Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nitriansku nemocnicu čaká v apríli veľké sťahovanie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Výborne pá Uhliarik výborne tak to má

vyzerať a nie tie socialno socialistické koncentráky.............
 

 

.....a čo má s tým uhliarik spoločné?
 
Hodnoť

a dá sa to!

a niekde to predsa len ide! Že sa dá aj modernizovať, aj udržať chod nemocnice. Keď mohli v NR požiadať o dotácie na stavbu, prečo to nešlo aj inde? Veď je to otras ako vyzerajú tie nemocnice. Za 20r ani ťuk na inováciu.
 
Hodnoť

Klobúk dole!!

kiežby všetky nemocnice vyzerali takto...
 
Hodnoť

Z STV Gorily nezmiznu

Diskusnú reláciu Večer pod lampou, ktorú moderuje šéfredaktor súkromného týždenníka .týždeň Štefan Hríb, bude aj naďalej vysielať verejnoprávna televízia. Rozhlas a televízia Slovenska dospel k dohode s vydavateľstvom W Press.
Web medialne.sk informoval, že dohoda je zatiaľ ústna, programový riaditeľ televíznej organizačnej zložky RTVS Andrej Miklánek ju plánuje pretaviť do podoby zmluvy. Nová zmluva bude na dobu neurčitú s možnosťou odstúpenia zo strany RTVS s mesačnou výpovednou lehotou.

V rámci zmluvy je do konca roka garantovaných pätnásť vydaní Večera pod lampou, ktoré musia byť odvysielané. V redakcii .týždňa sa pred voľbami stretávali kandidáti strany Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti. Rokovali o programe strany a vyberali ďalších kandidátov. Zúčastnil sa na tom aj bývalý partner finančnej skupiny Penta Jozef Špirko, ktorý spolutvoril Gorilu.
 

No šak ju z trucu nepozeraj nie je to

povinné.Môžeš sa slobodne rozhodnúť.Dopraj spoluobčanom ktorí chcú nech si LAMPU pozrú ty si daj Vagabundov doma nad stôl a pozeraj na ich obrázky .Prípadne si ich nalep na obrazovku..............
 


Už ste čítali?