Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Andrej Šeban Trio Život je krásny II. Tour 2017

Kde a kedy ?
Andrej Šeban Trio Život je krásny II. Tour 2017

Koncert -  26. 11. o 20.00 h v synagógy
 

Popis

Po minuloročnom úspechu turné Andrej Šeban Trio s Jánom Fabrickým a Michalom Šelepom bude život krásny aj počas hudobnej jesene 2017. Muzikanti organizujú Život je krásny II. Tour 2017,  ktoré sa predstaví na 10 pódiách. Turné sa začalo 16. 11. dvojkoncertom v Prahe a končí sa 30. 11. v Bratislave. Medzitým sa 26. 11. zastavia v Nitre – koncert bude v synagóge v nedeľu 26. 11. o 20. h.
Aktuálny koncertný program obsahuje úplne nové skladby, ale aj Andrejove najznámejšie pesničky v upravených aranžmánoch. Tradične nebude chýbať ani priestor na improvizáciu a hudobné prekvapenia.

Spolu s Andrejom Šebanom príde do Nitry Ján Fabrický, bubeník zakázanej skupiny Nervy a neskôr Demikátu, ktorý dlhodobo a úspešne pôsobí na medzinárodnej scéne. V roku 1989 odišiel do Švajčiarska, v roku 1994 absolvoval prestížnu školu MIT v Los Angeles, kde pôsobil do roku 2002. Potom sa vrátil do Švajčiarska a na Vysokej škole umení v Berne pôsobí ako docent hry na bicie nástroje. Stále je aktívny ako štúdiový a koncertný hudobník.

Michal Šelep je basgitaristom mladej generácie, ktorá strávila veľkú časť svojho detstva vo virtuálnom priestore, vďaka čomu sa z neho v rodnej Spišskej Belej stal samorast každodenne obklopený hudobníkmi ako Marcus Miller alebo Victor Wooten. Po prvých rokoch bez učiteľa študoval hru na basgitaru v rokoch 2011 - 2014 u Anthonyho Wellingtona - na diaľku cez internet a počas dvoch 4-mesačných pobytov v USA. V roku 2014 sa stal jediným účastníkom štipendijného programu Compito by Fodera na kurz Victora Wootena - Bass/Nature Camp. V súčasnosti žije v Bratislave, pôsobí v rôznych hudobných
projektoch. 

Odporúčame

Výstava nových portrétnych fotografií hercov DAB

Výstava nových portrétnych fotografií hercov DAB

Stála výstava fotografií hercov od Norberta Eggenhofera

Výstavy