Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Firmy prišli o zákazníkov, Agrokomplex ruší výstavy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Agrokomplex-neplatič

Škoda, že sa redaktorka nespýtala riaditeľa štátneho Agrokomplexu, prečo v tejto kríze, kde sa denne bavíme o podpore malých podnikateľov, bezdôvodne zadržiava všetky uhradené poplatly vystavovateľov za výstavu, ktorá sa nestala a určite sa nestane ani v náhradnom termíne v Septembri 2020. A aj keby sa náhodou stala, nemali by niektorí vystavovatelia o to aj tak záujem, keďže to koliduje s rovnakou výstavou v tom čase v Bratislave...plus tam zo strachu neprídu žiadni návštevníci. Mnohí vystavovatelia, som jedným z nich, do toho dali posledné čo mali,
a teraz im štát ukradol formou nevrátenia ešte aj to. Naproti tisícom EUR, čo nám ostali z Agrokomplexu už skoro mesiac dlžní nám ponúkajú akože štátnu pomoc, ktorá sa nás vlastne ani netýka, keďze sme rodinná firma, kde už od 2011 pracujeme ako konatelia a dávame prácu a skúsenosti 6 študentkám dizajnu. Týchto zamestnancov ale podpora nerieši...Odkaz novému ministrovi z OĽANO-zamyslite sa nad vecami ako Obyčajný človek a zjednajte na Agrokomplexe, ktorý spadá pod Váš rezort čo najskôr nápravu. Vystavovatelia už pripravujú platobné rozkazy.
 

 

Mozem potvrdit, minuly tyzden mi hovoril o zadrziavani zalohy jeden vystavovatel tiez.
 
Hodnoť

Borsuk (SNS)

Prečo ste sa pána Borsuka nespýtali na úver ktorý údajne prehajdákali?
---
Nominanti - špekulanti zo strany Sns vo vedení nitrianskeho Agrokomplexu pred svojím odchodom vybielili účet podniku. Dokonca sa im podarilo minúť takmer celý 4-miliónový úver. Najviac sa počas ich šéfovania darilo firme AB - stav, ktorá získala viacero zákaziek. Vedenie podniku tak nechalo prázdnu kasu do časov, kedy sú výstavy na najbližšie mesiace zrušené.
---
https://chmurny.blog.sme.sk/c/...
 


Už ste čítali?