Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Z húštiny vysekali desiatky židovských náhrobkov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

ukludni sa daj si tabletku a relax :)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Teraz im podľa zásady rovnakého zaobchádzania treba po vyčistení hrobové miesta spoplatniť rovnako ako za hrobové miesta platia aj nežidia a pri neuhradení poplatku ich treba rovnako zrušiť, rovnako ako rušia hrobové miesta nežidov.
Inak ide o diskrimináciu na národnostnom a náboženskom princípe.
 

kôň,

možno by si mal pravdu, keby ...
Keby tiso a spol. neboli poslali do plynu takmer všetkých slovenských Židov, a teda nemajú potomkov, ktorí by sa o tie hroby starali. Tak je psou povinnosťou žijúcich občanov Slovenska postarať sa o ne. Sme predsa kresťanský národ, či nie :-)
 

 

Psou povinnosťou je platiť poplatky za hrobové miesto, inak má byť podľa zásady rovnakého zaobchádzania zrušené... aj na Slovákoch, Maďaroch, Rusínoch alebo Cigáňoch sa páchali krivdy, všetci títo ale musia napriek tomu za hrobové miesta platiť, inak sú bez rozdielu zrušené.
 

slusnaovcianka

ked chces tak sa staraj ale nemas pravo rozkazovat co su povinni ostatni obcania slovenska,aj tak sa ti vsetko slovenske hnusi :-(((
 
Hodnoť

skvele

Skvele konecne clovek vidi ako sa mame spravat k svojej historii. Prisli sem, zili tu, zanechali po sebe aspom hroby a je psou povinnostou zijucich zachovat ich pre buduce generacie. Traba Nitrancanov a pani ucitelku pochvalit. Takto sa buduje laska k vlasti (- na rozdiel od slotovho curania z balkona a velkohubych dristov)
 

Slota

Ten Slota, o ktorého tu obtieraš papuľu, už v roku 2004 postavil v Žiline Pamätník "Cesta bez návratu" židovským obetiam holokaustu.

http://zilina-gallery.sk/pictu...
 


Už ste čítali?