Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra
Pridajte si svoje mesto

Vianočná spomienka

Kde a kedy ?
Vianočná spomienka

Réžia: Svetozár Sprušanský, preklad: Igor Navrátil, texty piesní: Peter Uličný, hudobná úprava a nahrávka: Peter Zagar, hlasová príprava: Eva Pacovská, scéna a kostýmy: Dorota Cigánková, hrajú: Sook Faulková - Lenka Barilíková, Buddy - Marián Viskup 

 

Popis

Malý chlapec a svojrázna starenka - dvaja hlavní hrdinovia nášho príbehu - vás pozývajú do vianočného obdobia  prevoňaného vanilkou a škoricou. Hviezdy prenikavo svietia do noci a ja počujem hlas, ktorý sa ma tak zvláštne dotýka.

Komorná inscenácia bude nostalgickou spomienkou sedemročného chlapca Buddyho na jeho detské Vianoce. Spoznáva veľkú a nezištne úprimnú, priam materinskú lásku svojej vyše šesťdesiatročnej tety Sook. Príbeh plný snov, hravosti, dobrodružstva, javiskovej poézie...

Buddy, viem, kde nájdeme najkrajšie stromčeky na celom svete. Aj cezmín. S bobuľami takými veľkými ako tvoje okále. Rastú hlboko v lese. Tatko nám odtiaľ prinášal vianočné stromčeky: nosil ich na pleci. Bolo to tak dávno. Už sa neviem dočkať rána.

Krásu a vnútorný pokoj inscenácie podporia vianočné melódie plné harmónie a anjelského chvenia. Pokúsme sa spoločne zastaviť čas! V predvečer najkrajších sviatkov v roku. V čase Vianoc.

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasanitra.sk

Odporúčame

Andrej Šeban Trio Život je krásny II. Tour 2017

Andrej Šeban Trio Život je krásny II. Tour 2017

Koncert v rámci Život je krásny II. Tour 2017

Koncert

Panikári

Panikári

Muži na pokraji nervového zrútenia – súčasná komédia s pesničkami

Divadlo