Sobota, 8. máj, 2021 | Meniny má IngridaKrížovkyKrížovky

Správy z lokality Veľký Lapáš

Na snímkach sú aj dvaja autori domácich gólov - Dominik Civáň a Eduard Moravčík.
V piatej lige Stred sa hral zaujímavý derby zápas. Lapáš sa po výhre posunul na tretie miesto v tabuľke. 22. sep22. sep 2020, o 22:22
V parlamentných voľbách 2020 získala v obci Veľký Lapáš najviac hlasov strana OĽANO. Na druhom mieste sa umiestnila strana SMER-SD. Účasť v obci bola 73,53 percent. 1. mar1. mar 2020, o 19:00
Na Veľký Lapáš zavíta Marcel Merčiak.
Činovníci OFK 1948 Veľký Lapáš, klubu s dlhoročnou históriou a tradíciou v našom regióne, organizujú jubilejný 20. ročník športového plesu v obecnom kultúrnom dome. 28. jan28. jan 2020, o 10:55
Dva góly do siete Nitry strelil piatoligista Michal Béger, z hetriku sa tešil Dominik Guláš.
Rozdiel štyroch líg bil do očí hlavne v koncovke. Stret starých kamarátov uzavrel kruh mnohých príbehov. Debaty sa netočili len o čistom hetriku Guláša za 27 minút či lietajúcom Bégerovi. 14. aug14. aug 2019, o 11:02
V strede Michal Béger, autor štyroch gólov Lapáša v nedeľu.
Zverenci Jozefa Kollárika splnili rolu favorita, kanonier Béger strelil už v prvom polčase štyri góly. 7. máj7. máj 2019, o 22:51
Zľava Tomáš Galko, Peter Slíž, Michal Béger a Jakub Ryban. Na jar budú hájiť farby OFK 1948 Lapáš.
Futbalisti Lapáša hlásia zaujímavé posily. 8. feb8. feb 2019, o 7:00
Zverenci Jozefa Kollárik (v žltom) strelili v druhom polčase štyri góly.
Futbalisti Lapáša v druhom polčase rozhodli o svojom víťazstve. Po jeseni figurujú na 3. mieste, Horná Kráľová je siedma. 15. nov15. nov 2018, o 7:20
Tomáš Dvorský rozhodol o výhre Paty vo Veľkom Lapáši. Na snímke preniká medzi dvojicou Martin Dudáš - Mário Chudík.
V šlágri piatej ligy Pata uťala lapášsku sériu štyroch víťazstiev. Hrdinom dňa bol hetrikový Tomáš Dvorský. 1. nov1. nov 2018, o 7:20
Futbalisti Lapáša (v bledých dresoch) poskočili na druhé miesto tabuľky.
V piatej lige Stred sa v nedeľu stretli dva neporazené tímy. Dráma sa nekonala, Lapáš porazil súpera rozdielom triedy. 29. aug29. aug 2018, o 13:00
Granvia predviedla deťom, ako žijú včely.
Úle sú osadené tak, aby včely nelietali popri diaľnici. 25. máj25. máj 2018, o 14:31
Odstavená Fabia skončila v plote.
Vodiča podľa zákona obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. 7. mar7. mar 2018, o 14:42
Alekšinčania bilancovali vydarenú jeseň na prvom klubovom plese.
Foto
Oblek miesto dresu, futbalisti plesajú. Jedni mali osemnásty ročník, ďalší odštartovali tradíciu. 1. feb1. feb 2018, o 11:30
Vo Veľkom Lapáši zvíťazil zdravý rozum a na premočenom teréne sa nehralo.
Futbalový zápas Lapáša s Veľkým Zálužím sa v nedeľu neodohral. 20. sep20. sep 2017, o 10:30
S loptou Juraj Michalík, autor dvoch gólov.
Foto
V šlágri kola sa zrodilo jednoznačné víťazstvo zverencov trénera Róberta Ježa. 30. mar30. mar 2017, o 13:02
Takto nastúpili futbalisti Lapáša na posledný prípravný zápas.
Futbalisti Lapáša vstúpia do odviet s novým trénerom a dvoma posilami. 9. mar9. mar 2017, o 10:35
Vo finále sa tešili Lapášania z jasnej výhry 8:0 nad Golianovom. V žltých dresoch Vratislav Gajdoš a Juraj Krkoška.
Vo Veľkom Lapáši sa v nedeľu konal štvrtý ročník turnaja o Pohár starostu obce. 2. aug2. aug 2016, o 13:00
O výsledku zápasu rozhodol Vladimír Tirpák (stojí celkom vľavo).
Lapáš pripravil Nevidzanom len druhú jarnú prehru a pred šlágrom jari na ihrisku Hrušovian sa dostal na prvé miesto tabuľky piatej ligy Stred. 27. apr27. apr 2016, o 11:00
S číslom štyri Matej Bleho, autor oboch gólov KFC TIBI Horná Kráľová. Ten druhý strelil v poslednej minúte.
V piatkovej dohrávke piatej ligy sa zrodilo prekvapenie. Lapáš doma nezískal ani bod. Pozrite si fotogalériu. 1. apr1. apr 2016, o 19:30
Vratislav Gajdoš prijíma gratulácie od spoluhráčov Nikolasa Homolu a Miroslava Tótha (vľavo).
Prvý jarný zápas Lapáša sa skončil víťazstvom 3:0 proti Tešedíkovu. Okorenil ho krásny gól exligistu. 22. mar22. mar 2016, o 8:01
Peter Šrank pri dokončovaní diela, ktorým vyjadril znechutenie mnohých ľudí nad politikou u nás.
Najťažšie sa na vrece z dreva vydlabávalo detailné logo SNS a postavičky Obyčajných ľudí. 9. feb9. feb 2016, o 9:32

1. Ako sa dostať do formy? Padel je ako tenis, no ďaleko zábavnejší
  2. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy
  3. Pätnásť gréckych ostrovov, kde strávite skvelú letnú dovolenku
  4. SME.sk prináša nové Prémiové predplatné
  5. Najkrajší darček? Nielen maminy poteší večer plný dobrej hudby
  6. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  7. Prečo držia Slováci peniaze na účtoch, keď im nezarábajú?
  8. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe
  9. O pro-agingu so Soňou Müllerovou, Deň matiek a ekošpeciál
  10. SME Elektromobilita: Ako nabíjať? Aký majú dojazd?
  1. Blíži sa Deň matiek. Pripravme im raňajky ako pre kráľovnú
  2. Pätnásť gréckych ostrovov, kde strávite skvelú letnú dovolenku
  3. Jarná očista organizmu – ako sa do nej pustiť naplno?
  4. Ako sa dostať do formy? Padel je ako tenis, no ďaleko zábavnejší
  5. Kancelársky trh ožíva, potvrdzuje to aj najväčší developer
  6. Najkrajší darček? Nielen maminy poteší večer plný dobrej hudby
  7. SME.sk prináša nové Prémiové predplatné
  8. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  9. Prečo držia Slováci peniaze na účtoch, keď im nezarábajú?
  9. SME Elektromobilita: Ako nabíjať? Aký majú dojazd? 7 242
  10. Minerálky pod lupou. Kedy nám škodia a kedy prospievajú? 7 084