Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nemocnica kúpila endoskopickú vežu, umožní ďalšie vyšetrenia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Pochybná reklama?

Pokiaľ viem, tak v Nitre funguje veľmi dobre neštátne gastroentereologické a hepatologické centrum. A to už roky.Že v Nitre začali pred 31 rokmi robiť endoskopické vyšetrenia tráviaceho traktu? To sa vtedy už roky bežne robili v iných mestách, v iných nemocniciach na Slovensku. To je tá Nitra nejaká zakliata? Inak, ERCP nie je terapeutická metóda, ale diagnostická a na ňu potom môžu nadväzovať terapeutické metódy. Vlastníctvo novej "veže" ešte nič neznamená, pretože hlavným faktorom úspechu sú vyškolení, skúsení lekári a sestry.
 

 

v Nr vo FN sú takí vyškolení a skúsení lekári, že vám tam neváhajú odporučiť črevnú sprchu a onkologickému pacientovi s nechutenstvom diagnostikujú mentálnu anorexiu a vyhrážajú sa mu psychiatriou.
 

 

tá diagnostika mentálnej anorexie predchádzala cca týždeň diagnostike onkologického ochorenia, a potom to už išlo veľmi rýchlo. Zomierať s pocitom, že vás mali za simulanta a diagnostika konečného ochorenia vám priniesla vlastne úľavu, že nie ste bláznom, taký špás dokážu zinscenovať vyškolení a skúsení lekári snáď len v Nitre.
 


Už ste čítali?