Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Turandot

Kde a kedy ?
Turandot
Réžia:Chen Shi-Zheng
Hudba:Giacomo Puccini
Hrajú:Dragana Radakovic, Riccardo Massi, Hyeseoung Kwon, Conal Coad

Popis

Prvou novoročnou operou v kinách Cinemax bude obľúbená Turandot z očarujúceho prístavu v Sydney. Pucciniho posledná opera so svetoznámou áriou Nessun dorma sa radí medzi jeho najlepšie. Produkcia režiséra Chen Shi-Zhenga vytvorená špeciálne pre úchvatné prostredie Handa opery v prístave v Sydney dáva klasickému príbehu unikátnu perspektívu.

Turandot je krásna a vplyvná princezná, ktorá vyzýva svojich pytačov na zodpovedanie troch hádaniek pod trestom smrti. Calaf je odvážny princ z ďalekej krajiny, ktorý sa do princeznej zamiluje na prvý pohľad... Ako to dopadne, si diváci kín Cinemax vychutnajú v opere Turandot v podaní Handa Opery v Sydney už v pondelok 2. januára o 19. h aj v Nitre. V kinách na divákov čaká už tradične prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz, jednoducho maximálny kultúrny zážitok.

Táto udalosť je hodnotená ako najveľkolepejšia svetová operná udalosť roka 2016, preto sú vstupenky na ňu pre milovníkov opery tým najideálnejším vianočným darčekom. Sú v predaji online http://www.cine-max.sk/turandotsydney.html?fb=1 a na pokladni kina.

 

Odporúčame

Výstava nových portrétnych fotografií hercov DAB

Výstava nových portrétnych fotografií hercov DAB

Stála výstava fotografií hercov od Norberta Eggenhofera

Výstavy