Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Štát tri mesiace zisťoval, kto má preveriť nákup notebookov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

A tento

neschopny stat tu ide ustami Kazigrafa strasit zlodejov DPH. Uz teraz sa smeju
 

 

vies, ak by to niekto kontroloval mozno by aj nieco nasiel a tym dakemu kamaratovi zrusil kseft. a to sa medzi kamaratmi nerobi, tak sa radsej ziadne ministerstvo na to neciti.
 
Hodnoť

 

Pre novovytvorenú medzirezortnú vyšetrovaciu skupinu je tiež potrebné nakúpiť nové notebooky, že?
 
Hodnoť

Kto ide dio baSY, KED PORUŠILI SA ZÁKONY

To je neschopnoisť ministerstva. Galabu zavrieť a nie povyšiť a dalšieho z ministerstva školstva. To mi pripadá ako v Kocurkove a kedy nám to zomrel Ján CHalupka? Su ministri schopní riadiť svoje ministerstva, ked nemaju v ničom ťiaden systém?
 
Hodnoť

Aký to problém. Ministerstvo školstva

Aký to problém. Ministerstvo školstva malo ihneď vyhodiť Gabalu, zosobniť mu škodu. Vyhodiť aj jeho v tom čase nadriadeného, keďže nekonal.
Žiadna medzirezortná komisia. Ministerstvo školstva napíše stanovisko Ministerstvu vnútra vo veci prepustenia Gabalu, úhrady vzniklej škody a okamžite prepustí jeho bývalého nadriadeného. Len to chce chcieť...
 

 

Lenze sa nechce. A ani sa nemoze chciet, lebo to by sudruh musel vyhodit sudruha. A sudruh exprednosta je nevyhoditelny, lebo za neho sa zarucuje jeho sudruh nadriadeny a tento sudruh nadriadeny bol povolany do "vinice panovej" prave najvacsim rezortnym sudruhom a tu to cele konci, takze vsetko je v poriadku.
Skoda len, ze za safarenie vo "vinici panovej" nikto nebude nikdy niest ziadnu zodpovednost a sprosty lud im este bude tlieskat a drzat sudruhov na 40% hlasov.
 

 

aký vyhadzov, finančne odškodnenie za to čo spravili, kde žiješ a prinajmenšom ďaľšie teplé miestečko
 
Hodnoť

 

No proste kocúrkovo na pokračovanie- vždy a všade na Slovensku.
Všajk ked nám vládnbu analfabeti a DE....bi...LY tak sa nie je čo čudovať.
Ale hlavná vec že máme najlepšieho ministra zo všetkých ministrov v našej galaxii- ČAPLOVIČA( no samoztrejme, my podobných máme všetkých ministrov, aby sa nahodou neurazili), tak ako to povedal hovorca sponzorov Smer-Sd preceda F I C O
 
Hodnoť

Keď ide o rozhadzovanie peňazí

daňových poplatníkov, tak sú kompetentní všetci, ale keď ide o zodpovednosť, tak to ako by do rešeta vodu naberal!
Samozrejme, že ani po troch mesiacoch sa nedohodli, pretože pracujú podľa schémy "ja na bráchu - brácha na mňa...". Čím dlhšie bude trvať tento ping-pong, tým väčšia pravdepodobnosť, že sa na všetko zabudne a zametie sa to pod koberec, takže bude konečne možné dať objednávku predom vybranej firme, ktorá celkom iste pochádza z niečej hlavy. Potom Kažigraf s Vodcom zodvihnú dane a odvody obyčajným pracujúcim, študentom a dôchodcom, znížia príspevky na deti a invalidom, polovičke opatrovateľov bezvládnych vezmú všetko a nechajú rozhodovať "kompetentné komisie" ustanovené dvojdiplomovým ministrom, ktoré budú vyberať podľa obálok a známostí minimálne pol roka až rok (samozrejme, že nebudú stíhať - akože ináč - stíhať sa dá len s obálkou) a ďalšie istoty sú na svete.
V každom normálnom a civilizovanom štáte sú presne stanovené zákonom podmienky, ktoré musí občan splniť, aby dostal niečo od štátu (z peňazí daňových poplatníkov). Len u nás sa Vodca aj súdruh minister na likvidáciu pracovných miest a rodiny pasujú na vrchného dozorcu, ktorý neverí ani zákonom, ani tým, ktorí ich majú dodržiavať a potrebuje za tisíce eur ustanoviť komisie. Namiesto toho, aby potrestal štátom platených úradníkov, ktorí nekontrolujú to, čo majú a umožnia tak zneužívať systém, tak vynaloží oveľa viac peňazí na kontrolu OBČANOV - nie úradníkov, ktorí to majú v pracovnej náplni.
Vzhľadom na rovnakú mentálnu úroveň a schopnosti postupuje rovnako aj minister na likvidáciu slovenského školského systému.
Vo všetkých prípadoch treba v prvom rade priškrípnuť občana - dľa možnosti čím bezbrannejší tým lepšie - nemôže sa brániť (napr. ťažkí invalidi a ich opatrovatelia, deti, siroty, týrané rodiny, matky na materskej, atď.) a ukradnuté a vypálené peniaze nasmerovať na také superprojekty, ktoré nás posunú prinajmenšom na úroveň Luxemburska - ako je stavanie štadiónov, predražené nákupy kvetín, drahého chlastu, predražených máp či notebookov, miliónových projektov za to, čo môžme mať od Čechov zadarmo, luxusných limuzín, Horných Plachtiniec a ďalších korupčne neschopných výplodov našich ekonomicko - politicko klientelistických riadiacich veľduchov.
 
Hodnoť

Miša

SMER si ani len neuvedomuje, ako mu tento človiečik v Zlatých Moravciach škodí. Príde na to až vtedy, keď im regionálne preferencie klesnú na polovicu. Kto chce kam...................................
 


Už ste čítali?