Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mesto prenajme parkovisko firme, ktorá dostavia skelet pri rieke (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

...a čo my...?

patrím k rodičom, ktorí síce nebývajú v blízkosti mestského parku, napriek tomu však z času na čas radi s deťmi do parku chodíme.... samozrejme autom... kde budeme parkovať??? v parku je plocha pre korčuliarov, na štadión chodia deti trénovať, atď.... kde budú títo ľudia parkovať?
Myslím si že toto rozhodnutie kompetentných je veľmi krátkozraké... pokiaľ sa má mestský park využívať, potrebuje parkovacie miesta - tieto však boli kompletne prenajaté stavebnej spoločnosti bez určenia pravidiel. Spojenie "Počas pracovnej doby" je veľmi široký a rôzne interpretovateľný pojem. Nechápem ako môže mesto urobiť takéto rozhodnutie......
 

 

citaj pozorne:

"Štefek ale verejnosť upokojuje vyjadrením, že nepôjde o celý záber parkoviska pred štadiónom, ale približne o polovicu tento plochy."

"Dodal, že firma potrebuje prenájom parkoviska deklarovať kvôli stavebnému povoleniu: „Ja ale predpokladám, že nebude v plnom rozsahu využívať tie parkovacie miesta."
 

 

citam:

"Mestskí poslanci schválili prenájom 250 parkovacích miest pred zimným štadiónom pre firmu Euro City park."

pokial viem parkovisko ma kapacitu 250 miest, nie?
 
Hodnoť

mesto nitra

mestky poslanci spravia to co im pan primator prikaze, pretoze mesto Nitra neexistuje, je len pan primator ....... a jeho zaujmy
 


Už ste čítali?