Štvrtok, 27. január, 2022 | Meniny má Bohuš

Koronavírus Nitriansky kraj: Z vyše 30-tisíc ľudí v okrese Nitra je len 213 pozitívnych (minúta po minúte)

Spravodajstvo z celoplošného testovania na Covid-19 v okresoch Nitrianskeho kraja.

Načítavam video...

Celoplošné testovanie v okresoch Nitra, Nové Zámky, Levice, Topoľčany, Šaľa, Zlaté Moravce a Komárno (minúta po minúte)

Minúta po minúte pokračuje aj v nedeľu, priebeh môžete sledovať v tomto článku:

Súvisiaci článok Minúta po minúte: Väčšia odberných miest v Nitre hlási zatiaľ malé počty Čítajte 

23:59 Milí čitatelia, týmto oznamom sa naša dnešná minúta po minúte končí. Ďalšie aktuality z Nitrianskeho kraja nájdete na našich regionálnych weboch MY:MY Nitra, MY Levice, MY Nové Zámky a MY Topoľčany.

Skryť Vypnúť reklamu

Ďakujeme, že ste boli s nami.

23:55 Kraj - V okrese Nové Zámky bolo v sobotu 55 299 testovaných osôb, z nich bolo 352 pozitívnych. V okrese Levice bolo 56 232 testovaných, z nich bolo 312 pozitívnych. V okrese Komárno bolo 44 445 testovaných, z nich bolo 207 pozitívnych.

21:15 Levice - Levickí Patrioti odohrali podvečer víťazný zápas v Spišskej Novej Vsi a po ňom sa dali otestovať na odberovom mieste pred halou. „Ďakujeme Spišiakom, že nám pomohli a vedeli nám rýchlo vybaviť testovanie. Chalani majú takto voľnú nedeľu a nemusia ísť na test,“ povedal Ladislav Garaj, hlavný manažér basketbalového tímu. Pridal, že počas piatich dní to bolo ich tretie testovanie. Všetci boli negatívni.

21:05 Nitra - Na nitrianskom kúpalisku sa večer čakalo na odbery už len približne tridsať minút.

Skryť Vypnúť reklamu

21:04 Nitra - Na odberné miesto na ZŠ Tulipánová priniesol jeden štyridsiatnik čerstvé domáce pagáče. "Je to pre všetkých, ktorí tu nonstop pracujú. Lekárov, vojakov aj asistentov. Patrí im poďakovanie a úcta," vysvetlil.

20:31 Kolárovo - Aj v Kolárove sa na niektorých odberných miestach minuli testy, čo si vyžiadalo prerušenia. Dodávky testov však naďalej prichádzajú. Primátor Árpád Horváth informoval, že doobeda otestovali v meste 1500 ľudí a miera pozitívnych prípadov bola pod jedno percento.

20:22 Galanta - V Galante sa počas dňa podobne ako v iných mestách najdlhšie čakalo na testovanie na drive-in odberných miestach. "Tam sa čaká zatiaľ 3 hodiny a viac, otestovali sme tam ale aj výrazne viac ľudí, ako na bežných stanovištiach," informoval na sociálnej sieti primátor Peter Paška.

Skryť Vypnúť reklamu

Ako dodal, na peších odberných miestach sa čakalo od 45 minút do dvoch hodín v závislosti od počtu zdravotníkov na jednotlivých miestach.

"Odborníci ich však nepovažujú za najvhodnejšie na takéto testovanie, preto budem trvať na ďalšom dodržiavaní sociálnych odstupov a používaní dezinfekcie a rúšok," dodal primátor.

20:20 Zlaté Moravce - Na jedenástich odberných miestach sa rady ľudí postupne krátili. Podvečer viac ako hodinu trvalo čakanie už iba na jednom odbernom mieste.

20:12 Šaľa - O testovanie v Šali bol od rána mimoriadny záujem. "Celoplošné testovanie na COVID-19 prilákalo na testovacie miesta v Šali a vo Veči obrovské množstvo ľudí. Momentálne v tejto chvíli ešte nevieme, koľko Šaľanov sa išlo otestovať. Ráno sa pri testovacích miestach vytvárali dvojhodinové až trojhodinové rady, kde v radoch čakalo približne 200 ľudí," informovala radnica.

Popoludní sa situácia upokojila. Momentálne sa väčšinou nachádza pri testovacích miestach okolo 40 až 80 ľudí.

19:23 Nové Zámky - Mesto vyzýva obyvateľov, aby dnes už neprichádzali na testovanie do Kina Mier. Stále tam totiž čaká veľa ľudí. Posledný odber by sa mal spraviť o 21:30.

18:31 Okres Topoľčany - Prvé priebežné výsledky testovania v okrese Topoľčany. V okrese Topoľčany bolo otestovaných 14 569 ľudí, z toho je 245 pozitívnych. V meste Topoľčany bolo otestovaných 4570 ľudí, z toho je pozitívnych 96 ľudí.

18:00 Levice - Testovanie prostredníctvom mobilnej odberovej jednoty zabezpečila – popoludní bola v Kozárovciach, podvečer, okolo 17. hodiny, začali vojaci testovať na Ladislavovom Dvore pri Leviciach.

17:34 Šaľa - Radnica eviduje na zajtrajšie testovanie nedostatok zdravotníkov. Na tri odberné miesta potrebujú po jednom zdravotníkovi. Záujemcovia sa môžu hlásiť na telefónne číslo 0911 500 063.

17:29 Nitra - Poznáme prvé priebežné výsledky testovania v kraji. Podľa informácií, ktoré nám poskytla Mária Lyžičiarová z Okresného úradu v Nitre, bolo v okrese Nitra bolo zatiaľ otestovaných 30 440 ľudí, z toho je 213 pozitívnych. V okrese Šaľa otestovali 8 406 ľudí, z toho je 52 pozitívnych. V okrese Zlaté Moravce je otestovaných 8 230 obyvateľov, 45 je pozitívnych.

Čísla za ďalšie okresy sú: Komárno - 19 222 testovaných / 126 pozitívnych, Nové Zámky 19 336 testovaných / 103 pozitívnych, Levice 21 024 testovaných / 104 pozitívnych. Okres Topoľčany zatiaľ nemá skompletizované výsledky.

17:27, Nitra - V okrese Nitra dnes otvorili všetkých 131 plánovaných odberných miest, okrem jedného – na ZŠ Beethovenova v Nitre. Podľa vyjadrenia okresného úradu bolo vytopené.

17:00, Čeľadince - Vyšetrovateľ polície začal trestné stíhanie pre trestný čin šírenia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby v prípade občana z Čeladiniec v Nitrianskom kraji. Miestnemu mužovi pri testovaní na koronavírus vyšiel pozitívny test. Namiesto dodržiavania karantény sa vrátil na odberné miesto.

Muža po pozitívnom teste poučili o ďalších krokoch a povinnej domácej karanténe. "Výsledku testu však zrejme neveril, lebo o pár hodín išiel na testovanie opäť. Výsledok bol opäť pozitívny. Testujúci pracovníci si však uvedomili, že majú pred sebou túto osobu už druhýkrát. Vec okamžite oznámili polícii a tá už koná," informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka. Informáciu priniesla agentúra SITA.

16:35 Nové Zámky - Radnica hlási, že na niektorých odberných miestach sa míňajú testy. "Je zabezpečené priebežné dopĺňanie zásob," dodáva mesto.

16:24 Nové Zámky - Fakultná nemocnica s poliklinikou v Nových Zámkoch zriadila vlastné testovacie tímy, ktoré majú za úlohu počas víkendu otestovať všetkých pacientov i zamestnancov.
Odbery sa vykonávajú na troch stanovištiach pred budovou, štvrtý mobilný tím prechádza celú nemocnicu a testuje pacientov a personál priamo na pracoviskách.

Video: Riaditeľ novozámockej nemocnice Daniel Žingor o testovaní personálu a pacientov

Načítavam video...

16:14 Nitra - V rade na testovanie pred Západoslovenskou vodárenskou spoločnosťou stojí približne sedemdesiat áut, v niektorých sú aj tri osoby. "Máme informácie, že za hodinu otestujú 35 ľudí, posledný odber sa robí o 21.30 hodine," povedal náčelník mestskej polície Erik Duchoň. Hliadky preto upozorňujú vodičov, ktorí prichádzajú, že sa už nemusia dostať na testovanie.

16:08 Nitra - "Kamarát sa práve dostal na rad - v aute čakal osem hodín," povedal nám zdroj. Muž si vybral drive-in testovacie miesto pri Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti. Vodiči sa pýtali, kde majú chodiť na toalety. Na výber nemali...

Pred futbalovým štadiónom čakali niektorí v aute už ráno pred piatou. Až keď prišiel testovací tím, zistili, že žiadne drive-in testovacie miesto pred štadiónom nebude. Zaparkovali a išli sa testovať peši.

16:14 Nitra - Mestská polícia v Nitre zatiaľ zaznamenala len jednu sťažnosť. "Volala nám osoba, že na ZŠ na Hôrke nedodržiavajú ľudia dvojmetrové rozostupy," povedal náčelník Erik Duchoň.

15:45 Nitra - Rad stojí aj pred nitrianskou synagógou, ťahá sa až na Farskú. "Stojíme tu asi jeden a pol hodiny," hovorí mladá žena, ktorá je práve na rade. Testovacie miesto je zriadené pred historickou budovou.

15:40 Nitra - V Nitre je odberné miesto aj na kúpalisku. Ľudia čakajú v dlhom rade. Mladý muž si priniesol skladaciu stoličku. O kúsok ďalej čaká rodinka s dievčatkom, ktoré už malo desať rokov. Mama hovorí, že bez testu ju nepustia do školy.

15:30 Levice - Podľa primátora mesta Jána Krtíka mobilný odberový tím bude testovať aj na Ladislavovom Dvore. Žije tu marginalizovaná skupina obyvateľstva. Predpokladaný čas je o 17. h.

15:01 Nové Zámky - Novozámocká radnica na sociálnej sieti oznámila, že doobeda bolo v meste otestovaných 4 235 ľudí. Bezbariérový vstup je na odberných miestach v Kine Mier a v historickej jazdiarni.

14.45 h Jacovce, okres Topoľčany – v obci fungujú až dve odberné miesta, obec nechala na občanov, aby sa prišli otestovať podľa ich záujmu v hociktorú hodinu od 7.00 do 21.30 hod. Aktuálne obecný rozhlas pozýva občanov na testovanie, pretože pred odbernými miestami je minimum ľudí.

14:25 Topoľčany - Všetkých 24 odberných miest v meste Topoľčany pracuje naplno a ľudí stíha vybavovať priebežne. Primátorku Topoľčian Alexandru Gieciovú teší záujem ľudí a hlavne ich trpezlivosť. Vďaka sponzorom mesto Topoľčany zabezpečilo všetkým tímom stravu, ktorú im bola rozniesť primátorka Topoľčian osobne so svojim tímom.

14:14 Nové Zámky - Jedna z vojenských zdravotníčok, ktoré prišli na výpomoc z Maďarska bola pozitívne testovaná. Museli ju transportovať k maďarským hraniciam, kde si ju prevzala maďarská strana. Informoval o tom prednosta Okresného úradu v Nových Zámkoch Ladislav Hamran.

14:11 Nové Zámky - Známe sú prvé čísla ohľadom testovania v okrese Nové Zámky. K 13:30 bolo vyhodnotených celkovo 19 336 testov, z toho bolo 103 ľudí pozitívne testovaných.

14:08 Okres Topoľčany - V obciach v okrese Topoľčany sa na testovanie čaká v priemere 10 až 15 minút. Občania chodia postupne, dlhšie rady sa tvoria iba v niektorých mestských častiach Topoľčian. V mestskej časti Veľké Bedzany, kde sa môžu testovať aj obyvatelia z Malých Bedzian, sa priemerne dopoludnia čakalo aj dve hodiny.

13:50 Kalná nad Hronom, okres Levice - Na bežeckej dráhe v obci vzdialenej 12 kilometrov od sídla okresu sa boli dnes dopoludnia testovať viacerí Levičania. Ako povedali, v meste boli pred odberovými miestami dlhé rady, preto využili možnosť dať sa otestovať na inom mieste.

13:43 Dulovce, okres Komárno - Polícia riešila incident pri celoplošnom testovaní v obci Dulovce. Žena, ktorá tvrdila, že je z hygieny, sa dožadovala od odberového tímu predloženia oprávnení na nimi vykonávané úkony. Situáciu si
natáčala na telefón a následne video zverejnila.

"Keďže nemala rúško, policajt ju vyzval, aby si ho nasadila. Výzvu poslúchla. Tiež bola vyzvaná, aby opustila priestor a nebránila ostatným v testovaní. Osoba poslúchla a po dohode s policajnou hliadkou odišla na obvodné oddelenie, kde
podala trestné oznámenie. Mala podozrenie zo spáchania trestných činov poškodenia zdravia a neoprávneného nakladania s osobnými údajmi," informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka. Nadriadený v tomto prípade
podľa neho preverí aj postup policajtov na mieste. O prípade informovala agentúra SITA.

13:37 Nitra - Za hodinu na odbernom mieste vybavia 50 až 70 ľudí, povedal primátor Nitry. Záleží to od počtu testovacích tímov. Dodal, že o 7.30 už boli spojazdnené všetky odberné miesta v Nitre.

13:35 Nitra - Mesto Nitra zriadilo aj callcentrum so štyrmi telefonickými linkami. „Callcentrum slúži hlavne na základné informovanie, kde sa nachádzajú jednotlivé stanoviská, ako sú obsadené či akým spôsobom majú postupovať, keď sú pozitívni. V tom prípade je to veľmi jednoduché – majú ísť do karantény," vysvetlil primátor Marek Hattas.

13:23 Tajná, okres Nitra - Do dediny sa prichádzajú testovať aj "cudzí", napríklad z mesta Vráble. V Tajnej sa testuje len v sobotu. Niektorí majú obavu, či sa to stihne. Miestnych obyvateľov je okolo 300.

13:07 Zlaté Moravce - V meste ráno hrozilo, že z 11 odberných miest sa dve neotvoria. Neprišli zdravotníci. "Išlo o odberné miesto v mestskej časti Prílepy a jedno miesto v Centre voľného času. Hneď ráno o siedmej sme začali tento problém riešiť a v podstate do ôsmej sa nám podarilo všetkých 11 odberných miest spustiť," uviedol pre mestský informačný portál primátor Zlatých Moraviec Dušan Husár.

Ako dodal, testovanie zatiaľ prebieha bez problémov. "Chcel by som akurát poprosiť obyvateľov, aby boli trošku trpezliví."

12:25 Zlaté Moravce - V Zlatých Moravciach sa občania o aktuálnej vyťaženosti odberných miest môžu navzájom informovať prostredníctvom online dotazníka.

V zozname 11 zriadených miest môžu vyznačiť to, na ktorom sa nachádzajú a vybrať jednu z troch možností podľa dĺžky čakania. Na základe odpovedí sú jednotlivé miesta označené tromi farbami - zelenou pri čakaní menej ako 30 minút, oranžovou pri čakaní do 50 minút a červenou pri čakaní dlhšom ako hodina.

11:51, Nitra - Od 12. do 12.45 je na odberných miestach v Nitre obedná prestávka.

11:02 Nové Zámky - Rady pred odbernými mestami v Nových Zámkoch sú stále dlhé. Keďže niektoré odberné miesta otvorili s oneskorením, niektorí obyvatelia sa k odberu nedostali ani po troch hodinách státia v rade. Pri ŠH Milénium sa strhla menšia hádka, kvôli predbiehaniu sa. „Na oboch odberových miestach v kine Mier sú dlhé rady, čakacia doba sa odhaduje na dve a pol až tri hodiny,“ avizuje mesto. „Ak nemusíte, nestojte v dlhých radoch, testovanie prebieha zajtra do večera,“ dodáva radnica. Počasie je chladné, neprší.

Video: Rady na testovanie sa v Nových Zámkoch tvorili už od skorých ranných hodín.

Načítavam video...
Súvisiaci článok Drive-in odberné miesta v Nitre hlásia plné stavy, policajti radili ľuďom ísť na testy do dedín Čítajte 

10:23 NITRA - V Nitre je mimoriadny tlak na drive-in odberné miesta. "Žiadame preto všetkých, aby dočasne do drive-in nejazdili, odparkovali autá a išli na najbližšie pešie testovacie miesto. Napríklad v okolí Agrokomplexu sú 4 iné odberné miesta pre peších, mapku budeme zverejňovať na FB mesta Nitra," informuje hovorca Tomáš Holúbek. Opakuje, že drive-in by mali v tejto chvíli využívať hlavne imobilní, prípadne ZŤP.

V nedeľu polícia na drive-in odberné miesta nevpustí vozidlá, v ktorých bude počet ľudí nižší ako tri.

10:17 Nitra - Podľa primátora Mareka Hattasa je situácia stabilizovaná. "Lekári i zdravotný personál sa prihlásili, takže sme dnes ráno mohli spojazdniť 63 odberných miest. Po tých posledných dňoch je to veľký výkon, aj čo sa týka armády i našich zamestnancov. Veľká vďaka všetkým, ktorí na tom spolupracovali," povedal nám.

Najväčšie komplikácie podľa jeho slov momentálne vznikajú na drive-in odberných miestach. "Pokiaľ ľudia stoja na Triede Andreja Hlinku, na Výstavnej alebo Schurmannovej ulici, prosíme ich, aby išli ďalej. Ľudia by veľmi radi využili drive-in, lebo je to najpohodlnejšie. Rady pri nich sa tvoria aj v iných mestách. Pokiaľ môžete, využite iné odberné miesta a prenechajte drive-in pre imobilných a pre ľudí, ktorí nemôžu ísť na iné odberné miesta," vyzval primátor ľudí.

10:10 Kovarce (okres Topoľčany): Podľa slov starostu obce Andreja Čopíka sa ľudia vybavujú priebežne a v obci už stihli uskutočniť takmer 150 odberov. Okrem domácich však chodia aj ľudia z Topoľčian či okolitých obcí. Najdlhšia rada bola ráno pred siedmou, teraz je čakacia doba maximálne do 20 minút. Domáci zväčša dodržiavajú odporúčaný harmonogram testovania a chodia podľa začiatočných písmen priezviska.

9:50 Nitra - Primátor Marek Hattas vyzýva ľudí, aby drive-in odberné miesta prenechali najmä imobilným či znevýhodneným občanom.

9:33 Nitra - Situácia na drive-in odbernom mieste na Agrokomplexe je zúfalá. Policajti riadia dopravu už pri Centro Nitra. Vodičom niektorí radia, aby radšej využili odberné miesta v okolitých obciach.

9:31 Nitra - O 9.30 čaká na odbernom mieste ZŠ Tulipánová 160 ľudí, hlási náš kolega.

9:25 h Topoľčany - Najviac ľudí momentálne čaká pri futbalovom štadióne a na Námestí M. R. Štefánika (+foto v galérii). Na ostatných miestach v Topoľčanoch sú rady o niečo menšie, zdravotníci stíhajú všetko priebežne vybavovať.

9:18 h Nitra - ZŠ Nábrežie mládeže a Stavebné učilište úplne v pohode, hlási na sociálnej sieti Zuzana z Nitry.

9:10 Levice - Odberové miesta v CK Junior v Leviciach nie sú otvorené. Ako informoval primátor Ján Krtík na sociálnej sieti, musia byť pretestovaní zdravotníci. "Na 6. ZŠ otvoria do polhodiny aj štvrté odberné miesto," doplnil.

9:05 Levice - V niektorých menších obciach Levického okresu sa testovať nebude. Pre nedostatok zdravotníkov v nich nevytvorili odberové miesta. Ich obyvatelia budú musieť cestovať do zväčša susedných dedín. Týkať by sa to malo dvadsiatky obcí.

9:01 Nitra - "Nestojte na Tr. Andreja Hlinku a Schurmannovej ulici," vyzýva nitrianska radnica vidičov. Drive-in Agrokomplex hlási plné stavy. Nevyužívajte ich už. Odparkujte a choďte pešo do najbližšieho odberného miesta.

8:31 Nitra - "Preplnené, nechoďte" píše sa pri drive-in odberovom mieste na Agrokomplexe. Mesto na sociálnej sieti priebežne informuje o stave na odberových miestach. Na viacerých čaká odhadom až štyristo ľudí.

8:11 Nitra - Drive in odberové miesto pri futbalovom štadióne je aktuálne zrušené. Potvrdili to na radnici. Zatiaľ nie je jasné, či ho počas dňa spustia.

8:00 Topoľčany - Otvorilo sa všetkých 24 odberových miest. Najdlhšie rady sú zatiaľ pri ZŠ Tribečská, kúpalisku a pri futbalovom štadióne. Po prvej hodine odberov zatiaľ občania príliš odporúčanie nechať sa testovať podľa začiatočného písmena v priezvisku nezohľadňujú. Aj to je jeden z hlavných dôvodov dlhých radov.

7:45 Nitra - Rady sú aj pred ZŠ Škultétyho či ZŠ Benkova v Nitre. Smerom k odbernému miestu na Agrokomplexe sa kolóna áut tiahne už od Triedy Andreja Hlinku. Mnohí čakajúci ľudia zverejňujú svoje fotky na sociálnych sieťach.

7:29 Nové Zámky - S oneskorením sa spustilo testovanie na odbernom mieste v telocvični na ZŠ Hradná. Hlási to viacero zdrojov čakajúcich v rade.

7:37 Nitra - Lekárka, ktorá mala pôsobiť na jednom odbernom mieste v Nitre, odišla. Zavolali ju k operácii do nemocnice. "Ľudia čakajú a veria, že niekto pride," hlási nám zdroj.

7:31 Nitra - "Rozbehla sa nám väčšina odberných miest," hlási nitriansky primátor Marek Hattas. Upozorňuje, že drive-in odberné miesta sú úplne plné: "Pokiaľ môžete, odporúčam ísť peši." Potvrdil, že na odberných miestach sa tvoria rady, je problém s parkovaním.

7:16 Nové Zámky - Pred odbernými miestami sa už v predstihu tvorili dlhé rady.

7:13 Nové Zámky - Aj vďaka výpomoci 22 maďarských vojenských zdravotníkov hlásil okres Nové Zámky v piatok pred polnocou stavy zdravotníkov naplnené na sto percent. Maďarskí zdravotníci majú pomáhať na odberných miestach v Nových Zámkoch, Gbelciach a Sikeničke. Pomáhať majú v sobotu aj v nedeľu.

7:11 Nitra - Už o 6.30 hodine bolo pri telocvični ZŠ Tulipánová viac ako 50 ľudí v rade, hlási náš spolupracovník. Hovorí, že o 8. hodine má prísť sestrička: "Najskôr to vyzeralo, že nepríde nikto."

7:02 Nitra - Tri odberné miesta v Nitre sú drive-in: na Agrokomplexe, pri futbalovom štadióne a pri Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti. „Ľudia budú čakať v aute, až kým sa nedostanú na rad, potom musia vystúpiť kvôli legitimácii a testovaniu. Na vyhodnotenie môžu čakať v aute,“ povedal prednosta radnice Martin Horák.

7:01 Močenok - Testovanie v Močenku prebieha na troch odberných miestach v okolí športovej haly (dve v interiéri, jedno v exteriéri).

Situáciu v radoch si môžu obyvatelia obce pozrieť prostredníctvom online web kamery na stránke obce (tu). Obraz sa obnovuje každých 30 sekúnd.

Súvisiaci článok Záujem o testovanie majú v Močenku aj ľudia nad 65 rokov. Pri 100-percentnej účasti rátajú so 4-tisíc testovanými Čítajte 

7:00 Nitra - Testovanie sa začalo. "Zdravotníkmi máme pokryté všetky odberné miesta," oznámil v piatok v noci primátor Nitry Marek Hattas a vyzval ľudí, aby prišli. Avizoval, že mesto bude na internete každú hodinu informovať, ako to vyzerá na odberných miestach.

V niektorých obciach sa bude testovať len v sobotu, v niektorých len v nedeľu. V okrese Nitra je takýchto dedín pätnásť.

Ako prebieha antigénový test?

Načítavam video...

Všetko o koronavíruse a ochorení Covid-19

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti?
 2. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu
 3. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 4. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 5. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 6. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 7. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 8. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 9. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 10. Mecom ide na zelenú
 1. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 2. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 3. Vianočné dovolenky sa vrátili na čísla pred pandémiou
 4. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 5. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 6. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 8. Vedeli ste, že šport a podnikanie majú veľa spoločného?
 9. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 10. Developer Mint Investments získal prvenstvo v CIJ Awards 2021
 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti? 9 291
 2. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 4 759
 3. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 3 798
 4. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní 3 604
 5. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 3 513
 6. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie 2 964
 7. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť 2 859
 8. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať 2 599
 9. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 2 472
 10. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 2 244

Blogy SME

 1. Věra Tepličková: Když se podaří, co se dařit má, když rozkvete růže z poupěte...
 2. Lukáš Ranik: Desiatkam tisíc domácností v panelákoch zdražie v januári teplo v priemere o 45%!
 3. Peter Svoreň: Fenomén omikron a jeho dopad na svetovú ekonomiku
 4. Ján Marton: Roľníci všetkých regiónov spojte sa. Pre záchranu vidieka a dostatku potravín.
 5. Anna Milanová: Minulá Jeseň... 2021
 6. Ústav verejnej politiky FSEV UK: Porozmýšľajme o tom, ako rozmýšľame
 7. Martina Hilbertová: Odborníci: Aj deti treba chrániť pred koronavírusom. Priebeh môže byť ľahký, následky vážne
 8. Rudolf Pado: Ochranársky marazmus alebo všetky víťazstvá sú dočasné a všetky prehry trvalé
 1. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 12 012
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 9 799
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 148
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 644
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 5 145
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: Epilóg – Zbohom, Anglicko 4 170
 7. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy 4 026
 8. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 4 011
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 5. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ihora priviedli v auguste pred sudcu, ktorý rozhodol o jeho väzobnom stíhaní. Dnes je už odsúdený.

Súd mu zároveň uložil trest vyhostenia na dobu sedem rokov.


2 h
Velčice (v červenom) zrejme začnú jar v pozmenenej zostave.

Kde sa starosta „nezaujíma o futbal“?


3 h
Ilustračná fotografia.

Zápis do jasieľ sa líši od toho do škôlky.


7 h
Jedno antigénové odberné miesto dnes neotvorili, informovala Tatiana Kubinec.

Certifikáty budú od dnešného dňa označené novou špeciálnou pečiatkou.


11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na miesto boli privolaní hasiči.


24 h

Kúpalisko splnilo poslednú podmienku na prevádzku bazénov s termálnou vodou.


26. jan

Policajti v Banskobystrickom kraji vážili nákladné autá.


26. jan

Na Orave sú len dve dediny, v ktorých za minulý týždeň nezaznamenali covid. Tri dediny Bielej Oravy mali spolu o takmer tretinu viac infikovaných ako celý Dolnokubínsky okres.


25. jan

Blogy SME

 1. Věra Tepličková: Když se podaří, co se dařit má, když rozkvete růže z poupěte...
 2. Lukáš Ranik: Desiatkam tisíc domácností v panelákoch zdražie v januári teplo v priemere o 45%!
 3. Peter Svoreň: Fenomén omikron a jeho dopad na svetovú ekonomiku
 4. Ján Marton: Roľníci všetkých regiónov spojte sa. Pre záchranu vidieka a dostatku potravín.
 5. Anna Milanová: Minulá Jeseň... 2021
 6. Ústav verejnej politiky FSEV UK: Porozmýšľajme o tom, ako rozmýšľame
 7. Martina Hilbertová: Odborníci: Aj deti treba chrániť pred koronavírusom. Priebeh môže byť ľahký, následky vážne
 8. Rudolf Pado: Ochranársky marazmus alebo všetky víťazstvá sú dočasné a všetky prehry trvalé
 1. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 12 012
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 9 799
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 148
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 644
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 5 145
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: Epilóg – Zbohom, Anglicko 4 170
 7. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy 4 026
 8. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 4 011
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 5. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu