<![CDATA[Príspevky používateľa: Fufi1]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Sat, 29 Feb 2020 13:29:05 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Niekto sa tu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27953052/sef-analytikov-smatana-som-velmi-sklamany-ze-stratifikacia-nepresla.html 27953052 Thu, 05 Dec 2019 07:52:08 +0000 <![CDATA[1009550]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27953005/sef-analytikov-smatana-som-velmi-sklamany-ze-stratifikacia-nepresla.html 27953005 Thu, 05 Dec 2019 07:34:09 +0000 <![CDATA[tiborZder]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27950073/dobre-rano-fico-zavadza-ked-hovori-o-zlate-v-londyne.html 27950073 Wed, 04 Dec 2019 06:49:19 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27905358/juraj-alner-len-malo-kolegov-mi-zatlieskalo.html 27905358 Sun, 17 Nov 2019 18:59:26 +0000 <![CDATA[buffo,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27873664/ako-odpisy-z-registra-trestov-odpisu-ucitelov.html 27873664 Wed, 06 Nov 2019 05:00:01 +0000 <![CDATA[Ni litra,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27871631/dobre-rano-fiasko-v-opozicii-kotlebovci-sa-maju-dobre-a-istoty-smeru-pozname-termin-volieb.html 27871631 Tue, 05 Nov 2019 11:01:50 +0000 <![CDATA[Slovaci az prrilis skoro zabudaju,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27864876/nasa-revolucia-detaily-o-ktorych-sa-da-pisat-az-po-30-rokoch.html 27864876 Sat, 02 Nov 2019 06:30:22 +0000 <![CDATA[Nie si ani "enthusiastik a ani hardly ta]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27847405/ako-sa-dnes-lovi-volic-a-nicia-kriticke-media.html 27847405 Sat, 26 Oct 2019 04:43:37 +0000 <![CDATA[J smutne, ze SMD sa]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27846849/uhrik-moze-v-europskom-parlamente-celit-disciplinarnemu-konaniu.html 27846849 Fri, 25 Oct 2019 17:03:27 +0000 <![CDATA[Absolventi moskovskych vysokych skol]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27829700/ked-si-gorila-este-aj-media-kupila.html 27829700 Sat, 19 Oct 2019 08:52:11 +0000 <![CDATA[crtk]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27819345/dokedy-bude-matovic-za-pricetneho-demokrata.html 27819345 Tue, 15 Oct 2019 11:20:27 +0000 <![CDATA[ajam,ajvam!]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27815683/matku-generalneho-prokuratora-trnku-dobili-bejzbalkami.html 27815683 Mon, 14 Oct 2019 08:23:12 +0000 <![CDATA[stranicka knizka z "ruskeho Texasu"!!!]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27814180/rusko-uvazuje-o-alternative-k-dolaru-chce-predavat-ropu-a-plyn-za-eura-a-ruble.html 27814180 Sun, 13 Oct 2019 16:16:49 +0000 <![CDATA[Petko]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27813255/peter-breiner-meciar-znova-v-politike-pozeram-na-to-s-vytrestenymi-ocami.html 27813255 Sun, 13 Oct 2019 07:15:10 +0000 <![CDATA[Predhistoricke autobusy v Trnave]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27808641/do-milionoveho-tendra-na-trnavsku-mhd-sa-nikto-neprihlasil-mesto-rokuje-priamo.html 27808641 Fri, 11 Oct 2019 04:34:29 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27806086/na-slovensku-odhalili-nelegalnu-vyrobnu-cigariet-najvacsiu-v-strednej-europe.html 27806086 Thu, 10 Oct 2019 06:10:42 +0000 <![CDATA[Slavik 22]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27795091/z-obstarania-vrtulnikov-sa-treba-poucit.html 27795091 Sun, 06 Oct 2019 07:40:46 +0000 <![CDATA[Schrödingerov "KOT"]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27784290/3-najvacsie-omyly-zdravotnickeho-programu-ps-spolu.html 27784290 Wed, 02 Oct 2019 06:28:38 +0000 <![CDATA[Anonym 1046492,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27775105/caputova-zamestnava-v-prezidentskom-palaci-krestanofobku-hajtovu.html 27775105 Sat, 28 Sep 2019 16:24:33 +0000 <![CDATA[H_R-G]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27748573/primator-brocka-eset-nie-su-oligarchovia-je-zvratene-ak-tomu-niekto-veri.html 27748573 Thu, 19 Sep 2019 07:33:06 +0000