Pondelok, 21. október, 2019 | Meniny má Uršuľa

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Ferdo Mravec

Kde a kedy ?
Ferdo Mravec

Réžia: Jakub Nvota, hudba: Andrej Kalinka, scéna a kostýmy: Lucia Šedivá, hrajú: Ferdo Mravec -Juraj Ďuriš, Truhlík - Martin Šalacha, Lienka - Kristína Turjanová, Lúčny koník - Roman Poláčik, Slimák - Martin Nahálka, Cvrček - Peter Oszlík, Ploštica - Renáta Ryníková, Chrobáčica - Alena Pajtinková, Chrobák - Juraj Hrčka, Chrobáčisko - Marián Viskup 

Popis

Kto by nepoznal dobrodruha Ferda? Odvážneho mravca, ktorý opustil mravenisko a vybral sa v ústrety nebezpečenstvám sveta! Zažil prvú lásku i prvé sklamanie! Musel čeliť nebezpečenstvám, ktoré naňho číhali na celkom obyčajnej lúke! 
Okrem Ferda zľudoveli aj ostatné postavičky Sekorovej svetoznámej knihy - smiešny všadebol a vševed Truhlík, stále namosúrený slimák či krásna, ale krutá a povrchná lienka.

Čaká vás veľký výlet do sveta chrobáčikov, v ktorom je aj malá šálka veľká ako kostolná veža a vyšplhať sa na púpavu predstavuje pre chrobáka veľké akrobatické číslo.

Úsmevné dobrodružstvá Ferda Mravca sú určené pre našich najmenších divákov a ich rodičov, ktorí sa aspoň na chvíľu chcú vrátiť do detstva.

Odporúčame

Výstava nových portrétnych fotografií hercov DAB

Výstava nových portrétnych fotografií hercov DAB

Stála výstava fotografií hercov od Norberta Eggenhofera

Výstavy