Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra
Pridajte si svoje mesto

Subbura

Kde a kedy ?
Subbura

Réžia: Stefano Sollima  •  Scenár: Sandro Petraglia, Stefano Rulli  •  Hrajú: Adamo Dionisi, Alessandro Borghi, Antonello Fassari, Claudio Amendola, Elio Germano, Greta Scarano, Jean-Hugues Anglade, Pierfrancesco Favino

Popis

Film Suburra je príbehom o veľkých peniazoch roztočených okolo plánovanej výstavby, ktorá má pobrežie v Ostii premeniť na talianske Las Vegas. Tento projekt majú pomôcť presadiť skorumpovaný politik Filippo Malgradi, zapletený až po krk s podsvetím; mafián známy ako Číslo 8, ktorý je hlavou vplyvnej rodiny ovládajúcej územie Ostie, a predovšetkým Samuraj, najobávanejší predstaviteľ rímskeho podsvetia a zástupca mafie z juhu.

Mechanizmus dokonalého plánu se ale začína rozpadať kvôli ľuďom, ktorí žijú na okraji týchto mocenských hier. Príbeh o zločine sa odohráva vo veľmi krátkom časovom úseku: 7 dní. Behom tohoto krátkeho časového obdobia sa rozpúta brutálna vojna. Okrem zločincov vtiahne do svojich tvrdých bojov aj chamtivých kardinálov, politikov, a tiež nevinných obyčajných ľudí. Posledný deň nastáva Apokalypsa.

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasanitra.sk

Odporúčame

Andrej Šeban Trio Život je krásny II. Tour 2017

Andrej Šeban Trio Život je krásny II. Tour 2017

Koncert v rámci Život je krásny II. Tour 2017

Koncert

Panikári

Panikári

Muži na pokraji nervového zrútenia – súčasná komédia s pesničkami

Divadlo