Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra
Pridajte si svoje mesto

Ferdo Mravec

Kde a kedy ?
Ferdo Mravec

Réžia: Jakub Nvota, hudba: Andrej Kalinka, scéna a kostýmy: Lucia Šedivá, hrajú: Ferdo Mravec -Juraj Ďuriš, Truhlík - Martin Šalacha, Lienka - Kristína Turjanová, Lúčny koník - Roman Poláčik, Slimák - Martin Nahálka, Cvrček - Peter Oszlík, Ploštica - Renáta Ryníková, Chrobáčica - Alena Pajtinková, Chrobák - Juraj Hrčka, Chrobáčisko - Marián Viskup 

Popis

Kto by nepoznal dobrodruha Ferda? Odvážneho mravca, ktorý opustil mravenisko a vybral sa v ústrety nebezpečenstvám sveta! Zažil prvú lásku i prvé sklamanie! Musel čeliť nebezpečenstvám, ktoré naňho číhali na celkom obyčajnej lúke! 
Okrem Ferda zľudoveli aj ostatné postavičky Sekorovej svetoznámej knihy - smiešny všadebol a vševed Truhlík, stále namosúrený slimák či krásna, ale krutá a povrchná lienka.

Čaká vás veľký výlet do sveta chrobáčikov, v ktorom je aj malá šálka veľká ako kostolná veža a vyšplhať sa na púpavu predstavuje pre chrobáka veľké akrobatické číslo.

Úsmevné dobrodružstvá Ferda Mravca sú určené pre našich najmenších divákov a ich rodičov, ktorí sa aspoň na chvíľu chcú vrátiť do detstva.

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasanitra.sk

Odporúčame

Panikári

Panikári

Muži na pokraji nervového zrútenia – súčasná komédia s pesničkami

Divadlo

Orbis pictus

Orbis pictus

Výstava Daniela Bidelnicu

Výstavy