2 2
Nové Sady - Rumanová 2:0 1
Hosťová - Dyčka 4:4 X
Topoľčianky - Velčice 0:1 2
Vinohrady - Malá Mača 0:6 2

Poradie po 13. kole

72 - Vladimír Gálik, Jelenec

71 - Vladimír Tasáry, Ivanka, Jakub Baranec, Zl. Moravce

70 - Richard Magušin, Nitra, Jozef Šercel, Váhovce

68 - František Čaniga, Dražovce, Milan Lazan, Šaľa

67 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Kóssi, Čifáre, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

Skryť Vypnúť reklamu

66 - Tibor Szekér, František Kunkel, Zl. Moravce, Martina Baková, Vráble, Pavel Mihálik, Šaľa, Daniel Mako, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Lipovský, Báb, Štefan Dubnička, Váhovce

65 - Vladimír Kompas, Nitra, Milan Roško, Dyčka, Karol Blažovič, Lužianky, Emil Dubec, Žikava, Marian Pauk, Rumanová, Vladimír Kubala, Belince, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Vladimír Kollati, Zl. Moravce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Pecho, Beladice, Kristián Varga, Tešedíkovo

64 - René Daniš, Slavomír Kotrla, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jaroslav Grman, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Marek Sabo, Rumanová, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Ľubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Miroslav Kozlík, Golianovo, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Štefan Páleník, Prílepy, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Juraj Mészáros, Selice

Skryť Vypnúť reklamu

63 - Marián Mičík, Ľudovít Konečný, Nitra, Peter Hipp, Ladislav Molnár, Šaľa, Daniel Ivančík, Lukáš Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Viktor Balko, Vincent Hunka, Lužianky, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Zoltán Jancso, Vlčany, Alexander Mikláš, Rumanová, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Andel, Vráble, Michal Čery, Jelenec, Ján Slíž, Beladice, Jozef Homola, Hosťovce, Henrich Richter, Bratislava, Dušan Petrovič, Obyce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jana Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Štefan Tóth, Klasov

62 - Vlado Krajčovič, Daniel Tasáry, Jozef Nemeš st., Ľubomír Turňa, Karol Ryba, Iveta Matejová, Roman Hradecký, Ľubomír Mikula, Nitra, Pavol Sedliačik, Július Benkö st., Šaľa, Jozef Vodný, Babindol, Jozef Zima, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Martin Kornutij, V. Zálužie, Peter Vranský, Pavol Králik, Zbehy, Marian Piterka, Svätoplukovo, Peter Juhász, Kolíňany, Peter König, Ivanka, Štefan Hudec, Lužianky, Vanesa Pánisová, Róbert Jánošík, D. Krškany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Jozef Török, Pata

Skryť Vypnúť reklamu

61 - Štefan Matesko, Dušan Letko, Ľubica Tasáryová, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Trungel, Vráble, Jozef Sklenár, Šaľa, František Imre, Daniel Lörincz, Branč, Tibor Šmitala, Čab, Roman Vrábel, Ivanka, Ivan Tóth, H. Kráľová, Pavol Török, V. Dolina, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Juraj Káčer, Čaradice, Andrejka Božiková, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany

60 - František Juhás, Ivan Lauko, Ernest Szombath, Pavel Dojčár, Ján Kuchtiak, Nitra, René Vincze, Miroslav Mokráš, Šaľa, Michaela Benköová, Močenok, Peter Lukáč, Lehota, Ján Šranko, Babindol, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Vladimír Bielik, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Slávko Mikula, Zbehy, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Gál, Žirany, Mário Pánis, Július Galo, D. Krškany, Ľubomír Ballay, Lužianky, Viera Bradáčová, Golianovo, Ladislav Čekey, Zara Čekey, Pohranice, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Finta, Jarok, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Milan Pagáč, Ivanka

59 - Jozef Kompas, Dávid Said, Ľuboš Rák, Juraj Náhlovský, Vladimír Galas, Marián Grman, Nitra, Pavol Uher, Štefan Mrllák, Šaľa, Eva Lahučká, Denis Novota, Zl. Moravce, Peter Rybanský, Kapince, Miroslav Oslanec, Vráble, Tibor Panyik, Matúškovo, Ivanko Vanko, Zbehy, Jozef Kubáň, Alekšince, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Piovarči, Lužianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Štefák, Štefan Valovič, Jozef Rehuš, Rišňovce, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Matúš Jančo, Jelenec, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ondrej Matušica, Hájske

58 - Juraj Urban, Roman Sýkora, Štefan Zabák, Ľuboš Mičík, Miroslav Fábry, Nitra, Juraj Sabo, Rumanová, Dušan Gál, Klasov, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Magdolen, Janíkovce, Ján Babčan, Zbehy, Bohuš Baják, Lužianky, František Andraško, Jelenec, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Jozef Baláž, Šaľa, Marcel Pánis, D. Krškany, Roman Margetin, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Kozla, Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Kukliš, Topoľčianky

57 - Jozef Nosian, Jozef Paulík, Dušan Novorolník, Jarmila Saidová, Miloš Sýkora, František Hrnčiar st., Nitra, Stanislav Pacher, Roman Strieška, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Albín Tóth, Čakajovce, Viliam Félis, Vráble, Milan Roman, Dalibor Greguš, Čab, Ján Dekan, Velčice, Mária Mesárošová, Vladimír Miškolci, Lehota, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Matejov, Preseľany, Albert Lauro, Čeľadice, Cyril Slamka, Rišňovce, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Bakyta, Jarok, Juraj Német, D. Lefantovce, Viliam Moravčík, Kajal, Marián Czikora, Zvolen, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Mária Holečková, Sereď, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Zeleňák, Šaľa, Slavomír Sysel, H. Kráľová

56 - Ján Hudec, Viliam Halla ml., Lenka Königová, Jozef Prešinský, František Benc, Pavel Čvirik, Katarína Magová, Erich Schober, Nitra, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ladislav Szöke, Víťazoslav Balko, Vráble, Ján Szöcs, Tibor Križovič st., Šaľa, Peter Svitač, Telince, Michal Kaplán, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Pavol Viskup, Báb, Peter Matulník, Nové Sady, Adam Nadaský, Lužianky, Ján Hegyi, Jelka, Gabriel Fazekaš, Neded, Slavomír Tóth, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Bartolomej Gulka, Branč, Margita Pavelková, Golianovo, Miroslav Močol, Alekšince, Emanuel Maňúch, Žirany, Kristián Pekár, Lehota, Magda Čmaradová, Sereď, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Alexander Németh, Čechynce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Pavol Holták, D. Krškany, František Finta, Jelenec, Peter Frajka, Vieska n./Ž.

55 - Boris Grežo, Ladislav Piška, Anton Slamka, Róbert Marinov, Mária Königová, Peter Kardoš, Viera Lauková, Július Michalička, Peter Pavelka, Vladimír Zabák, Juraj Hrnčár, Monika Skalická, Martin Peniaško, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Laca, Eduard Szabó, Nitra, Juraj Žiačko, Tibor Križovič ml., Marián Titka, Šaľa, Mirko Benček, Irena Petková, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Jozef Horňák, Jozef Žemba, Rišňovce, Peter Palka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Peter Strieška, Volkovce, Ján Golha, Imrich Struhár, Vráble, Filip Guzmický, Ivanka, Juraj Vrábel, Peter Zahnaš, Lužianky, Jozef Filo, Mojmírovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Milan Greguš, Stanislav Debnár, Zbehy, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Šabo, Žitavany, Sandra Gálová, Žirany, František Novák, Tešedíkovo, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ivan Ďurický, František Kóša, Branč

54 - Jozef Hudec st., Vlado Sásik, Ján Bernát, Roman Mrázik, Štefan Bede, Michal Garay, Jaroslav Andrášik, Pavol Hrnčár, Nitra, Pavel Bachan, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Juraj Bárek, Žirany, Tibor Bene, František Maťo, D. Obdokovce, Zolo Sabo, H. Kráľová, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Andrej Maťo ml., Jarok, Juraj Valla, V. Zálužie, Július Miškovič, Veča, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Peter Korec, Rišňovce, Boris Lacika, Zbehy, Anton Kazáň, Branč, Ľudovít Valent, Košúty, Andrej Vereš, Golianovo, Ferko Valent, T. Mlyňany, Alex Lovaš, H. Saliby, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Jobbágy, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Michal Hájnik, Pusté Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda

53 - Pavel Búš, Ladislav Nosian, Vladimír Depeš, František Filo, Ladislav Fazekaš, Michal Lauko, Štefan Csampái, Vladimír Papp, Milan Púčik, Miriama Ďurinová, Mária Sýkorová, Milan Borovský, Ernest Mako, Milan Vörös, Ján Doboš, Nitra, Jaromír Slíž, Beladice, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Pavel Kúsek, Žikava, Henrich Bíro, Jozef Čenteš, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Dubeň, Lehota, Roman Obložinský, Ivanka, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ján Štepiansky, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Dušan Kolenčík, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Labai, Mankovce, Alojz Jenis, Žitavany, Jaroslav Lazor, Báb, Mário Slezák, Lukáčovce, Gabika Andelová Szökeová, Vráble, František Švihorík, Pusté Sady, Silvester Lenčeš, Močenok, Miroslav Tonka, Sľažany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Čásar, Mojmírovce, Anton Žáčik st., Svätoplukovo

52 - František Bojda, František Dedič, Ingrid Andrášiková, Marián Benca, Stanislav Billik, Nitra, Juraj Csirik, Martina Hippová, Róbert Ščepka, Ján Révay, Ľuboš Plevka, Jozef Lenčeš, Šaľa, Jozef Virág, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Hoppan, Miroslav Kováč, Vráble, Marek Kováč, Čifáre, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Peter Kišac, Nové Sady, Ján Gál, Žirany, Marek Vlček, Šurianky, Jozef Šidó, Veľká Mača, Alexandra Pavlačková Andódiová, Dlhá n/V., Igor Tkáč, Sereď, Marek Hlava, Praha, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ivan Lenický, Anna Duczová, H. Kráľová, Csaba Nagy, Žihárec, František Laczko, Tešedíkovo, Tomáš Švec, Pohranice, Dalibor Bradáč, Golianovo

51 - Ján Kmeťo, Michal Motúz, Pavel König, Dajana Borovská, Ivan Minárik, Pavol Krajčo, Nitra, Róbert Pospiš, Eva Ščepková, Tibor Odráška, Róbert Sedlák, Šaľa, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Imrich Guzmický, Ivanka, Ladislav Kéry, Volkovce, Jožko Černý, Rumanová, Milan Šlosár, Čab, Ladislav Nagy, Vráble, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Janka Tóthová, H. Kráľová, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jozef Martiška, Dražovce, Anton Barčák, Abrahám, Róbert Špánik, Šoporňa, Miloš Kukučka, Žitavany, Peter Struk, Zl. Moravce

50 - Lucia Némethová, Miro Raček, Ján Hnilica, Pavol Ďurina, Erik Zajac, Nitra, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, František Sabo, Vinodol, Miroslav Kováč st., Žikava, Michaela Dobišová, Močenok, Juraj Hamar, Klasov, Ján Árgyusi, Neded, Marián Móri, Šaľa, Peter Andódi, Dlhá n/V., Michal Belan, Svätoplukovo, Adam Bíro, Čakajovce, Štefan Mravík, Žitavany, Lena Kunkelová, Praha, Ladislav Vass, Baloň, Michal Hitka, Martin n/Ž.

49 - Július Petrík, Igor Drotár, Denisa Bakošová, Janka Čambalová, Ladislav Lopušan, Ivanko Magdolen ml., Milan Ružička, Michal Kucharovič, Nitra, Radoslav Henček, Branč, Jozef Kováč ml., Čifáre, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Oskár Bíro, Čakajovce, Ladislav Holečka, Ladice, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Chovanec, Čaradice, Janka Gálová, Žirany, Ladislav Héviz, Šaľa, Eduard Kontár, H. Saliby, Rudolf Kozma, Štitáre, Patrik Benček, Zl. Moravce, Ladislav Tóth, Koniarovce

48 - Mária Kóšová, Peter Solčianský, Nitra, Martin Petrovič, Jozef Jamrich, Ján Školník, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jana Füleová, Č. Hrádok, Peter Vrabec, Čakajovce, Štefan Fiala, Branč, Marek Kutak, Lehota, Juraj Števík, V. Zálužie, Dušan Švehla, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Roman Uher, Šaľa

47 - František Zelovič, Linda Ilinjová, Milan Petráš, Ľuboš Baranec, Ján Šimun, Nitra, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Radek Kováčik, Vráble, Vladimír Gallis, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Katarína Macháčová, František Chudý, František Margetin, Rišňovce, Peter Hamerlík, Jelka, Peter Náhlik, Nové Sady, Miloš Gál st., Kornel Gál, Žirany, Jana Fazekašová, Podhorany, Marián Straňák, H. Kráľová, Gabriel Odráška, Šaľa, Mária Látečková, Svätoplukovo, Miloš Remenár, Sereď, Ján Félis, Žitavany

46 - Andrej Vallo, František Grom, Ladislav Skalický, Alois Škvaril, Nitra, Jozef Danada, Ján Martinek, Timea Meszárosová, Šaľa, Mirka Guzmická, Roman Guzmický, Ivanka, Jaroslav Fúska, Zbehy, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Branislav Kapusta, Belince, František Kausek, Klasov, Tibor Glovenský, Košúty, Mária Rajtárová, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Peter Ondriaš, Žitavany, Lukáš Vajzer, Vráble, Július Bradáč, Golianovo

45 - Dezider Zaujec, Jozef Palkovič, Mário Šándor, Jozef Svitač, Ján Ehrenhold, Ján Palka, Nitra, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Ladislav Babóti, Vlčany, Karol Hlavatý, Jozef Kučera, Šaľa, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jaroslav Petko, Piešťany, Miroslav Havetta ml., Lovce

44 - Marian Barta, Ladislav Pindeš, Ivan Marci, Peťo Krajčo, Nitra, Viktor Csizmadia, Margita Kališová, Slavo Kališ, Šaľa, Tomáš Jobek, Sila, František Lörinc, Lúčnica, Tomáš Minarovič, Anton Majdiak, Močenok, Miro Senneš, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Imrich Drozdák, Babindol, Ondrej Kozolka, Volkovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Štefan Peťovský, Lužianky, Dušan Podhradský, D. Krškany, Július Szarka, Topoľnica, Ján Kollár, Zbehy

43 - Jozef Kóša, Marek Husivarga, Štefan Dekány, Andrej Kudamik, Jozef Drobec, Nitra, Peter Lehocký, František Szolík, Šaľa, Aurel Gál, Žirany, Ľudmila Verešová, Štefan Šlosár, Golianovo, Vladimír Miklošík, Sereď, Pavol Prosnian, Lukáčovce, Lukáš Valent, Hosťovce

42 - František Finta, Kolíňany, Michal Palka, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Marián Valla, V. Zálužie, Ernest Lenický, H. Kráľová, Juraj Segíň, Veronika Tonková, Sľažany, Ľubomír Králik, Zl. Moravce

41 - Jozef Čaládi, Gitka Letková, Ladislav Sládečka, Nitra, Pavel Períček, Mário Macháč, Rišňovce, Marián Kapko, Komjatice, Tatiana Mifková, Šaľa, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Karin Vajzerová, Vráble, Marián Varga, Sľažany

40 - Igor Kotora, Ivana Palkovičová, Nitra, Boris Mesároš, Vojtech Mesároš, Lehota, Jozef Toman, D. Krškany, Ján Jambor, Rišňovce, Marián Tkáč, Sereď
39 - Martin Šlezinger, Hosťovce, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Ivan Bradáč, Golianovo, Jožko Moder, Nitra
38 - Karol Čurgali st., Mojmírovce, Štefan Varga, Topoľnica, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Štefan Ambrus, Žihárec
37 - Viliam Halla st., Marianna Letková, Nitra, Ján Bíro, Čakajovce, Matej Jánošík, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Helena Šabová, Žitavany
36 - Jozef Nikodem, Rišňovce, Ľudovít Kováč, Nitra, Ján Frajtík, Vráble, Dušan Bogár, Galanta, Jolana Doktorová, Žihárec
35 - Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Bogyo, V. Vozokany, Radoslav Henček st., Branč
34 - Ján Dubravský, Zl. Moravce, Ladislav Németh, Golianovo
33 - Peter Lajda, Ivanka, Jozef Staňo, Sľažany, György Jakubecz, H. Saliby, Dionýz Pecháček, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Marcel Hajaš, D. Krškany
32 - Ladislav Varga, Topoľnica, Maxim Adam Amrich, Galanta, Zuzana Zabáková, Lehota, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Pavol Tkáčik, Anton Cibiry, Nitra
31 - Radoslav Mikle - Barát, N. Hrnčiarovce, Peter Plandora, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, Vojtech Borka, Trstice, Martin Ribarič, Velčice, Peter Duchoň, Golianovo
30 - Arpád Fazekaš, Neded, Tomáš Snop, M. Lapáš, Štefan Verták, Nitra
29 - Eva Eliášová, Lúčnica, Peter Varga „Vinkel“, Nitra, Ján Gál ml., Žirany
28 - Martin Krajčír, Martin Kuchar, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Martin Úradníček, Dvorníky, Andrej Repta, Branč
27 - Karol Bujalko, Vráble, Celestín Berecz, Branč, Róbert Graclík, Čeľadice, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
26 - Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Guniš, Ludanice, Tomáš Makáň, Sľažany
25 - Pavol Patkolo, Lúčnica, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Gutai, Mirko Račko, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Szustor, V. Cetín, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Pavel Ščepka, Zl. Moravce
24 - Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Pavol Hamada, D. Krškany
23 - Ivan Berec „Putinko“, Lužianky, Peter Peciar, Nitra, Marcel Tokár, Vráble, Andrea Bereczová, Branč
22 - Anton Dano, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Paukov, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Dávid Slíž, Dolná Streda
21 - Karol Vrábel, Neverice, Filip Kučera, Šaľa, Jakub Vojtek, Vráble, Eva Gombášová, Močenok
20 - Miroslava Miháliková, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Marek Franko, Šaľa
19 - Slávka Švihoríková, Báb, Michal Hunka, Nitra
18 - Miroslav Piovarči, Lužianky, Sára Selecká, Branč
17 - Sebastián Sádovský, Melek, Samuel Mikle, Klasov, Martin Tomo, L. Mikuláš, Michal Borovský, Nitra
16 - Beáta Magdolenová, Ivan Eliáš, Nitra
15 - Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Tomáš Londák, Zl. Moravce, Salo Berecz, Branč, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
14 - Gabriel Chrenko, V. Dolina, Roman Harčár, Šaľa, Jozef Hitka, Martin n./Ž., Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce
13 - Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Chovanec, Šurianky, Michal Rajčáni, Cabaj Čápor
12 - Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Andrej Potměšil, Rišňovce, Milan Káčer, Čaradice, Ľubica Homolová, Nitra
11 - Mário Fábry, Šurianky, Jozef Bradáč, Golianovo
10 - Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce
9 - Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Alexander Grell, Ľudevít Galgóci, Nitra, Milan Žitný, D. Krškany
8 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Zdenko Pánsky, Podhorany, Ivan Kupec, Pavol Hupka, Čakajovce, Jojo Križan, Veľký Cetín, Ivan Molnár, Matej Kuzmický, Ivanka, Martin Hrnčár, Lukáš Schober, František Piška, Nitra
7 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy, Adam Lauko, Svätoplukovo
6 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Albert Malenčík, D. Krškany, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Marek Behúl, T. Mlyňany, Mária Krasňanská, Nové Sady
5 - Andrej Švihorík, Báb
4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Daniela Tasáryová, Viera Hudecová, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Ľubica Barčáková, Abrahám, Jozef Mocný, Preseľany, Mário Látečka, Svätoplukovo, Štefan Behúl, Zl. Moravce
3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Dominika Turi Nagy, Galanta, Emília Hudecová, Matúš Turňa, Nitra, Július Benkö ml., Šaľa, Juraj Hruška, Veľký Cetín, Radovan Polák, Topoľčianky, Miroslav Benček, Zl. Moravce
2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Dušan Ďurinka, Kolta, Dušan Brňo ml., Lukáčovce, Ján Borkovič, Topoľnica, Roland Bárek, Žirany, Zuzana Barancová, Žihárec
1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Ivan Čapkovič, Nitra
0 - Mária Virágová, Zl. Moravce

Víťazom 13. kola je Radoslav Henček, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Osem bodov si pripísalo 27 tipérov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  5. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  6. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  7. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  9. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 34 467
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 933
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 280
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 18 260
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 313
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 12 758
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 974
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 409
  9. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť 10 734
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 562
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Topoľčiankach budú testovať podľa abecedy

Harmonogram bude platiť v sobotu aj v nedeľu.

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce.

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Už ste čítali?