Piatok, 21. september, 2018 | Meniny má Matúš

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

V 14. kole dvaja tipujúci uhádli 9 zápasov. Poradie na čele:

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 13. kola Radoslav Henček z Branču.(Zdroj: Šuker)

Správne tipy 14. kola

Podbrezová - FC ViOn 2:2 X
Sereď - Borčice 1:0 1
Vráble - Nemšová 0:1 2
Imeľ - Čeľadice 2:0 1
Alekšince - Lapáš 2:3 2
Zbehy - Hrušovany 0:2 2
Jelka - Ohrady 0:0 X
Sľažany - Chrenová 1:2 2
Veča - Nové Sady 0:1 2
Malá Mača - Košúty 2:0 1

Poradie po 14. kole

76 - Vladimír Gálik, Jelenec, Vladimír Tasáry, Ivanka

75 - Richard Magušin, Nitra, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Jozef Šercel, Váhovce

74 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavel Mihálik, Šaľa

73 - Ján Kóssi, Čifáre, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Lazan, Šaľa

Článok pokračuje pod video reklamou

72 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany

71 - Marián Mičík, René Daniš, Slavomír Kotrla, Nitra, Milan Roško, Dyčka, Alexander Kobza, Čechynce, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Páleník, Prílepy, Csaba Sándor, Kolíňany, Juraj Mészáros, Selice

70 - Peter Hipp, Ladislav Molnár, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jaroslav Grman, Vráble, František Čaniga, Dražovce, Emil Dubec, Žikava, Daniel Mako, Róbert Lipecký, Čakajovce, Marek Sabo, Rumanová, Ján Lipovský, Báb, František Kunkel, Zl. Moravce, Andrej Hudec, Čeľadice, Kristián Varga, Tešedíkovo

69 - Martina Baková, Jozef Zima, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Zoltán Jancso, Vlčany, Vincent Hunka, Lužianky, Marian Pauk, Rumanová, Vladimír Kubala, Belince, Terka Tasáryová, Ivanka, Ján Slíž, Peter Pecho, Beladice, Juraj Káčer, Čaradice, Vladimír Kollati, Zl. Moravce, Pavol Sedliačik, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany

68 - Štefan Matesko, Peter Pavelka, Ľubomír Turňa, Karol Ryba, Ľudovít Konečný, Nitra, Jozef Vodný, Babindol, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Karol Blažovič, Lužianky, Ivan Kozár, D. Krškany, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Andel, Vráble, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Dušan Petrovič, Obyce, Jana Dudonová, Sereď, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jana Gálová, Žirany, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Tóth, Klasov

67 - Vladimír Kompas, Jozef Nemeš st., Roman Hradecký, Nitra, Daniel Ivančík, Čakajovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Viktor Balko, Lužianky, Anton Bábik, Alexander Mikláš, Rumanová, Martin Kornutij, V. Zálužie, Peter Vranský, Zbehy, Marian Piterka, Svätoplukovo, Tibor Šmitala, Čab, Peter Juhász, Kolíňany, Roman Vrábel, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Pavol Török, V. Dolina, Henrich Richter, Bratislava, Viera Bradáčová, Miroslav Kozlík, Golianovo, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Róbert Jánošík, D. Krškany

66 - František Juhás, Vlado Krajčovič, Dušan Letko, Daniel Tasáry, Vladimír Nemšovský, Iveta Matejová, Ľubomír Mikula, Nitra, Ľubomír Novota, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Michaela Benköová, Močenok, Peter Lukáč, Lehota, Miroslav Oslanec, Vráble, Ján Šranko, Babindol, Slávko Mikula, Pavol Králik, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Štefan Hudec, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Török, Pata, Milan Pagáč, Ivanka, Zara Čekey, Pohranice

65 - Jozef Kompas, Juraj Náhlovský, Ernest Szombath, Ján Kuchtiak, Nitra, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Jozef Sklenár, Július Benkö st., Šaľa, Peter Trungel, Vráble, František Imre, Branč, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michal Čery, Jelenec, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Piovarči, Lužianky, Jozef Homola, Hosťovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Štefan Valovič, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Denis Novota, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Štefan Ivanič st., Čeľadice

64 - Viliam Halla ml., Ivan Lauko, Roman Sýkora, Ľuboš Mičík, Ľubica Tasáryová, Vladimír Galas, Marián Grman, Nitra, Peter Rybanský, Kapince, Dušan Gál, Klasov, Jakub Kováčik, Juraj Valla, V. Zálužie, Tibor Panyik, Matúškovo, Vladimír Bielik, Jozef Kukliš, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Cyril Slamka, Rišňovce, Ivanko Vanko, Zbehy, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Pavol Uher, René Vincze, Peter Zeleňák, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ľubomír Ballay, Lužianky, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Finta, Jarok, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Andrejka Božiková, Imrich Valent, Hosťovce, Július Galo, D. Krškany

63 - Ján Hudec, Štefan Zabák, Mária Königová, Ľuboš Rák, Pavel Dojčár, Nitra, Juraj Sabo, Rumanová, Albín Tóth, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Matejov, Roman Bilický, Preseľany, Ján Babčan, Zbehy, Albert Lauro, Čeľadice, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Labuda, Solčany, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Jozef Baláž, Šaľa, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Roman Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Imrich Hrdlica, Báb, Ladislav Čekey, Pohranice, Magda Čmaradová, Mária Holečková, Sereď, Ján Kozla, Žirany, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Alexander Németh, Čechynce, Gabriel Lešš, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ondrej Matušica, Hájske

62 - Boris Grežo, Juraj Urban, Viera Lauková, Erich Schober, Dávid Said, Jarmila Saidová, Nitra, Stanislav Pacher, Irena Petková, Jozef Masár, Zl. Moravce, Štefan Mrllák, Miroslav Mokráš, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Peter Strieška, Volkovce, Milan Roman, Čab, Ján Hegyi, Jelka, Gabriel Fazekaš, Neded, Ivan Magdolen, Janíkovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Miroslav Močol, Alekšince, Marián Czikora, Zvolen, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľudovít Valent, Košúty, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Štefek, Čeľadice, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jaroslav Skačan, Žihárec, Pavol Holták, D. Krškany

61 - Lenka Königová, Jozef Nosian, Jozef Paulík, Peter Kardoš, Dušan Novorolník, Július Michalička, Juraj Hrnčár, Miroslav Fábry, Martin Peniaško, Ľudovít Laca, Nitra, Ladislav Szöke, Ján Golha, Vráble, Juraj Žiačko, Ján Szöcs, Šaľa, Viliam Matejov, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavol Viskup, Báb, Peter Matulník, Nové Sady, Dalibor Greguš, Čab, František Finta, František Andraško, Jelenec, Zolo Sabo, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Bartolomej Gulka, Branč, Margita Pavelková, Golianovo, Viliam Moravčík, Kajal, Boris Lacika, Stanislav Debnár, Zbehy, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Jozef Záhorský, Rišňovce, Milan Kukučka, Žitavany, František Novák, Tešedíkovo, Jozef Drahovský, Pusté Sady

60 - Ladislav Piška, Anton Slamka, Jozef Prešinský, Miriama Ďurinová, František Hrnčiar st., Pavol Hrnčár, Miloš Sýkora, Eduard Szabó, Nitra, Tibor Križovič ml., Marián Titka, Tibor Križovič st., Peter Jobbágy, Šaľa, Roman Strieška, Peter Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Víťazoslav Balko, Vráble, Peter Svitač, Telince, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Adam Nadaský, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Lukáš Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Slavomír Tóth, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Andrej Maťo ml., Ivan Bakyta, Jarok, Anton Kazáň, Branč, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Čásar, Mojmírovce, Sandra Gálová, Žirany, Peter Frajka, Vieska n./Ž.

59 - Róbert Marinov, Ján Bernát, František Benc, Štefan Bede, Pavel Čvirik, Jaroslav Andrášik, Vladimír Zabák, Ernest Mako, Monika Skalická, Ján Doboš, Jozef Ehrenhold, Nitra, Jozef Horňák, Rišňovce, Filip Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Ľubomír Števanka, Preseľany, Július Miškovič, Veča, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Jozef Gajdacs, Michal n/O., Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Kristián Pekár, Lehota, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Jacsa, Žihárec, František Kóša, Branč, František Maťo, D. Obdokovce
58 - František Dedič, Vladimír Depeš, František Filo, Michal Lauko, Roman Mrázik, Michal Garay, Nitra, Peter Kišac, Nové Sady, Mirko Benček, Pavel Bachan, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Matúš Vajzer, Báb, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Filo, Mojmírovce, Pavel Kúsek, Žikava, Milan Greguš, Zbehy, Ján Štepiansky, Hostie, Janka Tóthová, H. Kráľová, Peter Korec, Rišňovce, František Švihorík, Pusté Sady, Anton Barčák, Abrahám, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Alexander Kusý, Trnovec, František Laczko, Tešedíkovo, Ivan Ďurický, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda
57 - Vlado Sásik, Michal Motúz, Mária Sýkorová, Ladislav Fazekaš, Štefan Csampái, Dajana Borovská, Marián Benca, Nitra, Marián Móri, Juraj Csirik, Róbert Ščepka, Jozef Lenčeš, Šaľa, Tibor Bene, D. Obdokovce, Juraj Vrábel, Lužianky, Mária Mesárošová, Lehota, Milan Šlosár, Čab, Jozef Žemba, Rišňovce, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Nagy, Vráble, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Andódi, Alexandra Pavlačková Andódiová, Dlhá n/V., Marek Vlček, Šurianky, Alojz Jenis, Žitavany, Jaroslav Lazor, Báb, Alex Lovaš, H. Saliby, Ivan Tóth, Čakajovce, Miroslav Tonka, Sľažany, Marek Hlava, Praha, Ivan Lenický, H. Kráľová, Rudolf Kozma, Štitáre
56 - Ján Kmeťo, Ladislav Nosian, Jozef Hudec st., Pavel König, Vladimír Papp, Ingrid Andrášiková, Milan Púčik, Milan Borovský, Katarína Magová, Stanislav Billik, Milan Vörös, Michal Kucharovič, Pavol Krajčo, Nitra, Martina Hippová, Róbert Sedlák, Šaľa, Jaromír Slíž, Beladice, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Miroslav Kováč, Vráble, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Štefan Fiala, Branč, Henrich Bíro, Jozef Čenteš, Čakajovce, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Kúsek, Hostie, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Gustáv Molnár, P. Kesov, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Šidó, Veľká Mača, Jozef Martiška, Dražovce, Igor Tkáč, Sereď, Dodo Augustín, Topoľčianky, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Csaba Nagy, Žihárec, Michal Hájnik, Pusté Sady, Anna Duczová, H. Kráľová, Tomáš Švec, Pohranice
55 - Janka Čambalová, Ladislav Lopušan, Ivan Minárik, Nitra, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Imrich Guzmický, Ivanka, Jožko Černý, Rumanová, Rudolf Macho, Kolíňany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Gál, Janka Gálová, Žirany, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Adam Bíro, Čakajovce, Miloš Kukučka, Žitavany, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Ľuboš Plevka, Šaľa, Ladislav Vass, Baloň, Dalibor Bradáč, Golianovo
54 - Miro Raček, Ján Hnilica, Pavol Ďurina, Igor Drotár, Denisa Bakošová, Nitra, Martin Petrovič, Peter Čepček, Patrik Benček, Peter Struk, Zl. Moravce, Timea Meszárosová, Eva Ščepková, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Hoppan, Gabika Andelová Szökeová, Vráble, Juraj Bárek, Žirany, František Sabo, Vinodol, Ladislav Kéry, Volkovce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Ján Árgyusi, Neded, Róbert Darázs, Tešedíkovo, František Margetin, Rišňovce, Oskár Bíro, Čakajovce, Marián Blaho, Čeľadice, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Chovanec, Čaradice, Eduard Kontár, H. Saliby, Július Szarka, Topoľnica
53 - Július Petrík, Pavel Búš, Peter Solčianský, Ján Šimun, Erik Zajac, Nitra, Róbert Pospiš, Gabriel Odráška, Šaľa, Jana Füleová, Č. Hrádok, Radek Kováčik, Vráble, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Peter Hamerlík, Jelka, Miroslav Kováč st., Žikava, Michaela Dobišová, Silvester Lenčeš, Močenok, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Dušan Kolenčík, Trnovec, Michal Belan, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Marián Labai, Mankovce, Dušan Švehla, Sereď, Marek Rajtár, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ladislav Tóth, Koniarovce
52 - František Bojda, František Grom, Mária Kóšová, Ľuboš Baranec, Nitra, Radoslav Henček, Branč, Marek Kováč, Čifáre, Roman Guzmický, Ivanka, Tomáš Karácsony, Váhovce, Marián Valla, V. Zálužie, Marián Straňák, H. Kráľová, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ladislav Holečka, Ladice, Lena Kunkelová, Praha, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ján Révay, Šaľa, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor
51 - František Zelovič, Ladislav Skalický, Milan Ružička, Nitra, Roman Uher, Ladislav Héviz, Šaľa, Mirka Guzmická, Ivanka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Náhlik, Nové Sady, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miloš Gál st., Žirany, Viktor Csizmadia, Róbert Špánik, Šoporňa, Ján Školník, Zl. Moravce
50 - Lucia Némethová, Dezider Zaujec, Jozef Svitač, Nitra, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Juraj Hamar, František Kausek, Klasov, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Ján Félis, Žitavany, Július Bradáč, Golianovo
49 - Milan Petráš, Ladislav Pindeš, Ivanko Magdolen ml., Alois Škvaril, Nitra, František Lörinc, Lúčnica, Jozef Kováč ml., Čifáre, Katarína Macháčová, František Chudý, Rišňovce, Jozef Danada, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Peťovský, Lužianky, Miloš Remenár, Sereď, Branislav Kapusta, Belince, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Dušan Podhradský, D. Krškany
48 - Andrej Vallo, Štefan Dekány, Jozef Drobec, Nitra, Peter Lehocký, Karol Hlavatý, Slavo Kališ, Šaľa, Tomáš Jobek, Sila, Peter Vrabec, Čakajovce, Marek Kutak, Lehota, Imrich Drozdák, Babindol, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Glovenský, Košúty, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Ján Kollár, Zbehy, Miroslav Havetta ml., Lovce
47 - Marian Barta, Marek Husivarga, Linda Ilinjová, Andrej Kudamik, Ladislav Sládečka, Peťo Krajčo, Nitra, Margita Kališová, Jozef Kučera, Šaľa, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Vladimír Gallis, V. Zálužie, Anton Majdiak, Močenok, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Kornel Gál, Žirany, Jana Fazekašová, Podhorany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jaroslav Petko, Piešťany
46 - Ján Martinek, Tatiana Mifková, František Szolík, Šaľa, Jaroslav Fúska, Zbehy, Martina Segíňová, Sľažany, Pavol Prosnian, Lukáčovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Ján Ehrenhold, Nitra, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Lukáš Vajzer, Vráble, Katka Kišacová, Nové Sady, Štefan Šlosár, Golianovo
45 - Jozef Kóša, Jozef Palkovič, Mário Šándor, Ján Palka, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Vladimír Miklošík, Sereď
44 - Ivan Marci, Gitka Letková, Nitra, Tomáš Minarovič, Močenok, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Toman, D. Krškany, Ľudmila Verešová, Golianovo, Marián Varga, Sľažany
43 - Pavel Períček, Rišňovce, Aurel Gál, Žirany, Veronika Tonková, Sľažany, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Lukáš Valent, Hosťovce, Ivan Bradáč, Golianovo
42 - František Finta, Kolíňany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Juraj Segíň, Sľažany, Jožko Moder, Nitra
41 - Jozef Čaládi, Viliam Halla st., Nitra, Mário Macháč, Rišňovce, Marián Kapko, Komjatice, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Marián Tkáč, Sereď, Karin Vajzerová, Vráble, Vojtech Mesároš, Lehota, Radoslav Henček st., Branč, Štefan Ambrus, Jolana Doktorová, Žihárec
40 - Igor Kotora, Ľudovít Kováč, Marianna Letková, Ivana Palkovičová, Nitra, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Paulovič, Zl. Moravce
39 - Martin Šlezinger, Hosťovce, Peter Bodi, Zbehy, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce
38 - Karol Čurgali st., Mojmírovce, Ladislav Németh, Golianovo
37 - Ján Bíro, Čakajovce, Matej Jánošík, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Helena Šabová, Žitavany
36 - Jozef Nikodem, Rišňovce, Ján Frajtík, Vráble, Dušan Bogár, Galanta, Marcel Hajaš, D. Krškany
35 - Juraj Holták, D. Krškany, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Bogyo, V. Vozokany
34 - Vojtech Borka, Trstice, Ján Dubravský, Zl. Moravce
33 - Peter Lajda, Ivanka, Jozef Staňo, Sľažany, György Jakubecz, H. Saliby, Dionýz Pecháček, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok
32 - Eva Eliášová, Lúčnica, Maxim Adam Amrich, Galanta, Zuzana Zabáková, Lehota, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Pavol Tkáčik, Anton Cibiry, Nitra, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
31 - Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Peter Plandora, Nitra, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Andrej Repta, Branč, Martin Ribarič, Velčice, Peter Duchoň, Golianovo
30 - Arpád Fazekaš, Neded, Tomáš Snop, M. Lapáš, Štefan Verták, Nitra
29 - Peter Varga „Vinkel“, Nitra, Ján Gál ml., Žirany
28 - Martin Krajčír, Martin Kuchar, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Martin Úradníček, Dvorníky
27 - Karol Bujalko, Vráble, Celestín Berecz, Branč, Róbert Graclík, Čeľadice
26 - Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Guniš, Ludanice, Tomáš Makáň, Sľažany, Pavol Hamada, D. Krškany
25 - Pavol Patkolo, Lúčnica, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Gutai, Mirko Račko, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Szustor, V. Cetín, Slávka Švihoríková, Báb, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Pavel Ščepka, Zl. Moravce
23 - Ivan Berec „Putinko“, Lužianky, Peter Peciar, Nitra, Marcel Tokár, Vráble, Andrea Bereczová, Sára Selecká, Branč
22 - Anton Dano, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Paukov, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Dávid Slíž, Dolná Streda
21 - Karol Vrábel, Neverice, Filip Kučera, Šaľa, Jakub Vojtek, Vráble, Eva Gombášová, Močenok, Michal Borovský, Nitra
20 - Miroslava Miháliková, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Marek Franko, Šaľa
19 - Michal Hunka, Nitra
18 - Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Hitka, Martin n./Ž.
17 - Sebastián Sádovský, Melek, Samuel Mikle, Klasov, Martin Tomo, L. Mikuláš, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce
16 - Beáta Magdolenová, Ivan Eliáš, Ľubica Homolová, Nitra
15 - Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Tomáš Londák, Zl. Moravce, Salo Berecz, Branč, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
14 - Gabriel Chrenko, V. Dolina, Roman Harčár, Šaľa, Milan Žitný, D. Krškany
13 - Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Chovanec, Šurianky, Michal Rajčáni, Cabaj Čápor
12 - Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Andrej Potměšil, Rišňovce, Milan Káčer, Čaradice
11 - Mário Fábry, Šurianky, Jozef Bradáč, Golianovo, Viera Hudecová, Nitra
10 - Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce
9 - Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Alexander Grell, Ľudevít Galgóci, Nitra
8 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Zdenko Pánsky, Podhorany, Ivan Kupec, Pavol Hupka, Čakajovce, Jojo Križan, Veľký Cetín, Ivan Molnár, Matej Kuzmický, Ivanka, Martin Hrnčár, Lukáš Schober, František Piška, Nitra
7 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy, Adam Lauko, Svätoplukovo
6 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Albert Malenčík, D. Krškany, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Marek Behúl, T. Mlyňany, Mária Krasňanská, Nové Sady
5 - Andrej Švihorík, Báb
4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Daniela Tasáryová, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Ľubica Barčáková, Abrahám, Jozef Mocný, Preseľany, Mário Látečka, Svätoplukovo, Štefan Behúl, Zl. Moravce
3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Dominika Turi Nagy, Galanta, Emília Hudecová, Matúš Turňa, Nitra, Július Benkö ml., Šaľa, Juraj Hruška, Veľký Cetín, Radovan Polák, Topoľčianky, Miroslav Benček, Zl. Moravce
2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Dušan Ďurinka, Kolta, Dušan Brňo ml., Lukáčovce, Ján Borkovič, Topoľnica, Roland Bárek, Žirany, Zuzana Barancová, Žihárec
1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Ivan Čapkovič, Nitra
0 - Mária Virágová, Zl. Moravce

V 14. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov, trafili ich dvaja tipujúci: Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ondrej Kozolka, Volkovce. Prosíme ich, aby dali vedieť na tel. č. 0905 550 775, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň, alebo chcú žrebovať.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Arabská exotika: TOP hotely v Ománe
  2. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  3. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  4. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  5. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  6. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  7. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  8. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  9. Najužitočnejšia appka
  10. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  1. Arabská exotika: TOP hotely v Ománe
  2. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  3. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  4. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  10. Dexis Slovakia má nového generálneho riaditeľa
  1. Najužitočnejšia appka 16 411
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 14 867
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 12 916
  4. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 11 998
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 934
  6. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 565
  7. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 6 879
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 241
  9. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 3 865
  10. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu 2 414

Hlavné správy z MY Nitra

V pivniciach v podhradí predstaví svoju prácu zhruba 40 vinárstiev

Hlavný program festivalu sa bude okrem pivníc Nitrianskeho hradu a Pribinovho námestia konať aj na nádvorí Župného domu.

Mesto Šaľa začalo s výstavbou cyklotrasy do Dusla

Cyklistický chodník bude začínať v blízkosti večianskeho kostola a ukončený bude na parkovisku na bicykle pri spoločnosti Duslo.

Sprievodný program Divadelnej Nitry prinesie divadlo, hudbu aj diskusie

Počas Nitrianskej Bielej noci v sobotu 29. septembra budú nočné prehliadky vo výstavných sieňach v Nitrianskej galérii, Ponitrianskom múzeu a divadelné predstavenia v Synagóge v Nitre.

Matej Tóth sa nevychýlil z cesty, smeruje na olympiádu v Tokiu

Obvinenie z dopingu nabilo najrýchlejšieho chodca na planéte novou motiváciou.

Senior obvinený z vraždy suseda v Seredi ide do väzby

Dôvodom väzby je obava z úteku, ale aj obava z pokračovania v trestnej činnosti.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Video ukazuje, ako robotníci plašili a trápili zvieratá v bojnickej ZOO

Kompetentní zo vzniknutej situácie vyvodia dôsledky.

V nemocnici zomrela od smädu. Nemala ani sedem rokov

Prípad Niny Chuchelovej rieši už aj Generálna prokuratúra.

Ľudí znepokojujú nočné prelety vrtuľníkov

Obyvatelia zaregistrovali nočné prelety vrtuľníkov. Nevedia o čo ide. Vrtuľníky lietajú z neďalekého letiska pri Žiline.

Pri Žiline sa stala dopravná nehoda

Nehoda sa stala v obci Lietavská Lúčka.

Vybrali SME

Už ste čítali?