Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prvotnou príčinou úmrtia dievčaťa z Lužianok nebol koronavírus (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Klameme sami seba, a len kvôli štatistikám.... to musí byť nakazený človek úplne zdravý, aby uznali, že zomrel na covid? Koľko nakazených skutočne umrelo?
 

 

S tou logikou vlastne ani na chripku nikto nezomiera.
 

 

Ale zomiera a slovenski epidemiologovia na to upoornovali a upozornuju, ale na chripku kazdy kasle. Kedze chripke sa nevenuje tolko pozornosti a rovnako ako pri covid zomieraju na chriku najma stari ludia, ktori maju okrem covid aj ine zavazne ochorenia, tak oficialne sa jej pripisuje na Slovensku niekolko desiatok umrti rocne. Samozrejme to stanovuje pitva a laboratorne testy, co sa zdaleka nerobi u vsetkych ako pri korone alebo podozreni na nu. Avsak podla slovenskuch epidemiologov zomiera na Slovensku na chripku rocne v priemere 1500 ludi. V niektorych sezonach ako 2016 – 2017 bola podla slovenskych epidemiologov umrtnost na chripku az cca 3000 umrti rocne. Tieto pocty nie su stanovene pitvami a laboratornymi testami, ale su stanovene na zaklade pozorovanej zvysenej umrtnosti pocas chripkovych sezon v rokoch 2007 az 2017. Vysledky tejto studie boli prezentovane na Slovenskom vakcinologickom kongrese v roku 2018.
https://www.amedi.sk/podujatia...
http://www.vzbb.sk/sk/aktualit...
Autori: okrem inych doc. Avdicova ci prof. Kristufkova, inak aj clenky Matovicovho konzilia odbornikov a dalej doc. Brazinova, ktora pracuje na opatreniach pri sucasnej druhej vlne.
 

 

Ako v Britanii, staci pozitivny test a smrt do 28 dni aby bola pricina smrti covid. Nezalezi na tom ci su tam ine choroby. Predtym stacil pozitivny test nasledna smrt, pricom nezalezalo kedy. Toto je spolahliva pricina smrti?
https://www.bbc.com/news/healt...
 
Hodnoť

Na čo teda zomrela?

Či to už nemožno zverejniť keď doteraz všetko vyklebetil pán minister aj bez nátlaku?
 
Hodnoť

S takouto

logikou stanovenia príčiny úmrtia by ani obézny astmatický obesenec neumrel na obesenie, ale na polymorbídne príčiny.
 

 

Presne tak. Vlastne tvrdia, že to dievča by zomrelo tak či tak, len covid jej v tom (možno) dopomohol v predtermíne. Sú to pokrytci.
 


Už ste čítali?