Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga

Správy z lokality Veľký Lapáš

Lapášan hral proti Lapášu, Nitrania proti Nitre (+HLASY a 52 FOTO)

Rozdiel štyroch líg bil do očí hlavne v koncovke. Stret starých kamarátov uzavrel kruh mnohých príbehov. Debaty sa netočili len o čistom hetriku Guláša za 27 minút či lietajúcom Bégerovi.(RED)14. aug 2019, o 11:02

Dva góly do siete Nitry strelil piatoligista Michal Béger, z hetriku sa tešil Dominik Guláš.

Fotogaléria: Lapáš - Kovarce

Zverenci Jozefa Kollárika splnili rolu favorita, kanonier Béger strelil už v prvom polčase štyri góly.(RED)7. máj 2019, o 22:51

V strede Michal Béger, autor štyroch gólov Lapáša v nedeľu.

Lapáš získal kvarteto hráčov z Hrušovian

Futbalisti Lapáša hlásia zaujímavé posily.Ľuboš Modzga8. feb 2019, o 7:00

Zľava Tomáš Galko, Peter Slíž, Michal Béger a Jakub Ryban. Na jar budú hájiť farby OFK 1948 Lapáš.

Fotogaléria: Lapáš - H. Kráľová 4:0

Futbalisti Lapáša v druhom polčase rozhodli o svojom víťazstve. Po jeseni figurujú na 3. mieste, Horná Kráľová je siedma.(RED)15. nov 2018, o 7:20

Zverenci Jozefa Kollárik (v žltom) strelili v druhom polčase štyri góly.

Fotogaléria: Lapáš - Pata 2:3

V šlágri piatej ligy Pata uťala lapášsku sériu štyroch víťazstiev. Hrdinom dňa bol hetrikový Tomáš Dvorský.(RED)1. nov 2018, o 7:20

Tomáš Dvorský rozhodol o výhre Paty vo Veľkom Lapáši. Na snímke preniká medzi dvojicou Martin Dudáš - Mário Chudík.

Fotogaléria: Lapáš - Zbehy 4:0

V piatej lige Stred sa v nedeľu stretli dva neporazené tímy. Dráma sa nekonala, Lapáš porazil súpera rozdielom triedy.(RED)29. aug 2018, o 13:00

Futbalisti Lapáša (v bledých dresoch) poskočili na druhé miesto tabuľky.

Správca rýchlostnej cesty začal pri R1 chovať včely

Úle sú osadené tak, aby včely nelietali popri diaľnici.Tomáš Holúbek, 25. máj 2018, o 14:31

Granvia predviedla deťom, ako žijú včely.

Opitý vodič zdemoloval vo Veľkom Lapáši dve vozidlá i oplotenie domu

Vodiča podľa zákona obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia.7. mar 2018, o 14:42

Odstavená Fabia skončila v plote.

Horúce parkety na Lapáši a v Alekšinciach

Oblek miesto dresu, futbalisti plesajú. Jedni mali osemnásty ročník, ďalší odštartovali tradíciu.Martin Kilian ml.1. feb 2018, o 11:30

Alekšinčania bilancovali vydarenú jeseň na prvom klubovom plese.
Foto

Lapáš ďakuje Veľkému Zálužiu

Futbalový zápas Lapáša s Veľkým Zálužím sa v nedeľu neodohral.Martin Kilian, 20. sep 2017, o 10:30

Vo Veľkom Lapáši zvíťazil zdravý rozum a na premočenom teréne sa nehralo.

Fotogaléria: Lapáš - Báb 0:3

V šlágri kola sa zrodilo jednoznačné víťazstvo zverencov trénera Róberta Ježa.Ladislav Odráška, 30. mar 2017, o 13:02

S loptou Juraj Michalík, autor dvoch gólov.
Foto

Po vydarenej zime s optimizmom

Futbalisti Lapáša vstúpia do odviet s novým trénerom a dvoma posilami.Martin Kilian, 9. mar 2017, o 10:35

Takto nastúpili futbalisti Lapáša na posledný prípravný zápas.

Pohár starostu Veľkého Lapáša zostal doma

Vo Veľkom Lapáši sa v nedeľu konal štvrtý ročník turnaja o Pohár starostu obce.Martin Kilian ml.2. aug 2016, o 13:00

Vo finále sa tešili Lapášania z jasnej výhry 8:0 nad Golianovom. V žltých dresoch Vratislav Gajdoš a Juraj Krkoška.

Fotogaléria: Lapáš - Nevidzany 1:0

Lapáš pripravil Nevidzanom len druhú jarnú prehru a pred šlágrom jari na ihrisku Hrušovian sa dostal na prvé miesto tabuľky piatej ligy Stred.(RED)27. apr 2016, o 11:00

O výsledku zápasu rozhodol Vladimír Tirpák (stojí celkom vľavo).

Fotogaléria: Lapáš - H. Kráľová 1:2

V piatkovej dohrávke piatej ligy sa zrodilo prekvapenie. Lapáš doma nezískal ani bod. Pozrite si fotogalériu.(RED)1. apr 2016, o 19:30

S číslom štyri Matej Bleho, autor oboch gólov KFC TIBI Horná Kráľová. Ten druhý strelil v poslednej minúte.

Gól jari č. 4: Nečakaný volej Vraťa Gajdoša do vinkla (VIDEO)

Prvý jarný zápas Lapáša sa skončil víťazstvom 3:0 proti Tešedíkovu. Okorenil ho krásny gól exligistu.(KI)22. mar 2016, o 8:01

Vratislav Gajdoš prijíma gratulácie od spoluhráčov Nikolasa Homolu a Miroslava Tótha (vľavo).

Politikov hodil rezbár do jedného vreca. Vystaví ho pred parlamentom

Najťažšie sa na vrece z dreva vydlabávalo detailné logo SNS a postavičky Obyčajných ľudí.Tomáš Holúbek, 9. feb 2016, o 9:32

Peter Šrank pri dokončovaní diela, ktorým vyjadril znechutenie mnohých ľudí nad politikou u nás.

Lapáš - Hrušovany 1:0

V šlágri piatej ligy Stred rozhodol jediný gól o prvej prehre Hrušovian.Ladislav Odráška5. okt 2015, o 14:28

Lapášska radosť po tečovanej strele Tirpáka.

Lapáš od volieb utajoval informácie, ktoré mu zákon nariaďuje zverejniť

Obecná stránka zívala dlhé mesiace prázdnotou.Tomáš Holúbek, 20. aug 2015, o 7:53

Obecný úrad pod vedením starostu Medáčeka nedával mesiace na web Lapáša žiadne zmluvy ani faktúry.

Za dva roky oslavovali až štyrikrát titul

Lapášania majú spolu až päť mužstiev. Prioritou je robiť futbal na kvalitnej úrovni a nezanedbávať ani jeden z tímov.Ladislav Odráška18. júl 2015, o 9:20

Letnú prestávku využili Lapášania na inštaláciu umelého zavlažovania na hlavnej aj vedľajšej hracej ploche.