Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína
Pridajte si svoje mesto

Komédia Kto zhasol svetlo?

Kde a kedy ?
Kto zhasol svetlo?

Predstavenie - 7. 3. o 19.00 h v Aule UKF na Triede A. Hlinku 1, hrajú: Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Kristína Svarinská, Ján Koleník, Braňo Deák. Vstupenky sú v predpredaji v CD Andante na Štefánikovej 25 v Nitre, alebo na www.ticketportal.sk

Popis

Iskrivá fraška najhranejšieho francúzskeho autora súčasnosti má na konte tisícky repríz po celom svete, onedlho poteší aj divákov Nitre. Hriešna komédia Marca Camolettiho Kto zhasol svetlo?

Každý, kto má rád dobrú komédiu, si iste s radosťou vychutná britké dialógy, nečakané zámeny a gejzír gagov v podaní oblúbených slovenských hercov. Hru preložila Jana Kocianová a režíroval Peter Mikulík.

Kto zhasol svetlo? je brilantná komédia o tom, čo všetko sa môže stať, ak si domov privediete milenca vo chvíli, keď sa tam objaví milenka s vaším manželom. A čo s tým všetkým urobí skrytý poklad rodiny - pomocnica v domácnosti Anna ? Koho vytočia jej nápady, sedliacky rozum a svojský humor? Podarí sa jej zachrániť pokoj rodinného kozuba?

 

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasanitra.sk

Odporúčame

Tisícročia s mincami

Tisícročia s mincami

Výstava archeologických nálezov mincí z Nitry a širšieho okolia zo zbierok Ponitrianskeho múzea v Nitre, Archeologického ústavu SAV v Nitre a Mestského múzea Šurany.

Výstavy

Čarodejník z krajiny OZ

Čarodejník z krajiny OZ

Hudobná rozprávka na motívy knihy Lymana Franka Bauma

Divadlo