Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prílepčania zasypali zastupiteľstvo výčitkami (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Zastupiteľstvo v Prílepoch ukázalo skutočný stav a život bežného občana v tomto štáte . Zl. Moravce nie sú vínimkou . To je odkaz na 17. november , od vlády, parlamentu, štátnej správy a samosprávy . Vidíme, že občan je len hlas, ktorý sľubmi usmernia klamári do správnej urny ! Po voľbách sa občan stáva len ovcov,ktorú treba podojiť každú minútu a na každom kilometrovníku. Keď je pre občana treba niečo urobiť, tak najlepšie nejakou nepotrebnou verejnou zákazkov z daní občana , lebo pre zadavateľe bude z toho provízia a tak aj automatické zdraženie ! ! ! Bežní občania v Prílepoch ukázali, že sú flustrovaní, oklamaní a bezmocní. Dodávam,ako všade na Slovensku . Myslím si, že z počutia účastníkov chýbalo len málo, aby tam pán Galaba a jeho nenásytná svorka, boli defenestrovaní ! Na budúcom stretnutí , to asi ľudia už urobia, lebo nik, kto sa skonpromitoval ,neodíde dobrovolne z verejného života . Ničia mesto a vzťahy v meste každý deň . Pán primátor by mal začať tiež makať a nie robiť poskoka ľuďom z Ber-no-lak út .Mesto podľa neho nemá peniaze a občan denne vidí ako sa míňajú ich dane na hlúposti. Firmy Has a Lemur vidieť všade . Prečo aj dvorný projektant Iglčan z Nitry, tu stále niečo načmáral za vyše 250 tis . eur a nič sa nerealizuje ? My občania nemôžeme byť rukojemníci toho, že naši zástupcovia nevedia nájsť spoločnú reč . Transparentnosť, hospodárnosť a úcta k voličovi, musia byť základnou výbavou fungovania mesta. Zatiaľ sme od toho ďaleko . Ešte aktualita z námestia. Aký nepriateľ histórie mesta odsúhlasil tu nekultúrnosť na námesti. Už tam chýba na asfalt namaľovať len kosák a kladivo . Ale aj bez toho sa každý tomu čuduje . Aj to reflektuje vzťahy v meste !
 

S tvojim názorom o námestí

sa nedá nesúhlasiť. Ja by som tam postavil ešte zo 20 značiek, zopár retardérov, búdku pre výberčieho parkovného, dialkovo ovládané vstupné a výstupné závory a oplotenie celého tohoto priestoru . A ešte mi chýba tabuľka s menami tých čo sa o tento skvost zaslúžili a s informáciou čo mesto tento kultúrny skvost stál.
 

Tieto

výjazdové rokovania vládnucej kasty sú zrkadlom ich správania. Ak starosta, primátor berie svoju funkciu ako poslanie a vážne, robí rokovania vo všetkých častiach mesta - obce, alebo aspoň ich robí verejne na miestach, kde vojde viac ľudí. Ak mu tam neprídu, je to pre neho upozornenie, že svoju prácu nerobí ako poslanie, ale ako kšeft.
Samozrejme, týka sa to i poslancov.
Občania nebudú donekonečna tolerantní, prichádza doba, že sa začnú pýtať, čo starosta alebo primátor priniesol pre obec - mesto za tie pekné peniaze, čo zobral. Či jeho výkon funkcie je úmerný odmene. A poslanci? Prospechárov, bezcitných politikov sa treba zbaviť. Toto bude a je heslo ďalších volieb do parlamentu a miestnych samospráv. Verím, že veľká väčšina občanov nepodľahne predvolebnému politickému šaškovaniu a bude voliť tých, ktorí dokázali a dokážu priniesť pre občanov Slovenska čo najviac.
 
Hodnoť

 

Ja som s potešením pri návšteve námestia zistil, že v našom priblblom meste sa vo veľkom investuje v prospech občana. Aby sa mohlo od občana vybrať parkovné, tak sa námestie totálne zohyzdnilo. Vyzerá to tam ako ...no proste ako v Moravciach. Iná nadávka ani neexistuje. Ale hlavne, že sa parkovisko stane horšie priechodným. To vidí každý, len ten , čo toto vymyslel je presvedčený o svojej jedinečnosti. Podľa mňa ste tam už všetci na hlavu..... že vraj kompetentní....
 


Už ste čítali?