Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mestské služby v Nitre preveruje polícia, podnet dal viceprimátor (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

To sa človeku len sníva. NKU na základe zistení podloženými dokladmi zistilo porušenie nekoľkých zákonov a Dvonč povie, že "kto vie či to tak bolo" O právnom vedomí pána Chrenka svedčí už aj to, že ak dostal protokol o kontrole, s ktorým nesúhlasil, tak mal okamžite v stanovenej lehote podať odpor - odvolanie, kde by bol vyvrátil tvrdenia a zistenia NKU. Buď je tak tupý alebo sa tým priznal, k tomu čo sa tam pod jeho vedením robilo. A pýtam sa kde bol hlavný kontrolór mesta Nitra, ktorý má v náplni kontrolovať dodržkiavania VZN, rospočtových pravidiel a vôbec zákonnosti všetkých postupov????
 

 

Dvonč??? Hlavný kontrolór MsÚ Nitra? MsÚ Nitra? VÚC Nitra? Kraj korupcie a klientelizmu (ako hlásajú billboardy)?
No to určite!

Pokiaľ sa nitrania nezobudia a budú stále voliť zlodejov a korupčníkov, dovtedy sa nitrianskym papalášom "tam hore" nič nestane.

No čo. KSSmer. V Nitre desaťročia trvajúca tradícia.
 
Hodnoť

Môže v tejto našej

chorej krajine aspoň niečo fungovať normálne, tak , aby šéfovia nekradli?! Nie , nedá sa. Lebo takto sa "vybudoval" tento mizerný štát. Príklad : Vareha si kľudne vybral, že bude o rok viac vo väznici, ale nezaplatí 100 000 Eur. Za toľko peňazí by si šlo na rok sadnúť do väzenia aj stotisíc našich občanov!!! No keby za to dostal ďalších 10 rokov, to by bolo iné kafe!!!!
 

 

Vareha a 10 rokov? Vareha? Gašparovičov vážený hosť a priateľ?
 
Hodnoť

...

Dvonč aj povedal, že je dosť autobusov a Regiojet netreba, bolševik nevymáchaný
 


Už ste čítali?