Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Maďari našli stopy pesticídu v novozámockej detskej výžive (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

...

1.NIKDY NEPRESTANU

2.VZDY DRZIA SPOLU

3. aj ten vas dobry sused-
 

 

aspon dva clanky denne o Madaroch. Je to zdrave na prostatu a hemeroidy. Nikdy nepolavit !
 
Hodnoť

 

Toto bude zhodnotene minimalne ako terroristicky utok:)
 
Hodnoť

:)))

nechcem vyryvat a urcite by detske produkty mali byt zdraviu prospesne a nie zavadne. Ale povie mi niekto ci sa kontroluje aj to "nadherne", postrekovane ovocie na pultoch predajni, kedze mnohe mamicky davaju aj to ovocie svojim detom. Niet nad ovocie dopestovane vo vlastnej zahradke a je len skoda, ze si ho kazdy nemoze dovolit.
 

dobry

postreh.
 
Hodnoť

 

Teraz pridu s bombastickou teoriou. Pesticidy tam dostal Slota... Adaju to preskumat Europskej komisii, pretoze je to utok proti pravam madarskej mensiny...
 

no, útok proti tvojim mozgovým

bunkám to nebude!
 

 

aha, prihlasil sa salom jobbik
 

jasné, dokonca som osobne soros,

ja financujem SME.
p.s. ale musím uznať, si lepší, ako däniken...
 
Hodnoť

Malinova madarskej rozviedke nevysla

Duray to pokaslal s Csakym tak nasli pesticidy vo vyzive .

zaujimave
 

qrva, čo ešte ten jobbik pred voľbami

vymyslí? :O
 
Hodnoť

 

Pokiaľ sa preukáže, že výsledky testov neboli korektné a P.Uhrin má pravdu o nekalých praktikách konkurenčného boja, tak by sa mali naši spoluobčania maďarskej národnosti zamyslieť, ako úprimne to s nimi myslia naší južní susedia. Predovšetkým tí, ktorí sú zamestnaní v Novafrukte a u jej dodávateľov. Predpokladám, že použité jablká boli vypestované v okolí NZ, ale môžem sa mýliť, možno sú z Maďarska. :-)
 

 

oni to beru inak. Totiz "my mame pravdu a cela EU je blba, lebo nevidi, ze to na nas felvidek naraficil..."
 

.

P.Uhrin iba keca... pravda je taka, ze slovenske potraviny su naozaj nekvalitne.
 

Možné je všetko,

Uhrínovi neostalo nič iné len sa obrátiť na nezávislý ústav v inej, tretej krajine. Najlepšie by bolo obratiť sa na komunitné (EU) referenčné laboratórium na vyšetrovanie pesticídov v potravinách. Samozrejme s odborným odberom vzory z porušenej šarže detskej výživy (aby to nikto nespochybnil).
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

skús byť faktický a presný...

čo si napísal je LOŽ...
!
 
Hodnoť

Nehľadiac na politiku,

tak už je to na RASFF systéme nahlásené - https://webgate.ec.europa.eu/r...
 

 

hm, zaujimave...
RootCause
struct
ErrorCode 1400
Message [Macromedia][Oracle JDBC Driver][Oracle]ORA-01400: cannot insert NULL into ("RASFF_WINDOW"."RASFF_WINDOW_ERROR_LOG" ;."EL_TITLE")
SQLState 23000
StackTrace java.sql.SQLException: [Macromedia][Oracle JDBC Driver][Oracle]ORA-01400: cannot insert NULL into ("RASFF_WINDOW"."RASFF_WINDOW_ERROR_LOG" ;."EL_TITLE") at macromedia.jdbc.base.BaseExceptions.createException(Unknown Source) at macromedia.jdbc.base.BaseExceptions.getException(Unknown Source) at macromedia.jdbc.oracle.OracleImplStatement.execute(Unknown Source) at macromedia.jdbc.base.BaseStatement.commonExecute(Unknown Source) at macromedia.jdbc.base.BaseStatement.executeInternal(Unknown Source) at macromedia.jdbc.base.BasePreparedStatement.execute(Unknown Source) at macromedia.jdbc.base.BasePreparedStatementPoolable.execute(Unknown Source) at coldfusion.server.j2ee.sql.JRunPreparedStatement.execute(JRunPreparedStatement.java:87) at coldfusion.sql.Executive.executeQuery(Executive.java:778) at coldfusion.sql.Executive.executeQuery(Executive.java:685) at coldfusion.sql.Executive.executeQuery(Executive.java:646) at coldfusion.sql.SqlImpl.execute(SqlImpl.java:236) at coldfusion.tagext.sql.QueryTag.doEndTag(QueryTag.java:500) at cfErrorLogDAO2ecfc412858365$funcCRE ATEITEM.runFunction(/ec/prod/app/webroot/ex ternal/secure/SANCO/rassff-window/e rrors/model/ErrorLogDAO.cfc:42) at coldfusion.runtime.UDFMethod.invoke(UDFMethod.java:344) at coldfusion.filter.SilentFilter.invoke(SilentFilter.java:47) at coldfusion.runtime.UDFMethod$ReturnTypeFilter.invoke(UDFMethod.java:290) at
atd :-)))
 

1 2 >

Už ste čítali?