Piatok, 15. december, 2017 | Meniny má Ivica

Správy z lokality Sereď

Šarmír: Chceme sa pobiť o postup

Nebyť drobných zaváhaní v posledných minútach v niektorých zápasoch, mohli Seredčania kraľovať druhej lige. Martin Kilian , Ladislav Odráška ,28. nov 2017, o 7:43

Marián Šarmír (vľavo) vedie futbalistov Serede spoločne s Michalom Gašparíkom st.

Vedenie FM Logistic: Odmietame sociálny damping

Prioritou spoločnosti je zamestnávanie miestnych občanov. Je ich však nedostatok. Ladislav Odráška ,24. nov 2017, o 15:56

Ak bude potrebné, pôjdeme do ostrého štrajku, vravia zamestnanci.

Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti uprednostňovaniu srbských brigádnikovFoto

Zamestnanci transparentmi i pokrikmi poukazovali na nedobrú atmosféru vo firme.23. nov 2017, o 17:22

Pred spoločnosťou protestovalo zhruba 70 zamestnancov.

Seredčania zimujú na historickom druhom mieste

Futbalisti ŠKF pôjdu v zimnej prestávke na týždňové sústredenie do Turecka. „Sereď je momentálne najlepšie mužstvo v druhej lige,“ povedal tréner Interu Jozef Barmoš.Dušan Švehla21. nov 2017, o 8:43

Futbalisti Serede zakončili jesennú časť úspešne.

Charita v Seredi končí, priestory prenajalo mesto súkromníkovi

Podľa riaditeľa Trnavskej arcidiecéznej charity pocíti dôsledky ich odchodu celé mesto. Ladislav Odráška ,16. nov 2017, o 19:38

V budove bude dom seniorov a byty.

Otvorili reverzné centrum Amazonu. Týždenne sa sem bude vracať 100-tisíc kusov tovaruFoto

Spoločnosť zamestná viac ako 1000 ľudí, prioritou sú pracovníci zo Slovenska. Ladislav Odráška ,14. nov 2017, o 15:13

Amazon sa nachádza na Amazonskej ulici v Seredi.

V železničnom úseku Križovany nad Dudváhom - Sereď bude výluka

V rámci výluky sa v uvedenom medzistaničnom úseku urobí oprava geometrickej polohy koľaje a zváranie koľajníc.13. nov 2017, o 20:29

Prechádzajúci vlak zrazil 54-ročnú ženu.

Sprejeri za trest skrášlia budovy v meste

Polícia obvinila dvojicu mladíkov, ktorí postriekali kaštieľ. Ladislav Odráška ,9. nov 2017, o 17:00

V minulosti sprejeri skrášlili rôzne objekty v meste.

Tretia šanca pre seredský kaštieľ

Ministerstvo kultúry schválilo na obnovu národnej pamiatky 863-tisíc eur. Ladislav Odráška ,7. nov 2017, o 18:57

Kaštieľ je národnou kultúrnou pamiatkou.

Kontrolórka Serede zistila vážne porušenia zákona

Konateľ Mestského bytového podniku nezverejnil zmluvy po podpise, kvôli čomu ako keby neboli uzatvorené. Ladislav Odráška ,2. nov 2017, o 18:03

Poslanci mali na programe iba jediný bod.

Do priemyselného parku v Seredi mieria noví investori

Otvorenie Amazonu je naplánované na 14. novembra. Ladislav Odráška ,2. nov 2017, o 14:25

V priemyselnom parku bude dvojica nových investorov.

Nekompletný ŠKF len remizoval

II. LIGA: Futbalisti Sered natiahli sériu bez prehry na osem kôl, ale o víťazstvo prišli v 89. minúte.Dušan Švehla30. okt 2017, o 12:30

Ľuboslav Laura prekonal brankára Spišiakov „jasličkami“ – 3:2. Napokon sa však v Seredi body delili.

Hádzanárky Serede prekvapili v pohári, do semifinále aj Šaľa

Historické víťazstvo seredských hádzanárok. V semifinále Slovenského pohára si zmerajú sily v Michalovcami.(MN, SITA, KI)27. okt 2017, o 8:19

Hádzanárky Slávie Sereď sa so svojimi fanúšikmi tešili z cenného víťazstva v Partizánskom.

Vandali, ktorí znehodnotili národnú pamiatku, si svoj čin museli odpracovať

Prípad pokreslenia seredského kaštieľa stále vyšetruje polícia ako prečin poškodenia cudzej veci. Ladislav Odráška ,19. okt 2017, o 7:30

Mladíci museli plot nanovo natrieť.

Sereď zdolala lídra (+FOTO)

II. LIGA: Futbalisti ŠKF vyhrali štvrtý zápas v rade a od prvého miesta ich delí iba jeden bod. Proti Košičanom museli otáčať nepriaznivý stav.(RED)2. okt 2017, o 10:00

Marko Milunovič (vľavo) strelil víťazný gól Serede.

V druholigovom klube nemali vylajnované ihrisko. Prehrali kontumačne

To, čo sa stalo dnes v Seredi, by ste čakali skôr v zaostalejších krajinách Afriky. Obaja tréneri takúto situáciu ešte nezažili. Martin Kilian ,30. sep 2017, o 20:13

Na hlavnom štadióne ŠKF Sereď sa dnes ráno nemohol hrať zápas staršieho dorastu. Dôvod je naozaj málo vídaný.

Bude Deň otvorených dverí v Mestskom múzeu v Seredi

Program bude zameraný na tému seredského kaštieľa a zámockého parku - bude premietanie filmov a prednášky.Mária Miková, MMS13. sep 2017, o 9:35

Akciu pripravuje Mestské múzeum v Seredi.

Hrdinom Serede bol Adam Morong (+FOTO)

II. LIGA: Sereď natiahla šamorínsku sériu bez víťazstva. Autor oboch gólov je so 7 zásahmi na čele ligovej tabuľky strelcov.Dušan Švehla11. sep 2017, o 11:00

Adam Morong pri prvom góle obišiel aj brankára Rožníka. Napokon strelil aj víťazný gól.

Seredčania doma rozdávali radosťFoto

II. LIGA: Mužstvo ŠKF nastrieľalo za dva zápasy trinásť gólov! Šamorín doma prehral s posledným mužstvom tabuľky.Dušan Švehla, (RED)28. aug 2017, o 9:20

Ukazovateľ skóre v Seredi dávno takto nesvietil.

Sereď v úlohe profesora

II. LIGA: Sereď v Komárne 35 minút prehrávala, napriek tomu zvíťazila rozdielom dvoch tried. Šamorín prehral tretíkrát v rade.(RG, RED)21. aug 2017, o 9:56

Futbalisti Serede vyhrali druhý zápas za sebou. Nováčikovi z Komárna nastrieľali šesť gólov!

Sereď sa teší z prvých bodov

II. LIGA: O výhre ŠKF rozhodol Adam Morong. Komárno inkasovalo osem gólov v Žiline.(RED)14. aug 2017, o 9:30

Jediný gól včera v Seredi strelil Adam Morong. Ďalšie šance zostali nevyužité.