Utorok, 20. marec, 2018 | Meniny má Klaudius, Vítazoslav
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Andrej Šeban Trio Život je krásny II. Tour 2017

Kde a kedy ?
Andrej Šeban Trio Život je krásny II. Tour 2017

Koncert -  26. 11. o 20.00 h v synagógy
 

Popis

Po minuloročnom úspechu turné Andrej Šeban Trio s Jánom Fabrickým a Michalom Šelepom bude život krásny aj počas hudobnej jesene 2017. Muzikanti organizujú Život je krásny II. Tour 2017,  ktoré sa predstaví na 10 pódiách. Turné sa začalo 16. 11. dvojkoncertom v Prahe a končí sa 30. 11. v Bratislave. Medzitým sa 26. 11. zastavia v Nitre – koncert bude v synagóge v nedeľu 26. 11. o 20. h.
Aktuálny koncertný program obsahuje úplne nové skladby, ale aj Andrejove najznámejšie pesničky v upravených aranžmánoch. Tradične nebude chýbať ani priestor na improvizáciu a hudobné prekvapenia.

Spolu s Andrejom Šebanom príde do Nitry Ján Fabrický, bubeník zakázanej skupiny Nervy a neskôr Demikátu, ktorý dlhodobo a úspešne pôsobí na medzinárodnej scéne. V roku 1989 odišiel do Švajčiarska, v roku 1994 absolvoval prestížnu školu MIT v Los Angeles, kde pôsobil do roku 2002. Potom sa vrátil do Švajčiarska a na Vysokej škole umení v Berne pôsobí ako docent hry na bicie nástroje. Stále je aktívny ako štúdiový a koncertný hudobník.

Michal Šelep je basgitaristom mladej generácie, ktorá strávila veľkú časť svojho detstva vo virtuálnom priestore, vďaka čomu sa z neho v rodnej Spišskej Belej stal samorast každodenne obklopený hudobníkmi ako Marcus Miller alebo Victor Wooten. Po prvých rokoch bez učiteľa študoval hru na basgitaru v rokoch 2011 - 2014 u Anthonyho Wellingtona - na diaľku cez internet a počas dvoch 4-mesačných pobytov v USA. V roku 2014 sa stal jediným účastníkom štipendijného programu Compito by Fodera na kurz Victora Wootena - Bass/Nature Camp. V súčasnosti žije v Bratislave, pôsobí v rôznych hudobných
projektoch. 

Odporúčame

Po stopách pravekých metalurgov. Svedectvo bronzového veku 

Po stopách pravekých metalurgov. Svedectvo bronzového veku

Výstava trojrozmerných originálnych archeologických nálezov

Výstavy

Výstava nových portrétnych fotografií hercov DAB

Výstava nových portrétnych fotografií hercov DAB

Stála výstava fotografií hercov od Norberta Eggenhofera

Výstavy