Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Chrípková sezóna si vyžiadala obeť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

škoda jednostrannosti a neobjektívnosti

Škoda, že sa neinformuje korektne a len podsúvané polopravdy podané do rôznych súvislostí. Síce zrejme fakty v článku sú nespochybniteľné. Ale škoda, že sa neuvádza pre úplnosť aj tie - aj medializované - prípady kedy z dôsledok očkovania na chrípku osoby umreli, že zostali na vozíčku, ostali telesne postihnutými.
Ono by to bolo fajn uviesť v rovnakej miere dané prípady, Patrilo by sa vrámci korektnosti informovať aj vysoké percento vzniknutých vedľajších účinkov očkovania, ktoré rádovo prevyšujú riziká z neočkovania!
Ďalej bolo by fajn keby sa uviedli aj finančno právna zodpovednosť za vzniknuté dôsledky vedľajších účinkov.

Napríklad že by p. Šuleková osobne platila bolestné, odškodné za zníženie kvalitu života, za ušlý zisk, bolestné a podobne kvôli aj ňou proklamovaných očkovaní. Osobne by platila odškodné alebo aj jej priama či nepriama rodina rovnako ako nesú ťarchu zhoršenia kvality života poškodený pacienti a ich rodina. A nie túto ťarchu preniesť na nás pacientov daňových poplatníkov. Tak by to malo byť korektné lekár ktorý podáva vakcinu priamo osobne nesie aj zodpovednosť a aj finančno morálne odškodnenie.
Samozrejme on by to po tom prípadne mohol žiadať od jeho nadriadeného a atď.

Veď už aj súdne rozhodnutie ukázalo /Italský súd o tom rozhodol/ že MMR vakcína spôsobuje Autizmus!!!

http://www.naturalnews.com/036...

a mnoho ďalších
 


Už ste čítali?