Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Až štyri roky meškala výstavba Tesca v centre mesta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

výstavba križovatiek

Skôr ako malo byť postavené Tesco, mali byť v Zlatých Moravciach postavené dve okružné križovatky, taká bola zmluva medzi bývalým vedením mesta a aj MsZ a Tescom. Teraz keď sa zmenilo vedenie mesta zrazu povedia ľuďom, že s bývalým vedením mesta sa im zle spolupracovalo a s novým je to teraz o inom. Teraz už nemusia byť dve okružné križovatky vybudované. Zamestnaných je tu 86 ľudí, pritom väčšina je ako to u nás na Slovensku chodí po známosti.Otázka na zamyslenie: prečo je teraz nová zmluva už len na jednu okružnú križovatku? Kto daroval nové auto primátorovi?
Keby nebolo primátorky Ostrihoňovej, nikdy by nemali obyvatelia Duklianskej ulice a cirkevná škola vymenené okná. Nikto by sa tých ľudí nezastal.
 

Nie je vôbec pravdou,

že vďaka bývalej primátorke má cirkevná škola okná. Bola to dlhodobé vyjednávanie vedenia školy s investorom, bez primátorky, s ktorou sa v tom čase nedalo komunikovať. Niekto si tu privlastňuje cudzie perie a zásluhy, o ktorých pani primátorka vedela celých osem rokov tak pekne hovoriť a balamutiť ľudí.
 
Hodnoť

Asi takto . . .

mohlo vedenie školy o tom rokovať s investorom ale na zastupiteľstve by to bolo dopadlo tak, že do zmluvy by sa to nebolo dalo, keby na tom netrvala primátorka. Trvala aj na tom, aby boli spravené dve okružné križovatky ešte pred výstavbou a vymenené okná obyvateľom.
 


Už ste čítali?